Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar mesajlarınıza cevap yazarken inanın kendi dertlerimi unuttum.kendi aşılamamı unuttum sizler için dua ettim. biz dün sabah eşimle şiddetli bir kavga ettik kahvaltı masasını dağıttı heryer battı gururumu kırıcak şeyler yaptı anneme götürüp bırakmak istedi beni evden kovar gibi. sonra da söylene söylene çıktı evden gitti. ben de ağlayarak etrafı toparladım. sonra da topladım eşyalarımı anneme geldim. konuşmuyoruz dünden beri. yani ben evi terketmiş gibi oldum. akşamdan beri görümcem aynı kaynanam ayrı aradı. çok üzülmüş eşim. bir anda bir öfke patlaması yaşadı. ne olacak bilemiyorum. dün anneme gelirken yolda hiçbişey düşünmedim. karnımda bebek var mı onu bile düşünmedim.inşallah yoktur bile dedim.
belki de rabbim ondan vermedi dedim bir anda bir geçimsizliğe düştük. halbuki hiç de kavga etmezdik nazar değdi sanırım. herkes bize gıpta ederdi. şimdi ne olacak bilmiyorum.

eşin çok aşırı tepki vermiş ne oldu ki okadar canım :44: üzülme canım her evde olur böyle kavgalar :26: hem eşinde pişman olmuş:KK34: inşallah barışırsınız:KK16: nazardan oluyor hep bizede çok nazar değiyor:KK50:

canım 1 tane çatlama iğnesi verir o küçük insülün iğneleri gibi evet altan ultrasonla bakacak büyümüş bu çatlama iğneni yap diyecek sonrada çatlayıp çatlamadığına bakacak çatlatıncada ilişki verecek şimdi ben bu aşamaları geçtim cuma gidecem bana test yapacak ne testi bilmiyorum 7 günlük progestan kullanımı verdi hap yani içiyorum böyle şeker

anladım canım.. reçetede iki çeşit iğne yazıyor bundan alırsan 3 tane diğerinden alırsan 2 tane alıcakasın dedi.. 1 iğne değil yani:44: neyse burdan yazarım ne olduğunu.. ya ben 14. güne geldim.. nezaman büyücek nezaman çatlıcak anlamadım zaman kalmadı sanki :44:

anladım canım.. reçetede iki çeşit iğne yazıyor bundan alırsan 3 tane diğerinden alırsan 2 tane alıcakasın dedi.. 1 iğne değil yani:44: neyse burdan yazarım ne olduğunu.. ya ben 14. güne geldim.. nezaman büyücek nezaman çatlıcak anlamadım zaman kalmadı sanki :44:

hımm iğnelerin adı ne o zaman çatlama iğnesi değilmi o yumurta geliştirici iğnemi?

Kızlar bende yarın doktora gideceğim.geçen ay ilk kez sadece klomen kullandım ama olmadı:KK43: bu sefer bakalım ne dicek.çok zormuş beklmek.zaman çabucak geçse keşkede hamile kalsak hemen:)

olmadı kızlar biraz önce kuzenim hastaneyi ara 0.100 demişler değerime hamile değilim çok çaresizim yorgunum eşime nasıl dicem bilmiyorum çok hevesliydi çok kötüyüm ben

olmadı kızlar biraz önce kuzenim hastaneyi ara 0.100 demişler değerime hamile değilim çok çaresizim yorgunum eşime nasıl dicem bilmiyorum çok hevesliydi çok kötüyüm ben

nasip değilmiş demek ki üzülme dicem saçama olacak... kısmetten öte köy yokmuş derler...en kısa zamanda hayırlı bir evlat versin mevlam sana...

kızlar mesajlarınıza cevap yazarken inanın kendi dertlerimi unuttum.kendi aşılamamı unuttum sizler için dua ettim. biz dün sabah eşimle şiddetli bir kavga ettik kahvaltı masasını dağıttı heryer battı gururumu kırıcak şeyler yaptı anneme götürüp bırakmak istedi beni evden kovar gibi. sonra da söylene söylene çıktı evden gitti. ben de ağlayarak etrafı toparladım. sonra da topladım eşyalarımı anneme geldim. konuşmuyoruz dünden beri. yani ben evi terketmiş gibi oldum. akşamdan beri görümcem aynı kaynanam ayrı aradı. çok üzülmüş eşim. bir anda bir öfke patlaması yaşadı. ne olacak bilemiyorum. dün anneme gelirken yolda hiçbişey düşünmedim. karnımda bebek var mı onu bile düşünmedim.inşallah yoktur bile dedim.
belki de rabbim ondan vermedi dedim bir anda bir geçimsizliğe düştük. halbuki hiç de kavga etmezdik nazar değdi sanırım. herkes bize gıpta ederdi. şimdi ne olacak bilmiyorum.

Canım ya okurken çok üzüldüm inan. Evlilikte olur böyle şeyler çok kafana takıp kendini yıpratma. Dozu farklı olsada bütün çiftlerin yaşadığı şeyler. Zaman herşeyin ilacıdır geçer gider.. Hayat yoruyor insanı be gülüm. Bazen en yakınındakine boşaltıveriyorsun içini işte iyisiyle kötüsüyle.. Küslük hiçbir sorunu çözmez. En kısa zamanda bir araya gelin. Problemlerinizi çözmeye çalışın. Araya giren zamanda soğukluk getirmesin. Bebeğinde inş. vardır göbişinde:KK1: inşallah diyorum çünkü sen bu meleği çoktan hakettin canım..

Arkadaşım yazdıklarımı lütfen cumaya kadar oku. Çünkü cuma günü aşılamam var:emir_bebek: Ama kafam çok karışık. Bu ay boşa saldıydım güya. Adet günlerimde doktora gitmedim. Dün 13. gün yine duramadım. Sekreterini aradım gelmek istiyorum diye olur demiş. Gittim alttan baktı. Sağda bir yumurtam varmış 16.5 mm. Bu ay aşılama yapalım sana dedi. Ama ben ilaç falan kullanmadım olurmu dedim. Olur neden olmasın yumurtanda gayet iyi dedi. Bu gün saat 22.oo"de vurulmak üzere çatlatma iğnesi verdi. Cuma sabahıda aşılama dedi. Şoktayım tabi. Olur deyiverdim. Ama tek yumurta ve ilaçsız ne bilim şans ne kadar olur. Bi fikre ihtiyacım var anlıcan:nazar:

Canım ya okurken çok üzüldüm inan. Evlilikte olur böyle şeyler çok kafana takıp kendini yıpratma. Dozu farklı olsada bütün çiftlerin yaşadığı şeyler. Zaman herşeyin ilacıdır geçer gider.. Hayat yoruyor insanı be gülüm. Bazen en yakınındakine boşaltıveriyorsun içini işte iyisiyle kötüsüyle.. Küslük hiçbir sorunu çözmez. En kısa zamanda bir araya gelin. Problemlerinizi çözmeye çalışın. Araya giren zamanda soğukluk getirmesin. Bebeğinde inş. vardır göbişinde:KK1: inşallah diyorum çünkü sen bu meleği çoktan hakettin canım..

Arkadaşım yazdıklarımı lütfen cumaya kadar oku. Çünkü cuma günü aşılamam var:emir_bebek: Ama kafam çok karışık. Bu ay boşa saldıydım güya. Adet günlerimde doktora gitmedim. Dün 13. gün yine duramadım. Sekreterini aradım gelmek istiyorum diye olur demiş. Gittim alttan baktı. Sağda bir yumurtam varmış 16.5 mm. Bu ay aşılama yapalım sana dedi. Ama ben ilaç falan kullanmadım olurmu dedim. Olur neden olmasın yumurtanda gayet iyi dedi. Bu gün saat 22.oo"de vurulmak üzere çatlatma iğnesi verdi. Cuma sabahıda aşılama dedi. Şoktayım tabi. Olur deyiverdim. Ama tek yumurta ve ilaçsız ne bilim şans ne kadar olur. Bi fikre ihtiyacım var anlıcan:nazar:

umut etmek bile güzel canım yaa inşallah o tek yumurtan bebeğin olur:KK16::KK16:

bizler daha çok düşünüp uğraşıyoruz ama eşlerimiz daha çok etkileniyor sanki :KK25: o yüzden seni çok iyi anlıyorum canım.. inşallah tez zamanda Rabbim sizede bi evlat nasip eder..

günaydın arkadaşlarım
cok moralim bozuk
dün akşam duyduklarımdan sonra bu ayki bebek çalışmalarınında suya düştügünü söyleyebilirim bu moralle bu iç acısıyla nasıl olcak...
görümcem dün akşam çok moralimi bozdu..

gs-fb macının oldugu için kocam onun kaynanasına mac izlemeye gitti eşinin yanına.
o gün giderken ben görmedim onu zaten o gün çok moralimiz bozuktu bu bebek olaylarından dolayı...

neyse kocam giderken beyaz gömlek giymiş onun yakalarıda kirlenmiş biraz.. bide eşim cok kiloluydu rahatsız oluyodu güzel kilo verdi.. onu ilk kez görenler şaşırıyo tabi...
kaynanası demediğini bırakmamış..
yok onun karısı nasıl öyle ne hale gelmiş bu adam cok değişmiş bozulmuş
karısı pis mi bilmem ne kadın bir gömlek yakasına bakarak Resmen Fal bakmış yahuu

çok moralim bozuldu haliyle
eşime kızdım gördün mü dedim senin yüzünden bana neler dediler...

akşamdan beri ne uyudugumu biliyorum ne uyandıgımı..

görümceme surat yaptım giderken hiç gidiyorum demeden gitti..
bunlar söylencek seyler mi yaaa

ben kaynanasının suratına hayatta bakmam artık..
görümcem de söylediğine pişman oldu tabiii..

çok çok kötüyüm.. böyle seyleri taka taka zaten bişey olmaz..
eşime de dedim onların dertleri başka cocuk yokya böyle yakıştırmalar yapıyolar işte dedim..

oooffffff

kızlar bende bu ay başladım klomene acaba kaçıncı gün çatlar yumurta.bir de klomen kullanan herkes çatlama iğnesi olmak zorundamı.olmadan kendiliğinden kaçıncı gün çatlar

Zeynepcim ilk kullanımlarda catlatma ignesi yapmıyorlar benim önceki doktorum 3 ay beklemişti sonra yaptı.
şimdiki doktorumda bu ay yapmadı igneyi o da kesin 2 ay filan beklicek heralde olmazsa...

her doktor bişey diyor sen dinle ne dediyse onu yap bence...adam yılların doktoru diyorsun sonuçta...anlamadığım bu doktorlar adetin 14.-15. gün ilişki diyorlar ya diger günler yapın ya da yapmayın demiyorlar diğmi önemli olan o günler....3 gün sonra şehir dışına çıkmam lazım eşimle 3 gün görüşemicez inşallah sorun olmaz yoksa çektiğim sıkıntılar boşa gidecek..:KK43:

Canım ben anlamadım bu doktorları demekki o gün oldu oldu.. olmadı foss dicem deee belli olmaz ki bu işler:))
ben o gün yapıcam ama sonra yapmamazlık etmiyoruz gün aşırı devam ..
ama demekki o günler önemli siz o günler yapında artık Gerisi Allah a kalmış :))))

merhaba arkadaşlar, bende bu ay sadece 4 gün toplamda 4 tane klomen kullanmıştım. sonrasında çatlatma iğnesi de kullandım, ama regl oldum. sorun eşimin değerlerinde. yavaştab aşılama yolu görünüyor.

Canım hayırlısı üzülme
bende çatlatma ignesi oldugum ay hamile kalamamıştım ama
sonraki ay kalmıştım :KK1:

ayy canım ne güzel haberler getirmişsin bizlere inşş dr dediği gibi olur rabbim mayıs annesi olmayı nasip eder :KK52::KK52:

aynı sorun bizde de var canım artık zorla ypıyoruz :KK37:geçen ay çatlatma iğnesi olduğum zaman ilişki gece saat 4 denk gelmişti tam bi kabus eşime diyorum bizim bu çektiğimiz ne millet bi kez korunmamakla hamile kalıyo bide bizim halimize bak aynen oflaya puflaya zorla yaptık işin bi zevki de kalmıyo :KK53::KK53: hamile kalayım 9 ay istemicem ya:KK52: yıkanmaktan paslandık resmen suyu görmek dahi istemiyorum :KK17::KK17:

hasretim inşallah canım benim herseyim cok iyi ama demekki bbek gelmek için zaman bekliyor..
ben bekliyorum da eşim artık sabırsızlanmaya başladı ve bu benim cok canımı sıkıyo..
dün akşam dayanamadım dedim ben aşımala tüp istemiyorum eger istiyosan boşanırız dedim herkes kendi yoluna dedim dayanamıyorum artık psikolojik baskılara..
dedim git söyle ailene olmuyo de dedim rahat bıraksınlar bizi...
söylicek uygun zamanda inşallahh

canım inşallah iyisindir suanda..
en çok beni üzen bu hayatta eşimin yüz çevirmesidir.
eşinde gerci pişman olmuş
inşallah da hamilesindir de bu kötü olay çok güzel şeylerin başlangıcı olur... :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Kızlar bende yarın doktora gideceğim.geçen ay ilk kez sadece klomen kullandım ama olmadı:KK43: bu sefer bakalım ne dicek.çok zormuş beklmek.zaman çabucak geçse keşkede hamile kalsak hemen:)

ahh zaman öyle cabuk geciyor ki aslında..
ve biz her gün yaşlanıyoruz ...

zaten bende artık ölmek istiyorum...

canım seni çok iyi anlayabiliyorum 2 defa yaşadım bu test sonucu depresyonunu..
inşlllah hemen adetin gelirde bu defresif halinden hemen cıkmak için çalışmalar yeniden başlar..
ben ancak öyle avutuyorum kendimi..
hep testten sonra aynı gün hastalandım ben :KK9::KK9:

X