Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

süper valla 1 tane olsun sağlam olsun:))))

dualarımız seninle canım hayırlı haberlerini bekliyoruz .

bendede aynı sıkıntı var. ben normal şartlarda hiç terlemem. iğneden sonra birden ter basıyor 5 dk. sonra titreme geliyor kendimi battaniyenin altında buluyorum. ben iğnenin etkisi gibi düşünmüştüm yumurtanın çatlaması için vücudu yeterli sıcaklığa getiriyor diye düşünmüştüm. ama herkesde olmuyorsa yan etkimidir acaba???

normaldede üşüyen biri değilimdir prolaktin hormonum yüksek onun içinde ilaç kullanıyorum o da olabilir...geceleri çok yoruyor beni uyku yok 1 haftadır bir anda bir terliyorum sanki su dökülmüş gibi 5 dk geçiyor geçmiyor burnum ucu buz tutuyor o kadar üşüyorum...çatlatma iğneside hormon sonuçta o kadar hormou alırsan vucuda o da sana tepki gösterir haliyle..:))

her doktor bişey diyor sen dinle ne dediyse onu yap bence...adam yılların doktoru diyorsun sonuçta...anlamadığım bu doktorlar adetin 14.-15. gün ilişki diyorlar ya diger günler yapın ya da yapmayın demiyorlar diğmi önemli olan o günler....3 gün sonra şehir dışına çıkmam lazım eşimle 3 gün görüşemicez inşallah sorun olmaz yoksa çektiğim sıkıntılar boşa gidecek..

slm kızlar bi günlük tatilde ii dinlendim bugünde tatil sanıp nerdeyse alarmı kapatıp işe geç kalıodum:))) benim yumoş çatladı bugün tamamen ağrılarım gitti çalışmalara devam dün çok komikti ama artık yapmaktan usandık yapcaz ama böle ikimizde uff yaa modunda duruoz eş,m dio banyo yapmaktan yosun tutcaz neyse derken bizi aldı bi gülme yarım saat güldük artık sinirlerimiz mi bozuldu neyse:)))sonradan yapabildik ancak ama bu hafta boyu mecburen uflaya puflaya yapcaz:)))28nisanda vurundum çünkü iğnemidiorum eşime bi kalım hamile 1 ay yıkanmıcam

cnm yaa benim doktor gibi diyende hiç yok galiba 10 gün sık ilişki dio adam herseferinde yaa allah allahhh.bende 29,30,1inde yaptım 28 iğne oldum 2,3,4,5,6sıda yapcam 8 gün yapmış olcam sonra bende şehir dışına çıkcam 10 gün olmuo ya onu bile düşünüorum(

aynı gün vurunmuşuz iğneyi inşallah aynı anda güzel hbrlerimizide alırız...ben bir hamile kalayım 1 yıl yanıma yaklaştırmıcam eşimi..:))

canlarım dualarımız yüreğimiz sizlerle hayırlı haberlerle gelin inşallah,yaa kızlar benimde tüm arkadaslarım tek tek hamile kalıo benden 1 yıl sonra evlenen düğününe gittiğim arkadaşlarım var hep foto koymuşlar faceye hamileler rabbim isteyen herkese içi sırada bize versin inşallah

aaaaa!!!!! sadece biziz zannediyordum bıkkınlık gelen anormal olduğumu düşünüyordum yemin ediyorum. bu işler programlı olmuyormuş onu anladım:)))

merhaba arkadaşlar, bende bu ay sadece 4 gün toplamda 4 tane klomen kullanmıştım. sonrasında çatlatma iğnesi de kullandım, ama regl oldum. sorun eşimin değerlerinde. yavaştab aşılama yolu görünüyor.

kızlaarrrr bizde dün akşam doktora gittik 3 tane yumoşum olmuşşş çok sevindimmm.. korkuyodum ya olmazsa diye.. yumoş olmasızna bile çok sevindim yanii 13-14 mm dedi doktor. cuma günü tekrar çağırdı.. bakıcak büyüyorlarmı diye.. bide çatlatma iğnesi yazdı alın bunu dedi. cuma günü karar vericek vurunup vurunmıcağıma neden hemen iğne yazdı anlamadım :26: ben onu sonraki ay dener sanıyordum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…