Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım yumurta belli bir boyuta gelince sana iğneyi vur diyor ,yani iğne elinin altında olmalı mazallah eczane olmaz falan beklemeyle ugraşma diye yazmıştır :) iğneni kendin yapma acile sağlık ocağına falan yaptır ben kendim yaptım rezil oldum insan batıramıyor kendine

Son düzenleme:
arkadaşlar hepinizden allah razı olsun benim değerim 27.46 olmuş rahimimde yapışıklık var diye dr dış gebelik olabilir dedi cumartesi tekrar kan vercen ona göre bakcaz inşşşşşş dış gebelik değildir bide onunla uğraşcaz allahım sen yardım et çokk üzgünüm

cnm 24tü demi yükselmiş biraz yüreğini ferah tut inşallah dış gebelik deildir...

dualrımız seninle canım inşallah dış gebelik değildir allahım seninle olsun rabbim yardımcınız olsun bitanem:18:
ayy canım ne güzel haberler getirmişsin bizlere inşş dr dediği gibi olur rabbim mayıs annesi olmayı nasip eder
kızlar ben gittim kanımı verdim saat 4 bçuk gibi sonucu alırsınız dediler
canımm inşallah hayırlı haberler getiririsin bitanem
aynı sorun bizde de var canım artık zorla ypıyoruz geçen ay çatlatma iğnesi olduğum zaman ilişki gece saat 4 denk gelmişti tam bi kabus eşime diyorum bizim bu çektiğimiz ne millet bi kez korunmamakla hamile kalıyo bide bizim halimize bak aynen oflaya puflaya zorla yaptık işin bi zevki de kalmıyo hamile kalayım 9 ay istemicem ya yıkanmaktan paslandık resmen suyu görmek dahi istemiyorum

bitanem ya ne güzel haber bu bak bide diyodun ya yumoşum olmazsa allah isyetince neler oluyo işte balım inşallah rabbim devamını da hayırlı yazmıştır çok geçmeden alırsın bebişini kucağına
canım dr iğne garanti olsun diye yazmıştır ne olur ne olmaz dualarımız seninle

Son düzenleme:

inşallah öyle değildir canım ve ilk gebemiz sen olursun allahın izniyle.

canım içini ferah tut 40 günlük gebeliğe benzemiyor dediklerine bakma geç döllendiyse zaten ilk 15 gün yumurtalar anca büyüyor. bence yerleşecek muhakkak. değer pozitif.kese nasıl gözüksün benim değerim 2000 di ilk gebeliğimde doktor zar zor görmüştü keseyi yeni oluşuyor demişti. bebeğine zaman ver bol bol istirahat et. progestan takviyesi falan bişey vermediler mi sor bak mutlaka. belki de dış gebelikse zararlı da olabilir takviye. ama dış gebelik olsa bile erken farkedilir gülüm korkma inşallah tüpne zarar gelmeden sonlandırırlar. ama ben inanıyorum lekelenmenin olması bence rahim içine doğru yol aldığının işaretçisidir yer beğeniyodur kendine nereye yerleşsem diye o sırada damara değmiştir ay pardon demiştir :) burası iyi yerleşeyim demiştir :)

canım çok iyi oh 18 çok iyi aşılama olana kadar o hgc iğnesinin de etkisiyle 19-20 olur. 7.5 mm de iyi 7 nin üzeri iyi zaten. estrofem ilk gebeliğimde ben de kullandım iyi bir destekleyici.benim arkadaşımın da rahim dışına dönük myom u vardı 4 kg çocuk doğurdu maşallah dışarıda olması sorun değil takma kafana. kadi inşallah canım yüzümüz güler inşallah seninle.benimle gülmeyeceği kesin.

19mm çok iyi canım inşallah kensiliğinden çatlar. doktorun çok akıllıca davranmış benim de ilk gebeliğimde doktorum 19 mm iken yarın yine gel dedi gittim çatlamamış yarın yine gel dedi baktı ki 22 mm olmuş çatlar artık ama biz işimizi şansa bırakmayalım dedi çatlatmayı öyle vuruldum sonuna kadar takip etti yani. inşallah hayırlı olur.

az da olsa artmış gülüm. sakın isyan etme içine düştü birkere o gebe kalabildin bu bile güzel. zaman ver cumartesi ye kadar istirahat et hep yat. Allah yardımcın olsun hazancım.sen de uzun zamandır bekleyenlerdensin. rabbim yüzünü güldürsün.

bende kızlar öğleden sonra dr gidecem hormon tahlili yaptırmıştık geçen ay prolaktin biraz yüksekti inşallah düşmüştür şimdi :18::18:

kızlar mesajlarınıza cevap yazarken inanın kendi dertlerimi unuttum.kendi aşılamamı unuttum sizler için dua ettim. biz dün sabah eşimle şiddetli bir kavga ettik kahvaltı masasını dağıttı heryer battı gururumu kırıcak şeyler yaptı anneme götürüp bırakmak istedi beni evden kovar gibi. sonra da söylene söylene çıktı evden gitti. ben de ağlayarak etrafı toparladım. sonra da topladım eşyalarımı anneme geldim. konuşmuyoruz dünden beri. yani ben evi terketmiş gibi oldum. akşamdan beri görümcem aynı kaynanam ayrı aradı. çok üzülmüş eşim. bir anda bir öfke patlaması yaşadı. ne olacak bilemiyorum. dün anneme gelirken yolda hiçbişey düşünmedim. karnımda bebek var mı onu bile düşünmedim.inşallah yoktur bile dedim.
belki de rabbim ondan vermedi dedim bir anda bir geçimsizliğe düştük. halbuki hiç de kavga etmezdik nazar değdi sanırım. herkes bize gıpta ederdi. şimdi ne olacak bilmiyorum.

kızlar mesajlarınıza cevap yazarken inanın kendi dertlerimi unuttum.kendi aşılamamı unuttum sizler için dua ettim. biz dün sabah eşimle şiddetli bir kavga ettik kahvaltı masasını dağıttı heryer battı gururumu kırıcak şeyler yaptı anneme götürüp bırakmak istedi beni evden kovar gibi. sonra da söylene söylene çıktı evden gitti. ben de ağlayarak etrafı toparladım. sonra da topladım eşyalarımı anneme geldim. konuşmuyoruz dünden beri. yani ben evi terketmiş gibi oldum. akşamdan beri görümcem aynı kaynanam ayrı aradı. çok üzülmüş eşim. bir anda bir öfke patlaması yaşadı. ne olacak bilemiyorum. dün anneme gelirken yolda hiçbişey düşünmedim. karnımda bebek var mı onu bile düşünmedim.inşallah yoktur bile dedim.
belki de rabbim ondan vermedi dedim bir anda bir geçimsizliğe düştük. halbuki hiç de kavga etmezdik nazar değdi sanırım. herkes bize gıpta ederdi. şimdi ne olacak bilmiyorum.

maşallah maşallah RABBİM nazarlardan korusun seni ve yomuşlarını inşallah hepsi bebiş olur canım arkadaşım :))

ercelf ben şuan öyle ağlıyorumki durdura bilene aşk olsun sizlere çok ihtiyacım var evet şükürler olsun hamile kalabildim ben 3 yıldır evimden çok hastanedeyim çok uğraştım dr gelme desede inatla gittim hem maddi hem manevi çok sıkıntı yaşadım

kızlar kendi dertlerimi unuttum sizin mesajlarınıza cevap yazarken. kendi aşılamamı unuttum sizler için dua ediyorum. biz eşimle dün çok şiddetli bir kavga ettik.o kahvaltı masasını talan etti. ben de topladım eşyalarımı annemin evine geldim. şuan ne olacak hiç bilmiyorum ağlamaktan ve üzüntüden gözümde arpacık çıktı tek gözüm kapandı. bize nazar değdi. şuan bebek varsa bile ne olacak bilemiyorum. çok gururum kırıldı. inşallah yoktur bile dedim içimden.hiç kavga etmezdik gül gibi geçinirdik. öfke patlaması yaşadı resmen hiç suçum yokken başka insanlar yüzünden benden çıkardı acısını. edilmicek laflar etti sinirinden. cam masamız az kalsın kırılıyordu. kırılan cam yerine gelirdi ama benim kalbim nasıl yerine gelir şuan bilemiyoru. ben resmen evi terketmiş oldum dünden beri görümcem ayrı kayınvalidem ayrı aradı. eşim çok üzgünmüş kendi arayamadığı için ablasına aratıyormuş. ara elif i meraklanıyorum diye. gidebileceğimi tahmin etmedi sanırım.çok kızgınım. eğer geri adım atmazsa bu iş böyle devam edecek. eve dönmicem.

çok üzüldüm bitanem ALLAH yardımcımız olsun çok zor şeyler yaşıyoruz yapma eşini seviyorsan yuvana sahip çık yuva yıkmak kolay yapmak zor

canım benim her ailede olur böyle şeyler bence eşinle konuş konuşmadan hiçbir şey çözülmez sizde haklısınız ikinizde stres oldunuz ister istemez kolay değil ama önemli olan bir yuva kurmak değil onu ayakta tutabilmek brn inanıyorum ki sen bunu başarırsın aileni ayakta tutarsın eskisi gibi değil hiçbirşey önceden kadınlar konuşamazdı ailede şimdi bizde sıkıntılarımızı anlatabiliyoruz eşlerimize bence her şeyi bir kenara bırakın ve konuşun yoksa bu böyle gider canım yazık olmasın evliliğinize

canım benim güzel dileklerin için teşekürler. ecelf eşlerde stres oluyorlar geçer gider sıkma canını bi arkadaşımız vardı adını yazmayayım hatırlarsın oda hamiş kaldıgı ay eşiyle tartışmıştı bi an o geldi aklıma . stres yapma hamişsen bebegi etkilersin canım öptüm.

inşallah canım rabbim hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin bende çok memnunum doktorumdan seviyorum güzel ilgileniyo sağolsun

canım olur böyle kavga bizde kavga edince eşim yürü memlekete git diyor , ama hemen gitmiyorum neden annene geldin ona neden duyurdun daha sonra aranızda sorunu çözeceksiniz fakat büyükler hiç unutmayacak ,annene gelmekle yanlış davranmışssın barışırsınız tekrar üzülme

çocuk sahibi olamam konusu erkekleri de mahfediyor biz kendimizle uğraşmaktan onları es geçiyoruz..kadınlar anneleriyle arkadaşlarıyla ya da burda sanal alemde anlatarak bir nevi rahatlıyoruz ama eşlerimiz kime anlatsın sadece bizimle konuşabiliyorlar bir yerden sonrada kavgalar ediliyr malesef..üzülme bence biran önce eşinle konuş konuşarak halledebilirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…