Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım sen bu konuda bilgilisin sanırım biyolojimi okudun biyolog yazıyor nick? canım ben ayın 20 de adet oldum 24 günde bir tane olmak üzere 5 tane klomen içtim folbiol ile ama doktor çatlatma iğnesi demedi bana ya.kendiğinden çatlamaz böle tutmazmı ya kaçında çatladı yani canım benimki

evet biyoloğum..:)) bende bu konuları başıma geldikçe daha iyi anladım...doktorun yumurta takibi istemiştir senden yumurta takibinde yumurta istediği boyuta gelince iğneyi vuralım der..kendiliğinden çatlar tabikide ama doktorla bunu garantiye almaya çalışıor ilişi tarihini belirleme için hem kontrole gittiğinde doktoruna sor aklına takılan herşeyi..inşallah en kısa zamanda hamiş olursun.:)))

işin gerçeğini söyleyeyim ben kendiğimden kullanmaya başladım ilacı neden diyeceksin neredeyse 10 ay olacak korunmuyoruz ama hangi dr gitsem daha erken tedavi için diyor herşeyi normal deyip yolluyorlar sinir oldum dr ben aldım ilacı arkadaşlarım hep önerdiler ilacı ama kimse iğneden bahsetmedi

bir yıl olmadan başlamazlar tedaviye prosedür olarak korunmadan 1 yıl geçmesi lazım...klomeni verme sebepleri yumurta üretmek ve büyütmek için sonrasında yumurta takibine başlarlar ve iğne...keşke kendi başına içmeseydin danışmadan..kimi doktorlar iğneyi ilk aşamada söylemiyor olmazsa ikinci aşamada söylüyorlar o yüzden duymamışsındır

selam kızlar dr. geldim . dün ignelerin sononcusunu vurulmuştum. yumoş 18mm olmuş. yarın çatlatma ignesisi için arayıp saat verecek o saatte vurulacagım . perşembe aşılama günü olarak belli oldu sabahmı olur akşammı bilmiyorum . rahim kalınlıgı 7.5 santim . desteklemek için estrofem başlayacagım yarın. bende myom da vardı rahim içine dönük myomlar yerleşmeyi önleyebiliyormuş diye okumuştum . sordum myomu da gösterdi rahim dışına dogru büyüyen myom oldugu için etkilemez dedi. aşılamadan sonra haber edrim canlar. öpüldünüz.

ya bizde 3 yıllık evliyiz canım 2 yıl hiç düşünmedik şimdide uğraşıp duruyoruz daha fazla beklemek beni üzüyor eşim her ay umutlanıyor ne yapayım kendimin dr oldum.geçen yumurta takibine baktık 13-14 gündü sanırım klomen kullanınca günü değişirmi yani erken ya da geç.yumurtlama belirtisi olan o kıvamlı akıntı oluyor ya vajende gelmedi hala bir kadının yumurlaması her aynı gündemi olur

kızlar bugün 1 mayıs olduğundan 2 yere sordum tahlil sonucunu alamazmışım bugün kanı alırlarmış yarın sonucu alırmışım bende yaptırmadım acaba acile gitsem yaparlarmı zaten ağrımda oluyo ara ara

normal şartlarda aynı olur ama bun etkileyen birçok faktör var hormon testlerini yaptırdın mı herşey normal mi fsh prolaktin falan filan....eger bunlarda sorun yoksa evet aynı olursun tabi çevresel faktörleride unutmamak lazım aşırı stres üzüntü... nasıl olsa klomeni içmişsin yumurtalama günlerinde 3 gün beraber olun ve sonrasında bir hafta boynca gün aşırı bunlara dikkat et inşallah bu ay hamiş olursun..:)) olmazsan eger mutlaka doktora git 1 yıl oldu korunmayalı nasıl olsa 10 ay olmuş birdahaki ay 11 ay olur sorun olmaz...kendi başına bişeyleri iyi yapayım derken daha kötü sonuçlar olur mazallah...

teşekkür ederim paylaşımların için.iyi akşamlar diliyorum sizlere umarım bir dahaki görüşmeye hepimiz hamiş oluruz öpüldünüz bye

kızlar ben dr dan geldim soldaki yumoşlarda bi hareket yok bir tane görundu oda 11 mm olmuş ama sağdaki iyi durumda 19 mm olmuş perşembe sabah gidicem eğer çatlamamışsa iğne verecek özellikle sabah gel dedi bende böyle kızlar RABBİM hayırlısını versin

maşallah tü nazar değmesin yumoşlarına..:))) inşallah güzel hblerini en kısa zamanda alırız

çok haklısın arkadaşım aynen öyle bende 1 senedir bekliyorum bebişimi ama olmuyo diye üzülmeye gerek yok dua edicez okadar.

kızlar ben sabahın 4 dünde uyanmişim uyku tutmadı bende bol bol dua ettim saat 9 da kan testi tekrarlanacak inşşş iyi hayırlı haberlerle gelirim yanlız adet ağrılarım var çok korkuyorum dün çok acık ve az kahve rengi akıntım oldu şöyle 1 2 damla peceteye deydi dualarınızı bekliyorum

canım benim inş. güzel haberlerle dönersin bende birazdan gidip gebelik testi yatırcam sonucunu yaz mutlaka iyi kötü

canlarım benim güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah ALLAHA emanet olun RABBİM yar ve yardımcınız olsun

canım bana tek yan etkisi ona da yan etki denmez etkisi kasıklarımdaki dolgunluk oluyor ...

nasıl terletiyo mu seni ... yan etkileni okusaydın canım olabilir cünkü bana hiç bişi yapmıyor...

hormonlarında bir sorun varsa o da yapabilir canım
mutlaka kontrole gidince söyle doktoruna..

kana giden arkadaş gelmediğine göre... kötü seyler düşünmek istemiyorum ama ..
haber vermemiş ne oldu alamadı mı sonucu acaba????

kendimden bahsedeyim..
pazartesi kontrole gittim.
ben bu adamı sevmedim ya oyalıcak beni yok yere... neyse 1-2 ay dayanıcam başladık bi kere...
yumoşlarım süper.. ama adam ölçmyo bile o yüzden bişey diyemiyorum
sadece deneyimlerime dayanarak boyutları harika diyebilirim ve çok düzgünler..
Solda 2 tane yan yana var.. onlar bi tutarsa ikiz olur yaaaa :18:

o 2 nin dışında bi kaç tane daha biraz daha ufak vardı sola.

Sag da da 1 tane büyük var digerleri yine biraz daha ufaktı..
12-13. gün ilişki yok
14-15 de kesin yapın dedi...

adam cok emin konuşuyo kendinden benim kafamı karıştırıyo...:44:

yılların doktoru gittiğim doktor.. bakalım inşallah bir bildiği vardır..
İgne filanda vermedi ..

git diyo adetin 2-3 gün gecince test yap çizgiyi gör gel diyo resmen yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…