Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sağol canım yaa ne biliyim bi garip oldum işte heyecan umut hepsini bir arada yaşıyorum belkide ondandır

o kadar stres yapıyordum ki bende ama burda herkesin yazdıklarını okuyunca yaşadıklarımın normal olduğunu benimle bearber birçok insanın aynı durumda olduğunu gördüm ve başardıklarını da okudum...o yüzden stres yapma rahat ol keyfini çıkarmaya bak...inşallah en kısa zamanda hamiş olursun

inşallah canım benim çok teşekkür ederim hep beraber hamiş kalırız inşallah

kızlar ben dün çatlatma iğnesinin 12. günü evde idrar testi yaptım erken olduğunu biliyorum ama silikte olsa hiç bişey çıkmadı bütün umutlarım bitti 2 saate kadar gidip kanda baktırcam iş olsun benimkiide yok işde neye yaptırıyosam aslında bırakcam tedaviyi falan çok yoruldum kızlar her ay umut etmekten hayaller kurmaktan inanın tedavi falan olmassam umutda etmem yapcak bişey yok Allahım istemiyo demekki razı gelmekten başka çarem yok bana kızmayın ama gücüm yok ben her ay o yıkılışı eşimin o umutlu hamilesin galiba demelerini kaldıramıcam kabullenmem en doğrusu galiba

bitanem ya inan çok üzüldüm canım ne olur kendini heme bırakma bacım herşey allahtan o ne zaman verirse o zaman olur biliyorum o teste kocaman bi tek çizgi görmek başında umutla beklemek ama bunları hepimiz yaşıyoruz zaten her ay sonun da heyecanla beklemek ne kadar zor o hayal kırıklığını yaşamak ama güçlü ol arkadaşım bu günleri de allahın izniyle atlatacağız
ban kalırsa kanda da hiç baktırma daha çok üzüleceksin daha çok yıkılacaksın ama tabi yine sen bilirsin ben en son kandan baktırdığımda hastaneden eve kadar yolda deli gibi ağlayarak gitmiştim bu ancak kendimiz daha çok yıpratıyo ve bidaha asla emin olmadan kandan baktırmadım canım
belki biraz tedaviye ara verebilirisn bu süre sana daha iyi gelir canım

çok saoll canımmm benimm çok iyisin tatlım inan bende kan tahlili yapmak istemiyorum ama ağrım çok oluyo emin olup doktora gitcem dünkü testen sonra kiste dönüşmüş olabilceğinden şüpheleniyorum bundaan 1 sene önce yumurtalığımdaki kist büyüyüp içerden kanama yapmıştı bayılıyodum devamlı kan değerlerim falan düşmüştü geçmesse acil ameliyata alcaz dediler 3 gün hastanede kaldım sonunda değerlerimi düzeltmeyi başardılar o yüzden korkuyorum gene aynı şeyleri yaaşamaktan evet canım tedaviye ara vercem yoruldum çünkü bu tedavide ilk ayım ama ben 18 ay kendiliğinden olmasını beklemiştim

anlattığın şeyler 2 yıldır yaşadıklarım doktora bile göstermiyordum kan testinin sonucunu kendim bakıp 1 hafta ağlıyordum eşim çok kızıyor ağlamama duşa giriyordum ağlamak için umudunu yitirme ne olur güçlü ol geçecek bu günler allahın izniyle olacak

anladım canım o zaman tabi git risk olmasın daha sonra ihmale gelmez böyle şeyler allah korusun bitanem valla canım allahım bizlere sabır sağlık versin çok zor şeylerle uğraşıyoruz yıpranıyoruz işin içinden bi türlü çıkamıyoruz her ay başka bişey çıkıyo işimiz gerçekten zor rabbim sabrımızı hiç bitirmesin inşallah
ya da canım dr değiştir bakalım o ne diyecek nasıl yorunlayacak bi yerde de bağlı kalmamak gerekiyo bazen ...

ALLAHIM!GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜMDE RAZI EYLE..... rabbim duamızı kabul etsin

bende senin gibiydim canım ilk bebeğimi kaybetmenin vermiş olduğu yangın acı hüsran sonra zaman geçtikçe hamile kalamamanın yaşattığı stres her ay ağlama krizlerine giriyodum ama allahıma binlerce şükür atlattım o günlerimi gerçekten yaşayan çeker bilir anlatmakla olmaz kelimeler yetmez

canım arkadaşlarım bende 14 aydır bebek için bekliyorum hatta geberiyorum olsun diye ama inanırmısınız yapacak hiçbirşeyimiz yok. yok çünkü allah bize verirse olacak. başka hiçbir şekilde müdahele etme şansımız yok. spermleri elimize alıp yumurtalara tıkıştıracak halimiz yok. o nedenledir ki fazla kasmayada gerek yok. sağlığımız ve huzurumuz yerinde olsun yeter. allah hepimizin dileğini niyetini biliyor canım arkadaşlarım bekleyecez o ol diyecek olacak:)))))

Kızlar üzülmeyin yaa, beni de üzmeyin olacak bebiklerimiz inşallah ama sıralarını bekliyorlar demek ki.
Ben de dün kontrole gittim, 16 mm lik bir yumurtam vardı, 10. günde, 12. gün tekrar gidicem.Bakalım sonuç ne olacak, hayırlısı olur inşallah , arkadaşlarım var onlar da yeni anne oldular, face de foto paylaşıp duruyorlar, üstelik de hiç uğraşmadan hamile kaldılar, o kadar özeniyorum ki anlatamam.

keşke canım dediğin gibi bizim elimizde olsaydı ilk geceden hamile bıraksaydık kendimizi çok saçma ama bazen eşime diyorum ki acaba biz mi bu işi yalnış yapıyoruz da olmuyo artık ne düşüneceğimiz şaşırmış durumdayız
rabbim zamanı vakti zamanı gelince ol de olacak allahım hepimizin gönlüne göre verecek

kızlar dr bana 7 günlük günde 2 tane progestan hapı kullanımı verdi ,7 gün sonra gel test yapacaz dedi ne testi yapacak bilen varmı

Son düzenleme:
kızlar dr bana 7 günlük günde 2 tane progestan hapı kullanımı verdi ,7 gün sonra gel test yapacaz dedi ne testi yapacak bilen varmı

demek ki canım dr güzel şeyler görmüş progestan vermiş rahim duvarı kalınlaşsın diye bence progesteron testi yapacak sana yumurta çatlamış mı döllenme var mı diye ona bakacak

kızlar bende bu ay başladım klomene acaba kaçıncı gün çatlar yumurta.bir de klomen kullanan herkes çatlama iğnesi olmak zorundamı.olmadan kendiliğinden kaçıncı gün çatlar

kızlar bende bu ay başladım klomene acaba kaçıncı gün çatlar yumurta.bir de klomen kullanan herkes çatlama iğnesi olmak zorundamı.olmadan kendiliğinden kaçıncı gün çatlar

genelde doktorlar çatlama ignesi veriyor garantiye almak için adetin 12 veya 14 gün çatlaması için...ama kimilerinin o tarihde doktor kntr çatladığı görünüyor vurunmuyorlar...yani adetinin 12. gününden sonra çatlaması gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…