Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

eğer düşünmezsen daha güzel yumurtaların olur bana hemşirem etkileniyolar stresten o yüzden kafanıza takmayın demişti.doktorun aşılamaya sıcak bakmıyor olabilir eşinde sorun yoksa yumurtaların da gelişiyorsa denemek istiyordur daha. ama bence fazla klomen kullanmışsın canım.bir bak bakalım bu ay vücudun nasıl tepki verecek inşallah gelişir yumurtan..

canım ya nasıl böyle ihmalsizlik yapıyolar dozunu mu çok verdiler kontrollü gitmeleri lazımdı..

inşallah büyümüştür canım ya dualarım seninle sen de uzun zamandır bekleyenlerdensin umarım sevindirir rabbim seni de tez zamanda.ümidimi kaybetmiyorum kuzum yıkılıp yıkılıp tekrar ayaklanıyorum arada bir isyanlar serzenişler oluyor ama yine de şükür diyorum.canım senin adet olamamanın sebebi pko mu yoksa bu vücuttaki insülin direnci falan da yapıyor öyle.tam olarak biliyormusun nedenini ilaç kullanmadan hiç mi olamıyorsun?bence soğan suyunu her ay içmelisin adetlerin düzene girene kadar.

canım meraba ben geldim sen de doktorda olmalısın şu saatlerde umarım adetin gelmiştir ama gelmese bile stres olma geciktirir kuzum hiç belli olmaz daha önce 1-2 gün geciktirdi diye öyle algılama.olsa bebek silik de olsa çıkardı canım ya ama yine de adet olmadan hep umut vardır.
adet olmasan bile tahlillerini yaptır eğer 3. gün yapılması gerekiyorsa yaptırma ama boşa gitmesin zaten ne tahliliymiş bunlar bu kadar bakim şu 3. gün tahlillerine bile bence gerek yok ama.şöyle yap; eğer adet olmasan bile ilaçlarını al iğnelerini adet olunca 3. günü kendin bi doktora gidip ultrasona girersin eğer rahim temiz se başlarsın iğnelerine.aklına takılan bişey olursa bana sorabilirsin iğnelerle ilgili.en ucuzu menogon kalçadan yapılıyor o da.her gün aynı saatte yaptırmalısın.siz otelde mi kalıyorsunuz trabzonda canım? ALlah emeklerinizi boşa çıkartmasın inşallah. ama çok doğru bir karar verdin bence canım.menogon 135 tl ama biz 110 a 115 e falan alıyoduk eczaneden .genelde 3 kutu menogon kullanıyodum canım 120 den bile aldığımız oldu 360 tl işte.femara içmiştim ben 10 tableti 60 tl.bakalım sana hangi ilaçları vericek?umarım hayırlı olur gülüm.
bu arada ben de dün gittim zeynep kamil e bütün işlerimiz rast gitti.ben geçen ay ultrason ve hormon yaptırmıştım ya.hormonlarımın aç karnına olması gerekiyormuş o yüzden tekrar kan verdim ultrasonun geçerli olur dediler.eşim de ürolojiden rapor aldı spermiogram istemediler zaten yapılmış tahlili olduğuı için sonuç 90 milyon görünce doktor eşime oooo maşallah koç gibi spermlerin demiş ne güldüm yaaa birtek eksiğimiz smear testi kaldı onu da adetim bittikten ve üzerinden 1 hafta geçtikten sonra yaptırıcaz onun sonucu çıkınca da evraklarımızı vericez sanırım nisan 15 deki batımda başlar tedavim. geçen ay çekilen ultrasonumda aşılamamdan kalma folikül kistlerim gözükmüş hep sordum dedim bişey olur mu olmaz o rapor için gerekli tedaviye başlarken biz yine muayne edicez dedi çok sevindim ultrasona girmedim :)
eşime de kan testi yapmış doktor sarılık ve hepatit bakmış onlar temiz benim hormonlarım da temiz tiroidim 1.000 :) 2,5 un çok çok altında sonundaaaaaaaa:) fsh lar falan hepsi süper maşallah.moralim yerinde :) eğer nisan 15 de başlarsak ve gebe kalırsam mayıs 15 de öğrenicem ve 1 sene totem im gerek olucak hih hih hih hiiiii:))) hadi hayırlısı ikimiz için de canım...

canım meraba üzme kendini lütfen herşey olur rabbim hayırlı zamanını ekliyodur

teşekkürler canım rabbim aratmasın ya tez zamanda doldursun kucaklarımızı zamanı gelince olacak ben de inanıyorum...

menogon ben de kullandım aynı şeyler benim de başıma geldi 75 le başladık 12 mm de kaldı 150 ye çıkardık yavaş yavaş büyümeye başladı zorla 16 mm oldu o da 20. günümde çatlatma yaptık denedik olmadı.
birsonraki ay yine 75 le başladık daha erken 150 ye çıkardık 18 mm oldu 18. günümde çatlatma ve aşılama oldum yine olmadı.
18-20 mm en ideali bir yumurta için seninkiler çok daha küçük canım en azından 16 yı geçmesi gerekiyor.moralini bozmak istemem ama fazla ümitlenme canım.

canım Allah yavrunu sana bağışlasın tüm mesajlarını okudum bhcg yükseliyor progestan falan da kullan yat ve istirahat et doktorun çok iyi yapmış dualarım seninle..

canım ya nasıl böyle ihmalsizlik yapıyolar dozunu mu çok verdiler kontrollü gitmeleri lazımdı..

ben bilsem şimdi tekrar gdcm inşallah bir sorun olmaz ,adet olmayı bekliyorum daha çok var adetime tedavi başlamadan yarım kaldı

evett sevdecım sonunda bı asılama tutan bırını gorduk ck sukur..bence tutucak selocancımm.darısıda sevdenın dedıgı gıbı tum asılama yaptıranların basına artı tum bebek bekleyenlerın basına......

Kızlar ilk klomen kullandığım ayda hamile kalamadım. Doktor çok güzel 3 yumurtan var demişti.
17. gün adet oldum.
salı günü doktora gideceğim.İnşallah ilaçtan dolayı kist olmamıştır.

Arkadaşlarım ya uzun süredir buraya tövbeliydim hep hevesim kursağımda kaldığından biirde bilinmezlikten.Bu gün doktora gittim hamilelik için ilaçlar verdi ,tiroidin az salgılanıyo o yüzden bebek olmuyo dedi.Sonuçlarım bunlar ;Anlayan varsa allah rızası için bi el atsın

TSH: 3,77 FSH: 4,77 E2:124,2 PROLAKTİN: 480,8

Durum böyle.Bana antibiyotik ilaç verdi prospektüsünde brusello için felan yazıyo.Hadi önlem diyelim.Vajina için fitil verdi.Klomen 50 verdi sabah akşam 5 gün adetin 2. gününden itibaren birde LEVOTİRON 100 4/1 i ile başlıcakmışım buda tiroid için .

Umut varmı acaba aya sizce deneyimli olanlarınız mutlaka vardır.Bebişi çok istiyoruz eşimle..Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarım şimdiden çok teşekkür ederim. (öncedende 2 düşüğüm var tiroid yüzünden düşmüşler :18::18:

yok canım dün hastanede değildim..tüm stresimi alış veriş yaparak geçirmeye calıştım..zaten bi yığın aşılama masrafı olacak üstüne bide alışveriş...aman ya bide para derdine düşmeyeceğim..yattı balık yan gider hesabı...
senin tahlillerinin temiz cıkmasına ve işlerin düzenli gitmesine cok sevindim canım..en azından bişeyler yolunda gitsin demi..hadi bakalım nisan ayına bismillah diyeceğiz senin için..benimde sanırım işim nisana kalacak canım..cuma dan geldik biz trabzona..evet otel tarzı bir yerde kalıyoruz...bugün daha yeni yeni başladı sanki..hafif bir pembelik gelmiş..akşama doğru sökülür inşallah..yarın hastaneye gidip doktorla görüşeceğiz..eğer olursa yarın en azından tahlillerimi devlet te yaptırırım...kontürolde ne diyecek bilmiyorum..eğer kist varsa zaten nisana kalacak..yok temiz se senin de dediğin gibi igneleri verir..artık bi daha ne zaman cağırır sa o zaman yine geleceğiz..eşimden de bi yığın tahlil istediler telefonla...spermiyografi de yaptıracağız yeniden sanırım..hemoglabinden tut da bi sürü hormon tahlilleri işte canım..ya şimdiden stres oldum..içim bunalıyor..bilmiyorum artık gerisini..kimseyle konuşmak istemiyorum..iyiki burası var canım...kendimi cökmüş gibi hissediyorum..

ercelf im canım benim testin negatif çıkmasına üzüldüm canım ya ne olursa olsun hayırlısı olsun tatlım.. bu arada tedaviye tekrar başlamışsınız hayırlısı olsun rabbim bu sefer yüzünü güldürsün canım testleriniz iyi çıkmasına sevindim erkekte problem olmayınca bayandaki sorunlar halledilir allahın izniyle kendine çooook dikkat et

sevdem canım demek sende aşılama yaptırıcaksın YÜCE RABBİM bu sefer yüzünü güldürsün umarımsevdecim sen daha iyi bilirsin canım ama erzurumdada bi prof var özel bakıyo metin ingeç o daha yakın değilmi sana keşke ona gitseydin neyse kısmet artık bu nisan ayı aşılama ayı olacak desenize bende nisan haziran gibi aşılama yaptırıcam allahın izniyle

selocan hiiiiiç korkma canım meleğin senle kalıcak takma kafana rahat ol hayırlı uğurlu olsun bebeğin canım kendine ve mercimeğine çok çok dikkat et

bu arada demostan haberi olan varmı kızlar naptı acep doğurdumu yoksa hala beklemedemi merak ettim

Son düzenleme:
Selocan öncelikle tebrikler canım. Allah tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

Kızlar benim testler negatif çıktı. Bu gün gecikmemin 9. günü ve ben hala adet olmadım. Dün doktoruma gittim. Kan tahlili yaptırdı. Tabiki negatif çıktı. Ferlutal verdi. Ferlutal kullanan varmı ilaç bittikten sonramı gelir adetim. Allahım Allahım önceden adetim gelmesin isterdim şimdi gelsin diye bakıyorum.

cnm stres yapma bnde çok yaşadım böle gecıkmeleri 9 gün 15 gün ama sonuç hep negatf farlutal bi çok kez kullandım ilaç bittikten snra 5-10 gün içinde regl oldum sende olursun cnm merk etme üzme kendini her şerde bir hayr vardır. ben şimdi klomen kullanıyorum. ocak ayında kullandım 2 yumrtam olmuştu ama hamile kalamadım şubat ayında doktr rahim film ve eşimden sperm tahlili istedi hiç bir sorun çıkmadı bu ay yine klomen kullandım bu sefer 1 yumrtam oluştu 19.5 mm yarn doktara gtcem çatlamadıysa iğne olcam. bir de bu ay ecopirin diye aspirin kullanmamı istedi işnlh bu ay olur

canım benim de tiroidim var levetiron 50 mg kullanıyorum sana da vermesi çok iyi olmuş çünkü gebelik düşünen bir kadının tiroidinin 2,5 seviyesinin üstünde olmaması gerekli ilacını düzenli olarak iç. fsh normal ama e2 ve prolaktin yüksek değil mi canım ben anlamıyorum onlardan ama yüksek gibi bir araştırırsan iyi olur ve korkma tiroid ilacını aldığın sürece hiçbişey olmaz tiroidi olan herkes hamile kalabiliyor.umut herzaman vardır.

Sağol canım ya. İnsan ister istemez stres yapıyor işte. Bi olsam da önümüzü görsek tedaviyede devam edemiyoruz böyle. 19.5 mm çok iyi yumurta boyutu için. İnş. bekletmeden bebeğin seni de bulur canım.

hiç kullanmadım ama stres yapma sonucun negatif se adetin mutlaka gelir biraz da taktığın için gelmiyodur. ilacı kullanırsan gelir ama adet söktürücü sanırım o.

Evet söktürücü canım. İnş. gelir hemen. İlk defa adetim gecikti. Ondan biraz şoktayım. iğne ilaç bünyeyide bozduk :)

Kızlar çatlatma iğnesinden sonra 17. gün adet oldum ben Bebiş yok , 3 yumurta vardı ama olmadı.
Salı günü doktora gideceğim. İnşallah kist olmamıştır ilaçların atkisiyle

Ah ercelf arkadaşım ya nasıl sıkıntıdaydım anlatamam troidin t sini bilmezdim hormonmu hormon meğer neymiş.Allah bin kere arazı olsun içime su serptin ya .Geçermiki bu ilaç kullanınca hepmi kullancam ömrüm boyunca.O kadar sinirliydimki anlatamam cinnet aşamasına hemencecik geliveriyodum meğersem bundanmış ve bir sürü şey daha.O kadar acayibimki ne yazsam bilemedim tekrar saol arkadaşım Allah gönlüne göre versin.Bide bu klomenin yan etkileri oluyomu çok onu sorucaktım (birde TSH4,77 yanlış yazmışım ben .)

Son düzenleme:
Birde kafamı çok karıştıran birşey var doktor klomeni adetin ikinci günü başla dedi.adetim mevsim ay hiç farketmez hep 20 sinde gelir kurulu saat gibi bununla mı bağlantılı acaba ? Baktım hemen hemen bütün klomen ile ilgili forumlara oradada göremedim.Zaten varolan yumurtayı atıyorum ben 2. günü çok erken geldi .(kendi doktorum meslekten ayrıldı.Bu seneler sonra ilk başka doktor olduğundan şüphe hep şüphe)Bu son sorum söz bidaha doktoru görene kadar en azından.Bilmemek çok kötü bişey ya şuı işi bi öğrenim hemen her sorana yanıtlıycam .Şimdi yalnızca şim şim bakıyorum yazılanlara ..:44:

farlutal bittikten sonra adetin birkaç gün içinde,maximum 15 gün içinde gelir.

Kızlar bu ay ilk kez klomen kullandım. 2 gün sonra doktora gidicem hayırlısı bakalım. Sizlerin yazılarını okuyunca çok duygulanıyorum. Hepimizin amacı aynı. bebiş sahibi olmak. Allah dualarımızı kabul etsin. Ne zor şeymiş hamile kalmak. 3 senelik evliyim. ilk 1 sene korunduk. 2 senedir de olmuyor. Yeni evlenen herkese hemen başlayın bebek yapmaya diyorum. Ne zaman olacağı belli değil. İnşallah isteyen herkes en kısa zamanda hamiş kalır. Güzel haberlerinizi burdan takip edicem. Klomene çok güveniyorum. Hamile kalan bu ilaçla çok fazla insan var. bat 05 nisan ve inşallah iki çizgiyle mutlu olurum.

kızlar bişey sorcamm yardımcı olun ltfen

bu ay klomen kullandım günde 1 tane 5 gün adetn 2. günü başladım. tek bir yumrta oluştu. gecen perşembe doktora gittim yumrtam 19.5 mm di bugün gittim yumrtam 30 mm olmuş çatlamamış yumrta içeriye doğru kanama yapmış ama doktorum çatlama iğnesi olmamı söyledi iğnemi de oldum bugün sizce yumrta çatlarmı hamile kalma ihtimalim bu ay da mı bitti yoksa moralim çok bozuk

mrb arkadaslar ay bu belırsızlık benı oldurecek bhcg degerım 263 den 459a cıkmıs 2 kat artmıyor neden bole oluyor bı akıl verın nolur drumda dogru duzgun acıklamıyor bazen bole olur dıo yada dıs gebelık olabılırmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…