Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ercelfim canım..

dün bende aynı senin gibi sabah namazından sonra yine bir idrar testi yaptım..(hani güya önceki erkendir belli olmamıştır felandır filandır...sürekli kendini kandıran bir bilinç)tabi ki sonuç değişmedi tertemiz bir tek cizgi...şimdi bugün batım...sonunu bekleyen suskun kedi gibiyim...cökmüş yılmış..bitmiş ve umudunu yitirmiş...nasıl anlatmalı nasıl söyleme li ki....dağlar a bağırsam avazım cıktığı kadar bağırsam duyan olurmu...yüreğimi susturmaya gücü yeten olurmu???ha canım ne dersin??? Ama bilirim ki ben anlatamasamda sen anlarsın...bağrı aynı sebepten yanmış sen ...evet anlarsın..benim seni anladığım gibi...evet acı cekiyoruz..sende bende digerleri de...acı cekerek olğunlaşıyoruz...tükeniyoruz belki ama ayağa kalkmak için daha cok güçleniyoruz ...dün 5 yıldır cok umutsuz olduğu ve tedaviye karşılık veremediği halde hamile kalan bi yakınımla görüştüm...
gülüm..her zahmette bir rahmet var mutlaka...zahmetini veren rahmetini de verecek..böyle bitemez...bu böyle yarım kalamaz..onca dökdügümüz gözyaşı onca sabır boşa gidemez..yıkılıp gidemeyiz..tükenemeyiz...anlıyormusun canım...yarın yeni günle tekrar ayağa kalkacak aşılama için yeniden kolları sıvayacak ve tekrar umutlanacağız...bu böyle bitemez..BİTMEMELİ.......

elcefcımm sana uzulme demıycm zuul agla boşall..aglayınca daha rahat oluyoruz.
Yarınkı kılacm sabah namzında sanada dua edıcemmmmmm..
Rabbım en yakın zamanda melegını verırı.
ınan yazdıkalrını okuyunca cok uzuldumm

mrb kızlar bende progestan kullanıyorum 3 aylık tedavi verdi doktorum ve bu ay 3. ayım bi defa kimyasal gebelik geçirdim eğer bu ayda olmaazsa tutmazsa klomene başlıcak doktorum ve çok korkuyoru nasıl bi ilaç ne işe yarıyo yardımcı olur musunuz???

Klomeni bende bu ay ilk defa kullandim arkadasim,kolay hamile kalmani sagliyacak yumurtlamani hizlandiraarak umarim amacina en kisa zamanda ulasirsin!

klomeni bende bu ay ilk defa kullandim arkadasim,kolay hamile kalmani sagliyacak yumurtlamani hizlandiraarak umarim amacina en kisa zamanda ulasirsin!

teşekkür ederm canım inşallah rabim hepimize herşeyin hayırlısını versin çok zor oluyo her ay hayal kırıklığı peki ilacı yan etkileri var mı ?

teşekkür ederm canım inşallah rabim hepimize herşeyin hayırlısını versin çok zor oluyo her ay hayal kırıklığı peki ilacı yan etkileri var mı ?

Amin canim evet hayal kirikligi cok kotu oluyor..bendeki yan etkisi kasik agrisi,siskinlik ve birazda istah artisi olmusdu tabi herkesde ayni durumlari yaratirmi bilemiyorum bende bekliyorum regl olursam ikinci aya gecicem umarim gerek kalmaz

iyigeceler arkadaşlar. bi sorum olacaktı, lütfen cevaplar mısınız? :)
11 gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. dün sabah gebelik testi yaptım 2. çizgi silikti baya. sizce iğnenin etkisi kaybolmuş mudur?

söylediklerinde çok haklısın canım dün ağladık geçti gitti bitti geride kaldı yeni gün yeni umutlar ben çoktan kolları sıvadım kırmızılar geldi zaten sabah olsun gülüm en azından adet görüyoruz düzenli bir şekilde ya bir de onu bekleyen olamadığı için tedavileri 45 güne sarkan insanlar da var.ben yarın gidiyorum zeynep kamil e 2 veya 3. gün yazıyor kağıtta.3. günüm cumartesiye geliyor o yüzden yarın gidicem kısmetse eşime de üroloji den randevu aldım hadi bakalım bismillah:) bu ay zaten çıkmaz bu batım da böyle geçer. inşallah nisan 15 de başlarız tedaviye.yani o zaman olur inşallah çünkü bende ilaç kullanmadan pek bir kıpırtı olmuyor.puregon yada gonal f yi yiyince tepki vereceğine inanıyorum.aslında aşılama istemiyorum doğal ilişki en güzeli 1 kere de hamile kalabildim yani eşimde de sorun yok ama yine de aşılama da doğal ilişki gibi onu olup eve gelip yine çalışmalara devam ederiz biz.yeterki yumurta olsun.ama bir yandan böyle derken bir yandan da bu negatif aşılamam ve öncesindeki gelişen yumurtamda neden olmadığı kafama takılıyor.ya kürtaj sırasında tüpüm tıkandıysa?
ama belirtilerini falan okudum adette azalma yaparmış ilişki esnasında kasıklarda ağrı sonra rahim içinde sıvı birikmesi şeklinde ultrasonda gözükürmüş benim kürtajdan sonraki kontrollerim hep tertemizdi.nene hatun a başlarken de doktor rahim tertemiz demişti.içimi ferah tutmak istiyorum.artık 3 aşılama yaptırıp da tutmazsa yine rahim filmi çektiririz sonrası tüp bebek ama tıkanık değildir diye düşünüyorum..inşallah öyledir.

bi yandan da bu ayı boş geçmesem gitsem nene hatun a kendim 1 ay tedavi olsam diyorum.ama hesapladım en az 600 tl gerekiyor yine ve kalçadan olan iğneler her gün git yaptır falan.gücüm yok inan bir de yazık özelleri zengin ediyoruz.inşallah ultrasonum temiz çıkar atılmayan yumurta falan kalmamıştır.ay çok konuştum sen de üzülme nasip de varsa olucak bak yılmak yok yola devam sende yaptır aşılamanı ben olacağına inanıyorum.yine inşallah beraber gebe kalırız.bak biz birbirimizi bekliyoruz sanki görürsün PP

sağolasın cansucum aşılama için kolları sıvadım zeynep kamil e gidiyorum yarın hayırlı olur inşallah bugün iyiyim çok şükür moralim de yerinde zamanı gelince olacak inşallah..

herkeze günaydın..saat 11 oldu kimseler yok..nerelerdesiniz???????????????????

günaydın kuzum geldim ama gitmişsin mutlu günler sana :)

hoşbuldummm tatlımm.yeniden başladık klomene bakalım umarım hayırlı olur.

bu 7.klomen kullanışım tabi aralıklarla.hepsinde 2 den fazla yumurtam oldu bu sefer nasıl olcak bilmiyorum çarşamba kontrol var.kafam karışık doktor konusunda aşılamayı ben istiyorumm doktorum istemiyo normalde para için seve seve aşılama yapması lazım özel hastaneye gidiyorum daha kazançlı olcak.Doktorun bu tutumuda bana güven veriyo bilmiyorum yanlışmı yapıyorum ama en azından bir kaç ay daha klomene devam etmeyi düşünüyorum.ayyy ismi bile artık midemi bulandırıyo o kadar bıkmışım ki.oofffffff ooooffffffffffffffff

kızlar 6 günlük puregon 10 mlg iğne sonucunda e2 hormonum 3500 vurdu dr dostinex yazdı eşin yanından bile geçmesin dedi ,yazık kocama banada yazık hormonlarım aldı başını gitti bu ne ya dostinex kullanan varmı

Çok sağol cnm evet tekrardan tedavi sürecine girdik ümit ediyoruz işte bakalım hayırlısı..Ben de biraz uzak kalmak istemiştim içimden hiçbişey yapmak gelmiyodu oyüzden fazla ilgilenemedim listeyle ama hep takip ettim okudum yorumlarınızı..Sen de ümidini kaybetme cnm en azından düzenli adet olabiliyosunuz ve tedavinizi oluyosunuz ben 3 ay adet göremedim tedavi olmak istiyorum ama olamıyorumki adetimi bekliyodum dr da vermedi söktürücü fln ben kendim soğan suyu fln yaptımda ancak öyle adet oldum ve tedaviye başladım..Bgn 16.günüm yumoş kontrolüm var inş büyümüştür benimkiler incirlede besledim görücez bakalım ne kdr besleyebilmişim:))))

mrb kızlar bhcg degerlerımı soyluyorum sız bı fıkır verın pazartesı gunu33 salı kanama basladı cok hafıf carsamba 128 bugun persembe 152 sızce nasıl bugun bıras az artmıs gıbı tutunamıomu

canım toparlandığına cok sevindim..bende daha iyi hissediyorum kendimi..dün batım dı..bugün ha şimdi ha şimdi bekledim gelmedi..sanırım klomen geçiktiriyor...bende aynı sebepten endişeleniyorum..hafta sonuna denk geliyoruz..trabzonda bi özel hastaneye gidiyorum..benim bi cocuğum olduğu için birde 35 yaşımı geçen kasımda doldurduğumdan dolayı zaten bana devletten fayda yok..mecburen özele bayılacağım..tahliller hariç 460 istiyorlar..bilmem artık geresini..benimde yarın eşim burda üroloji testlerini devlet hastanesinde yaptıracak..bari onlara para vermiyelim diye..eğer bugün adet olursam yani bu akşam yarın bende diger hormon testlerimi burda yaptırıp yarın sonuçları alır almaz doğru trabzona....yaklaşık 2;30 saat sürüyor burdan trabzon..biraz eziyetli olacak..cünki kontrollere gidip gelmek zor..ama olsun bunu denemek istiyorum..artık aynı şeylerle dönüp dolaşıp aynı yere gelmekten bıktım..ilk kez iğne uygulanacak bana aşılamada..korkuyorum aslında..ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum cünki..eğer bugün gelmesse kırmızılar yarını bekleyeceğim..eğer yarın gelirsi cumartesi sabah mecburen özelde yaptıracağım tahlilleri..başka carem yok..yoksa bir ay daha atacak..artık kısmet...bu iğleneler ne kadar tutuyor canım..acaba bana kaç tane igne yaparlar..hiç bilmiyorum..öyle işte canım...vira bismillah deyip başlıyorum..inşallah dediğin gibi beraber gebe kalırız...benimde bi gelseydi kırmızılar..rahatlasaydım..

canım meraba üzme kendini lütfen herşey olur rabbim hayırlı zamanını ekliyodur

merhaba kızlarr.... dualarınıza ihtiyacım var..... ben menagon tedavisi görüyorum 3 haftadır ignenin dozunu nekadarda artırsakda bi gelişme olmadı.... bende nasılsa bişey olmaz diye buaydan gecti diye tedavimi yarım bırakıcakdımki doktorum cok israr etti bı hafta daha dişini sık dıye. gelşen yumurtam yoktu. sabah aksam 2 tane igne yemege basladım. 3gün sonra ögrendimki 2tane gelişen yumurtam var.dün doktoruma gıttım 4 -5 tane gelişen yumurtam varmiş. ikisi 14 mm ikisi de 15mm kadar büyüklügünde. allah izin verırıse yarın catlatma ignem vurulacak tabi bi sorun cıkmazsa ondan sonrada pazartesi aşılama yapılacak... ne olur dualarınızı eksik etmeyin. bu benim icin gercekten bi mucize ben ümidimi kesmiştim üzülüyodum aşılama tutmasada artık bılıyorum yumurtalarım hangi dozda büyüyü bidaki ay olur. artık ne olursa olsun yarıda bırakmıcam tedavimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…