Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım bende bu ay aynı iğneyi göbekten yaptım, ama her dr farklı vardır dr bir bildiği

Son düzenleme:

demos bebeğine sağlıkla kavuş güzel haberlerin gelsin

gebelik testi yaptım pozitif çıktı arkadaşlar bu testlerindoğruluk oranı yüzdekaçacaba yanlış olabilirmi ???

iki tane daha yaptımonlarda pozitifffff Allahımmm inanamıyorum :))))

Allah tamamına erdirsin sağlık mutlulukla kucağına aldığın yazılarını okuyalım inş. burdan.İnş bizlerde bu mutluluğa tez zamanda ulaşabiliriz .Dua et bizler içinde.Ama hakikaten hamiş haberi okuduğumda bi yakınımın haberiymiş gibi seviniyorum..Moral oluyo çok ..

Tebrikler canım. Rabbim tamamına erdirsin inş. Gecikmen varmıydı kaçıncı günün bugün?

Allah rağzı olsun canım 5. günümdü gecikmiştim 1.5yıldır bekliyorumyaşoktayım doğrudur değilmi yanlışçıkmamıştır değilmii Allahımbekleyenherkezenasip etsin Rabbimherkesinmuradını versininşallah canım

aminnn canım benim Rabbimbu mutluluğuhepinize yaşatsın inşallah hiç kimseyi mahrum etmesin bu duygudan bu mutluluktan :))

Klomen kullanıcam ben yarın ilk defa başlıycam 2 doz.Ağır oluyomu çok ?Yan etkileri varmı?Kullananlar yardım rica ediyorum.

Vede acayip bir heyecan var içimde çok komik ama sanki o hapı kullanınca hop hamile kalıverecekmişim birde ikiz oluverecekmiş gibi ..Üff sitelerden bebek eşyası bakmaya başladım bile onuda kurdumm :)) erkek olcak .Park yatak alıcam bide mini beşiklerden felan ..Çok komiğim değilmi..Ama olucakmı olmayacakmı diye düşşüneceğime böyle şeylere yorim kafamda hormonarımda rahat kalsın istiyorum ...

canım bende bu ay klomen kullandım ama bundan 2 ay önce arka arkaya 4 ay kullandım sonuç alamamıştım bu ay adetin ikinci günü günde 1 tane kullanmaya başladım inşallah yarın doktordanda olumlu sonuç alırım yan etkisini görmedim :)

Ayyy canım ya bende 2.günü kullanıcam işte hemde sabah akşam ..o 4 ayda düşük doz ve farklı bir gündemi başladın kullanmaya .Gerçi Allah ol deyince oluyo oda insanda teselli arıyo işte kendine değilmi.Çok saol cevap için bu arada .İnşallah geliceksin güzel güzel haberlerinle.Kaçta gidicen doktora gelince yazarsın .Bakarım ben o saatte merak ettim bende..

kızzllaaarrr merabalarrrr..bugün doktora gittim adetin 2.günü gel demişti gittik bizde baktı neyse yine aynı klomen ve cyclo-progynova verdi bende klomeni biliyorum ama bu diğer hap ne işe yarıyor demim oda rahim duvarında bişeyi hazırlarmış unuttum tam olarak hatırlıyamyrm.neyse yarın kullanmaya başlıcam bakalm inş.işe yararrrr..bu ilacıda kullanan varmıı aranızda kızlarrr????

Gnd kızlar sabahın korunde yazıorum gece boyunca uyuyamadım zaten bhcg 459dan 1143e cıkmıs sevıneyım demı bu guzel bıse dr bı gelseydı?

bizde kızlarla seni merak edip duruyoduk bebeğini sağ sağlim kucağına alırsın ALLAHIN İZNİYLE doğduğu zaman mis kokulu kuzunu öp bizim için

Son düzenleme:
gnd kızlar sabahın korunde yazıorum gece boyunca uyuyamadım zaten bhcg 459dan 1143e cıkmıs sevıneyım demı bu guzel bıse dr bı gelseydı?

canım niye üzüyosunki bu kadar kendini bak işte ne gzel artmış değerin hadi artık kutlamalara başla ve hamişliğin tadını çıkar

canım saol ya...umarım bizde gün gelir senin gibi doğum zamanını bekliyor oluruz..o kadar cok hayal kırıklığı yaşadık ki artık sanki hiç olmayacak mış gibi bir suskunluk çöküyor insanın içine..Rabbim bu emekleri sebep kılsın ve nasıp etsin inşallah...ne zaman tamamen ayrılıyorsun izine canım..muhtemel doğum zamanı hangi tarih??umarım herşey sağlıklı gelişir ve alırsın kucağına...aradım canım..koldan da yapılabiliyormuş bi sorun yok ..heyecanlıyım bende bugün ikinci iğnemi vuracağım..öpüyorum bende seni..kendine iyi bak canım..

iki tane daha yaptımonlarda pozitifffff Allahımmm inanamıyorum :))))
ah canım ya...ne güzel bir sevinç ..tebrik ederim seni...nasıl bir tedavi süreci geçirdin 1,5 yılda anlatırmısın bize...moral oluyor bizlerede...Allah tamamına erdirsin..
Gnd kızlar sabahın korunde yazıorum gece boyunca uyuyamadım zaten bhcg 459dan 1143e cıkmıs sevıneyım demı bu guzel bıse dr bı gelseydı?
selocanım...canım ne güzel haber..evet artık endişelerini bi kenara bırak..tadını cıkar...ne güzel düzene giriyor herşey...senin ikinci aşılamandı değil mi??ya umarım benimkide tutar bu ay...artık üzülmek istemiyorum...

ercelf...nerelerdesin canım...sesin cıkmadı dün hiç.????
başladım ben iğlere..ilk kez igne vuruluyorum...aşılama için start verildi...nerelerdesin?/

ercelf...nerelerdesin canım...sesin cıkmadı dün hiç.????
başladım ben iğlere..ilk kez igne vuruluyorum...aşılama için start verildi...nerelerdesin?/

iğnelerin hayırlı olsun canım inşallah iyi sonuçlar alırsın , ben bu ay iğneleri yaptım dr çok yükselmiş hormonlar dedi bu ay boş bekleyecez dedi duruyoruz öyle adet olmayı bekliyorum ilaçta boşa gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…