Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hakkına hayırlısı olsun canım , benimde bu ay e2 hormonum 3500 vurdu dr eşin yanına yaklaşmasın dedi bu ay da gitti ilaç parasıda boşa gitti

canım bende gonal fle asılama yaptırdım ıkı kez ılkınde aynen senın gıbı doz bı turlu ayarlanamadı 1800 unıte aldım tam 15 gun ıgne yaptım bı yumurta gelsıtı 16mm ama velakın asılama tuttu arkasından dustu kımyasal gebelık oldu sımdı bu ay dozu ogrendık kac yapılacagına ole basına gectık 10 gunde cok gusel 3 yumurta gelıstı ve bu asılamamda tuttu ama ben su an hastanede yatıorum cnk kanamam var bhcg yukselıo ama hıyırlısı bakalım sen rahat olmana bak sekerım alla yazdıysa olacak ben bunu anladım bol bol dua et allah yoktan var eder ben belkı yıne dusurcem ama hayırlısı oyle demekkı

gecmiş olsun canım ya inşallah bişey olmaz napalım herşey allahdan dedigin gibi allah yazdıysa olur. evet hep edyorum zaten allahım hayırlısını ver diye.olmazsada bana güc ver sabır ver diye. allah herşeyin zamanını verir. biz ellimzden geleni yapalımda gerisi ona kalmış, ondan gelen herseye razıyım ben.

selocan hayırlı olsun bebeğin.inşallah kanaman geçer ve bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.
rica etsem aşılama nasıl yapılıyor tam olarak anlatırmısın.

selocan hayırlı olsun bebeğin.inşallah kanaman geçer ve bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.
rica etsem aşılama nasıl yapılıyor tam olarak anlatırmısın.

saol canım hayırlısı ıns hemen asılamayı anlatıyım sana asılamda ıgne tedavısı verıolar genelde gonal f purogen menogen vesaıre artık orası dra kalmıs benımkı gonal f basladı ıkısındede aynı hap kulanırkenkı gıbı yumurta takıbı yapıolar yumurta 17 18 mm olunca catlatma ıgnesı verıolar 36 saat sora asılamayı yapıolar ıslemden 2 saat once esın sperm verıo spermı alıp secıolar ıcınden ıyılerını hızlı hareketlılerı secıp saatı gelınce tuplere yada rahmın ıcıne dogru enjektor le sıkıolar yarım saatte yatırıolar sekerım ıste bole baska merak ettıgın bıse varsa sor canım

selocancımm ınsallah bebişinn tutunurr..dualarımız snınle...

asılmanı devlettemı yaptırdın??*

canım asılama yapılırken canın yandımı??

selocancımm ınsallah bebişinn tutunurr..dualarımız snınle...

asılmanı devlettemı yaptırdın??*

canım asılama yapılırken canın yandımı??
saol canım darısı basına olur ıns kanama kesıldı gıbı beyaza dondu ama yarın sabahkı bhcg onemlı sabah az cok bellı olcak asılamaların ıkısınıde ozelde yaptırdım ama su an devlette yatıorum ozeldekı doktor kanama olmasına ragmen bıse olmaz calısabılırsın dedı ıcıme sınmedı bıde devlete muayene oldum kanamam oldugunu soyleyınce yatıs yaptılar keseyı gorene kadar cıkarmıcam dıo tabı keseyı gormek nasıp olursa hayırlısı ıns darısı sana olur ıns canım ama benımkı gıbı olmaz ıns

bu arada yazmayı unuttum hıc can yakan bı ıslem degıl canım ama benım sonrakı gunlerde ıkısındede cok belım ve kasıklarım anladı ıkı kez tecrube ettım demekkı bu tuttuguna ısaret

çok teşekkür ederim tatlımmm.benim geçen ay kistim olmuştu serophene den sonra dkhapı kullandım bu ay böle devam edicem bişey yapmadan.
ama mayısta yada haziranda bende düşünüyorum tabi inşallah gerek kalmaz ama.peki arkadaşta sormuş nasıl canın yandımı işlem ne kadar sürüyor.

ıslem 2 3 dk bıle surmuo canım hemen yapıverıo ama sunu soyleyım o gun aksam ılıskı onerıolar o cok can yakıo ıste dr sonrakı gun gırmeyın ılıskıye kasıkların agrır dedı ben gırmedım ama yuınede agrımıstı

bencede sen yattt devam et yatmaya senn ılkıde bısı olmaz dedı dusuk oldu.her zaman doktorun her dedıne ınanmıycan.ona gore hava hos tabı tutmadı bıda yapar aşılamyı(

devlette yatman cok ı olmuş canımm.gozlem altında olman cok ı olmus cok gecmıs olsun.o zaman bıze hastaneden ayzıyosun desene

evet canım sıze hastaneden yazıorum bende saglıkcıyı zaten:)
ınssss allah sızede nasıp eder sen dusunuomusun asılama senın sıkıntın neydı

peki canım çok sağol yaptırcağım zaman tekrar sorarım sana.inş. gerek kalmaz

herkeze hayırlı sabahlar...biraz fazla erken bi saaat ama nedense uyuyamıyorum...öncelikle SELOCAN canım cok mutlu oldum senin adına...Allah tamamına erdirsin..umarım bi sorun olmadan bebeğin tutunur..sabahl bhcg inşallah yüksek cıkar..
ercelf nerelerdesin nasılsın canım....sesin cıkmadı bugün hiç..
bende trabzona geldim ilk görüşme için..özel bir hastaneye..ama hala görüşemedik...niye cünki hala hasta olmadım..ne garip şey cünki ilk kez bu kadar geçikti..klomen 2 gün en fazla geçiktirir di..dün bütün gün ha geldi gelicek diye bekledim..dün sabah test yaptım yine..ama malesef yine negatif cıktı...ne oluyor anlamadım..niye geçikti acaba..korkuyorum düzenim bozuldu diye..hiç şaşmaz dı benim..28.gün gelirdi kırmızılar..bugün 31.gün oldu..klomen daha ne kadar geçiktirir acaba..işin kötüsü pazara kadar olmam lazım adet..ona göre pazartesi 2.gün olur ilk muayenemi olabilirim..eşimde tahlillerini yaptı..her şey hazır 2,5 saatlik yokdan geldik bekliyoruz..pazartesi hiç bişey yapamadan geri dönmek istemiyorum..napıcam ben..ya umut etmek istemiyorum ama idrar tahlilinde cıkmıyor olabilir mi???hamile olabilmem mümkün mü ?demeden de edemiyorum...azıcık da olsa bi ümit yokmu sizce????
Haklısınız...sizi duyar gibiyim..kendimi kandırıyorum..

saol canım bende bu gece sabaha kadar uyuyamadım sımdı kanı verdım beklıyorum ıns darısı sana olur hayırlısıyla ama benım ıkı gebelıgımdede ıdrar testınde negatıf cıkmıstı ıdrarda baktıysan bıde kanda baktır bence canım ıns tedavıye gerek kalmadan hamılesnındır ınsssss

kızlar bhcg sonucum geldı 152 den 263e cıkmıs ıkıye katlamamıs ama dr ıyı dedı ama

canım cok güzel ikiye katlamış hemen hemen...Allahım korusun inşallah..aşılamanın tutması bana ümit verdi..inşallah ercelf .ben cansu hepimiz aşılama yaptıracağız..umarım bizimkide tutar...ya inşallah idrar da görünmüyordur..umarım kanda cıkar..

canım benım bende gozukmedı eltımdede oyle oldu hatta bu asılamada asılamanın 12. gununde bellı oldu kanda adet gunume 3 gun vardı sende yaptır bosa stres yasamazsın en azından mrkın gıder ıns hepımızın asılaması tutar ya benım dr cok ıyı yada ben cok sanslıyım bılmıorumkı asılamanın tutma ıhtımalı %20imiş ama buda duserse dedı doktorum tup bebek ypacakmıs allahım ıns gerek kalmaz hakkımızda hayırlısıcanım benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…