Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Sanırım yumurtaya bakmak için çağırdı pazartesi günü 13. gün olacak bakalım inşallah pazartesiye kadar yeterince büyür.

canım doktor yumurtanı kontrol için çağırmıştır muhtemelende pazartesi yada salı iğne vurulacak büyüklüğe gelir yumurtan üzülme 11. güne göre gayet normal bende aynı tedaviyi görüyorum benimde aşağı yukarı bu aralıklarda oluyor doktorum normal diyor

özelemi gittin cnm doktora ben devlete gttm rapor cıkarttı 1 kuruş dahi ödemedim iğneye

evet özel kliniğe ssk dan gidiyorum ama şöyle bir durum var doktorum iğne için rapor cıkarmayalım daha sonraki daha pahalı işlemler gerekirse ozamn rapor cıkartırız dedi. sanırım raporlu olsanda belli bi limiti var bu işlerin bende o yüzden kendim aldım iğnemi vuruldum bebeğim gelicekse allah vericekse 75 tl feda olsun... hiç acımıyormuş acır dedim karından olunca ama yanılmışım. yan etkileri falan var mıdır bu iğnenin.adeti geciktirme falan gibi.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun... umarım bu ay gelir bebeklerimiz bende hsg ve iğneli tedaviye başvurmak zorunda kalmam... ne zormuş anne olmak daha anne olmadan çilesi çok ama rabbim başka dert keder vermesin

Teşekkür ederim canım benim bu ay ilk defa yumurta takibi yapılıyor o yüzden çok fazla bilgim yok :)

Teşekkür ederim canım benim bu ay ilk defa yumurta takibi yapılıyor o yüzden çok fazla bilgim yok :)

rica ederim çok fazla takılma yok büyüdü mü , çatladı mı diye sonra çok stres yapıyor insana akışına bırak bence bende geçen hafta perşembe günü çatlatma iğnesi oldum şimdi bekliyorum

inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız bir an önce bence çok fazla takılma yumurta büyüdü mü , çatladımı falan diye çok stres oluyor sonra akışına bırak biraz rahat ol bence bende geçen hafta perşembe çatlatma iğnesi oldum bekliyorum

kızlar ovitrelle yada diğer çatlatma iğnesini devlet kaç defa ödüyor.bende bu ay adet olunca tekrar klomen kullanmak istiyorum.
iğne raporsuz çok pahalı bence.pregnly ucuzmuş ama oda her yerde yok.

kızlar ovitrelle yada diğer çatlatma iğnesini devlet kaç defa ödüyor.bende bu ay adet olunca tekrar klomen kullanmak istiyorum.
iğne raporsuz çok pahalı bence.pregnly ucuzmuş ama oda her yerde yok.

sanırım herkes benim gibi parayla aldı canım sen rapor çıkarttın mı ? çok uğraşılıyor mu rapor için bende bu ayda olmazsa rapor çıkartmayı düşünüyorum da

sanırım herkes benim gibi parayla aldı canım sen rapor çıkarttın mı ? çok uğraşılıyor mu rapor için bende bu ayda olmazsa rapor çıkartmayı düşünüyorum da

yok tatlım ya rapor hiç zor değil.sonuçta devlet bize bu imkanı sunmuş tabiki raporla alacağız.özele gitsen bile devletteki doktordan yazmasını iste elbet verecektir.zaten rapor için kendin uğraşmıyorsun özeldeki gibi devlettede doktorun asistanı uğraşıyor.sana sadece eline alıp eczaneye gitmek kalıyor.
sonuçta bu uğurda bir sürü para harcıyoruz.daha bununla sınırlı kalacağı kesin değil bunun aşılaması var tüp bebeği var.tabi allah hiçbirimizi o safhaya getirmeden versin bebişlerimizi.
htc ben 2 iğneye 25tl verdim sen bedava aldım diyorsun sanırım benim eczacı beni kazıkladı

Son düzenleme:

amin canım inşallah ya sen ne zamandır deniyosun sen eskisin bu topikte görüyodum ben seni bende 2-3 aydır giriyorum bu topiğe ilk girdiğim zamanlar çok kalabalık çok güzel oluyodu ama herkes gitti

amin canım inşallah ya sen ne zamandır deniyosun sen eskisin bu topikte görüyodum ben seni bende 2-3 aydır giriyorum bu topiğe ilk girdiğim zamanlar çok kalabalık çok güzel oluyodu ama herkes gitti

tatlım ben 1,5 senedir bebiş istiyorum ondan önce 1sene doğum kontrol ilacı kullandım.
bütün tahlillerim tetkiklerim yapıldı ama bi sorun bulunamadı
eşimde test verdi oda güsel çıktı.ben 3 ay önce rahim filmi çektirdim tüplerde açık.
bi önceki ay ilk defa klomen kullandım 2 yumoşum oldu 19mm çatladı ama yine olmadı
kendi haline bırakmıştım ama öylede olmuyor.ateş ölçüyorum adetim gelecek belli oldu.
o yüzden bu ayki planım tekrar kullanmak.

Son düzenleme:

anladım canım ama çok şükür ki hiç bir sorun yokmuş ne sende ne eşinde o yüzden bi kaç ay içinde illa ki olur bence bende pko hastasıyım yumurtalıklarım
tembel çalışıyor o yüzden klomen verdi doktor onunlada büyümedi yumoşlar bu ay femara diye bi ilaç verdi çok şükür onunla büyüdü geçen hafta perşembe
19.mm iken iğne vuruldum bekliyorum hayırlısı olsun inşallah hepimiz bir an önce kavuşuruz bebişlerimize

valla bilemcem cnm :) olablr ben sadce haplara 7 tl verdm iğnenin ücretini sorunca iğne raporlu ücretsiz dediler

valla bilemcem cnm :) olablr ben sadce haplara 7 tl verdm iğnenin ücretini sorunca iğne raporlu ücretsiz dediler
neyse ki 25 tl aldılar yoksa ki 150 vercektimm bunada şükür

canım ben ilk doktora gittiğimde bana da sadece ultrasonda pko görünümü var dedi ama benim yumurtam kendiliğinden gelişip çatlıyor.
hormon değerlerim iyi ve çok şükür adetlerimde düzenli pkoya dair bişey yok ama var dedi.daha sonra 7 8 gün soğan kürü yaptım diğer ay başka doktora gittim ve ona sölemedim pko olduğumu ve özellikle sordum kist falan varmı dedim hayır yok dedi.ama ben soğandan sonraki adetimde simsiyah ve çok yoğun kanamam oldu yani gittiler diye düşünüyorum.
inşallah sende o illetten kurtulursun canım ve yakın zamanda bebişine kavuşursun.

kIZLAR LÜTFEN BİRİ BANA SES VERSİN..SORULARIMIN CEVABINA İHTİYACIM VAR

kIZLAR LÜTFEN BİRİ BANA SES VERSİN..SORULARIMIN CEVABINA İHTİYACIM VAR

canım fsh değerin iyi görünüyor zaten referans aralıkları sende vardır.referans aralıkları içindeyse normal.
klomen bitecek doktor yumurtaların büyümüşmü diye bakacak alttan ultrasonla.
sonra eğer büyümüşse sana iğne verecek yada kendiliğinden çatlasın diyecek.
eğer büyümediyse bi kaç gün daha bekleyecek.yine bakacak ve büyümemişse diğer ay dozunu artıracak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…