Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bide niye o ilacı içersen mecburuz çektirmeye dedi anlamadım para içinmi acaba diyorum?

olay şu klomenle yumurta olgunlaşması sağlanıyor kimi zaman da birden fazla yumurta oluyor ve şans artıyor. şayet rahminde tüplerde bi sorun varsa klomen boşa gitmiş oluyor ki o da sınırlı sayıda kullanılıyor. doktor çektireceksin dediyse çektir . belki bişey yoktur ama ya varsa o zaman emeklerin boşa gitmiş olur. ben çektirdim. anestezi altında oldu ve haliyle bişey hissetmedim. aklına takılacağına çektir bence tedaviye o zaman başla(klomene)

evet banada öyle geldi.ben olmazsa başka bi doktora danışayım.hakkımızda hayırlısı olsun.sen ne kadar zamandır uğraşıyorsun.benim bide ilginç olan ovulasyon testi kullanıyordum her gün daha belirgin olmak üzere dün kıp kırmızıydı.doktor test yanlıştır dedi onada güvenemiycez yani bilginiz olsun

doğru aslında yazdıkların ben hiç beklemiyordum doktordan bunları duymayı o yüzden kafam çok karıştı.en iyisi doktorun dediklerini yapmak galiba.teşekkür ederim bilgin için

doğru aslında yazdıkların ben hiç beklemiyordum doktordan bunları duymayı o yüzden kafam çok karıştı.en iyisi doktorun dediklerini yapmak galiba.teşekkür ederim bilgin için

ne zamandır çocuk istiyosunuz? adetlerin düzenli mi? yani bunlar önemli. adetin ilk günü 1. gün olarak aldığında 21. günü progesteron hormonuna bakılıp yumurtlamanın olup olmadığına bakılıyormuş. 21. güne gelmediysen yaptır bence.

slm kızlar bu sabah dr.a gittim klomen hapı bende kist yapmiş 4 cm kadar moralim kötüü

kızlar ben sadec 1 ay klomen ve catlatma iğnesi kullandım ama hamile kalamadım drm hemen hsg istedi çok şükür sonuç iyi her iki tüpte açık dr sonucu göstermemi söledi ama hiç içimden dr a gitmek gelmiyo offf gitmelimiyim yaa ne yapcak ki şimdi bana yine klomen mii acaba?

bence git canım.. bak ben işim dolayısıyla gidemedim kist oluştu bence aksatma

slm kızlar bu sabah dr.a gittim klomen hapı bende kist yapmiş 4 cm kadar moralim kötüü

canım anlıyorum seni yaaa kullandgmız seyler faydadan çok zarar veriyo yaa bence aslında ama mecburuz iştee ilk defamı kullandın ve sonrasında çatlatma iğnesi kullanmadınmı

canım anlıyorum seni yaaa kullandgmız seyler faydadan çok zarar veriyo yaa bence aslında ama mecburuz iştee ilk defamı kullandın ve sonrasında çatlatma iğnesi kullanmadınmı

evet ilk defa kullandım ama kullandıktan sonra okullar açıldı ben köy okulunda öğretmenim eşimde şehir merkezde..dolayısıyla hem boşa gitti hem de çatlatma iğnesi kullanamadım köyden gelemedim...çevramdeki herkes hamile anla canım napalım allah hayırlısıyla verir inşlh)

anlıyorum tatlım o sıkıntıyı bende yasadım bende memurum eşim başka ilde ben başka ildeydm dr a bile gitmedim nasl olsa bi icraat olmycagı için 6 aydr birlikteyz artk dra gidiyrm ama herşey temz çıktı çok şükür sadece yumurtalar biraz tembel dedi dr eşimdede bi sıkıntı yok artık beklemedeyiz çalışmalara dewam Allah herkesin gönlüne göre wersn inşallh ama bu ay umutluyum hsg den sonra şans biraz daha fazlayms yaa bakalım:)

ehhh hadi süprüz haberlerini bekliyorum o zaman inşallah olur. bende eylülde eş durumundan tayin isticem artık bizdede yok denecek kadar az ilişki var

slm arkadaşlar bende siteye yeni üye oldum.fsh ve lh hormonlarından kaynaklı pcos teşhisi kondu.2aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum.umarım en yakın zamanda sonuç alırız

kızlar bende ilk defa bu ay klomen kullandım bakalım kısmet beklemedeyimm
ve ilk defada progestan içiyorum kısmetttt

bahar nasılsın cnm hatırladınmı beni
tedavin hayırlı olsun canım.evet hatırladım seni ateş topiğinden ve seninle rahim filmi hakkında konuşmuştuk yanlış hatırlamıyorsam.
bende kullandım canım klomen ama işe yaramadı benim.tabi ilk tedavide olmayıp sonradan olanda çok var.
sana tavsiyem bunu normal bir süreç gibi kabul et ve fazla umut bağlamadan hiç kullanmamışsın gibi düşün.
ve ayrıca iğne olursan doktor ilişki saatini sölese de o gün yapıp bırakma adete 1 hafta kalana kadar günaşırı çalış.ben yapmadım öle ve yumurtam geç çatladı kaçırdım.

bide niye o ilacı içersen mecburuz çektirmeye dedi anlamadım para içinmi acaba diyorum?

benim doktorumda film çektirmeden klomene başlatmadı.gerçekten tüpler kapalıysa okadar ilaç tedavi boşa gidebilir canım.
ayrıca çektirdikten sonra tüpler biraz daha genişliyormuş ilk ayda ve gebe kalma şansın artıyor.hem klomen hem film şansın daha çok artar.

Son düzenleme:
merabalar ben bugün adet sancısı gibi sancı çekiyorum ama kırmızalar gelmiyor bol bol akıntı var sanki akıntı söküyorum adetime 3 gün var artı serophene ve çatlatma iğnesi kullanmıştım ne böylr oldu bilmiyorum normal de adet liyken karın ağrısı nedir bilmem acaba kist mi oluştu gebelik beklerken

cnm ndn kötüye yoruosunki belki hamilesin onun belirtileri iyi düşün iyi olsun cnm kötü düşünme

merhaba canım benim negatif sonuçlanan ilk aşılamamdan sonra adetim 5 gün gecikmeli geldi ve ağır geçti ağrılı ve yoğun sonrasında 3. günümde gittiğimde folikül kistlerim olmuştu o yüzden bu ay diane35 kullandım kistler erisin diye. ben de çok sıkıldım bu süreçten.iğneli tedaviye geçtiğimden beri bi ay zorla gelişti 16 mm deyken çat iğnesi oldum çatlamamış kist olmuş foliül kisti arkasından 1 ay diane35. ondan sonra temizlendi kistler tekrar başladık 18 mm yumurta çat iğnesi sonra aşılama sonuç negatif ve yine folikül kistleri her tedavi ayının arkasından bu folikül kistleri bana bonus gibi kalıyor sinir oluyorum.bir ay tedavi bir ay dinlenme şeklinde oldu işte.bu gün haptan sonra adet oldum işte bu ay gitmeyi düşünmüyorum.üst üste oldu çok biraz toparlanmak istiyorum.
soruna gelince yumurtan ne adar iğneyle gelişir bilemiyorum canım ama genelde 3 kutu yazdıklarını duyuyorum hep gonal f yi. iyi fiyat veriyorsa al ama tedavi gördüğün özel hastane ssk ile anlaşmalı ise onlarda ilaçlar için rapor çıartabiliyolar bunu sor genelde söylemiyolar çünü.yaşın kaç bilemiyorum ama 30 dan az isen 1-2 yıl daha kendine zaman ver takip yaptır doğal dene derim ben.ama eğer yaş faktörün varsa hızlı hızlı aşılama sürecini geç ve tüp bebeğe başvur.po adet düzensizliği yapar diye bilirdim hep demek sende yapmıyor o da çok illet bişey yumurtalığı sarıyor yumurtlamayı engelliyor. biz de nisan ayında 4. senemizi devirip 5. senemize gireceğiz.2 yıldır uğraşıyoruz. yaşımda nisanda 27 olacak ((

slm kızlar bu ay farklı şeyler yaşıyorum sizlere sormak istiyorum...ocak 13 regl ...adetimin 5 günü klomene başladım adetim bittikten birkaçgün sonra az da olsa kanamam oldu ...14 günü yomoş takibi için dr gittim yumurtam çatlamıştı ama bir kaç yumurta daha vardı onlarda çatlar dedi 2 3 güne kadar edi bu ay geç adet olursun dedi gebelik olmazsa...3 gün önce çok sancım vardı kanamam oldu adet olduğumu sandım ama bir kaç damla kan sonrada pembe sıvıya çevirdi 3 saat sonrada kesildi çok azdı ....sizce ne olmuş olabilir kist felanmıdır .........acil cevap lütfen

yerleşme kanaması olabilir bence...hadi hayırlısı

merhaba canım. anlattıkların yerleşme kanamasına benziyor. hayırlısı olsun inşallah hamişsindir.

biz 4 aydır deniyoruz daha yeni aslında.bir kere adetim 4 gün gecikince hamilemiyim diye gittim çıkmadı doktorda hormon testi falan istedi.12.gün gittim bide yumurtlama varmı diye olmadığını söyledi doktor .adetim bir iki gün oynuyor günü güne değil yani.böyle yani benim durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…