Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ınşallah canım sen naptın cınsıyet bellımı yazdınmı ben geçmışı okumadım çok var dıye hakkında hayırlısı olsun canım valla çok yoğunum ve ınan sıkıldım bu konudan uzk kalıp duşunmemeye çalışıyorum bılıyosun burda hep bunu konuşuyoz kafamdan atmak ıçın pek gırıyorum sora bişe okuyom umıtlenıyom en ıyısı buay böle geçsın bakalım

merhaba aciI cvpIarınızı bekIiyorum... benim serophene de 3. ayım daha önceki 2 ayda yumurta oIuştu büyüdü ve iğnesiz kendiIiğinden çatIadı. bugün doktora gittm yumurta büüyümüş 20 mm nerdeyse dedi çatIatma iğnesi yapaIım dedi benmde yanımda okdr para oImadıgı için iğneyi aIamadım eve döndüm. şimdi evde düşünüyorum iğneyi vuruImadgım iç,n bişey oIur mu, vuruIsaydım bana extra bir faydası var mıydı ? eger yaptırmaM GEREKİYORSA komşudan borç aIıp iğneyi aIıcam.
cevap vverin ne oIur

diğer yumurta büyütücü ilaçları bilmem ama serephonu kullanırken kendiliğinden çatlıyodu ama başka bir ilaç kullandım ardından çatlatma iğnesi vuruldum fiyatı ne kadarki bimki 5 tldi pregnly hem

iğne sadece yumurtayı çatlatmaya yaramıyor aslında. yumurtanın ne zaman çatladığı konusunda ipucu verdiğinden günler veriyo doktor o günlerde ilişki olunca şansın artıyo.ama kist oluşabilir belli olmaz ama sende çok zayıf bi ihtimal...kaç yumurtan var ?

3 tane ikisi 16 14 mm sanırım biri de 20 mm dedi doktor evet geçen 2 ayda çatIatma vermdi hepside çatIadı. bu ay da vurmucak diye yanıma para aImadan gitmiştim iğne diyince kaIdım ortada evde eşimde yok etrafta kimsede yok borç aIcak komşudan aIıcam artık. gidiyorum iğneyi vuruImaya ovitreIIe mi neydi adı? işte bugün vuruIıursam cumartesi pazr çaIışma varmış

iğne 75 tI miş o yüzden vuruIamadım bu arada. ama şimdi gidiyorum eczaneye ordan da sagIık ocagına mı gidiyim, medikaI parka mı ? başka hastane yok etrafımda

iğne 75 tI miş o yüzden vuruIamadım bu arada. ama şimdi gidiyorum eczaneye ordan da sagIık ocagına mı gidiyim, medikaI parka mı ? başka hastane yok etrafımda

ovitrella da var bana doktorum pregnyl demişti. inşallah hakkında hayırlısı olur .güzel haberler alırsın...

iğneden sonraki 10. günüm cnm belirti yok sanrm arada kasıklarıma batar girio otrurken braz uzanıorum geçio başka bişewyim yok şimdilik

benim de 11. gün . normal zamanda olsa göğüslerimde acıma olurdu ama bişey yok şimdi. akıntı var işte 4-5 gündür . kasıkta batma 1 -2 kez oldu . senin göğüslerde bişey var mı?

benim de 11. gün . normal zamanda olsa göğüslerimde acıma olurdu ama bişey yok şimdi. akıntı var işte 4-5 gündür . kasıkta batma 1 -2 kez oldu . senin göğüslerde bişey var mı?

yok cnm yaa kendmi dinlememeye çalşıorum sonra üzülüo insan 2 ay önce adetim gelmesn die dua ettim inş hamile kalırım dedim adetim 5 gün gecikti test yaptrdım negatif yani çok düşündğüm için adetim gecikti duphastonla geldi bu ay aklıma getrmemeye çalşıorum olmuo yoksa

Merhabalar bi şey sormak istiyorum bu ay klomen kullandım. Bugün adetimin 11. günü doktora gittim sağ tarafta bi tane yumurta gelişmiş 14 mm dedi. Pazartesi tekrar çağırdı. 11. günde 14 mm iyi mi sizce bilgisi olan var mı....

pazartesi ne için çağrdı yumurtana bakmak içinmi yoksa iğne vurmak içinmi bnm oluşan 4 yumurtam vardı bana işe yarayacak olan 2 yumurtan var dedi 18 20 onların büyüklüğü cnm muhtemelen pazartesi büyüyüp büyümediğine bakcak bana küçük geldi ama bilemyorum en iisini doktor bilir

daha günün var fena sayılmaz ya büyür daha . doktorun da büyüyüp büyümediğini kontrol için çağırmıştır. takma kafana ....

Sanırım yumurtaya bakmak için çağırdı pazartesi günü 13. gün olacak bakalım inşallah pazartesiye kadar yeterince büyür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…