Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

amin canım inşalahhh

3 sene boyunca her ay aynı seyı yasadımm sıkma canını tatlımm elbet olacakk

akıntı olması yumosların ıyı gelıstıgının ve saglıklı olmasının gostergesı demıstı dr bana

günaydınlar herkeseee:
canım ben 32 yaşındayım sanıyorum yaşımın ilerlemiş olmasından dolayı daha fazla vakit kaybetnmiyelim dedi..

anlıyorum, yumurta oluşumunu şansa bırakmak ıstemedı sanırım doktor. Umarım dıledıgın gıbı olur hersey.

kızlar bişey sormak istiyorum çatlatma iğnesinden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlarki bilgilendirirseniz sevinirim

mrb arkadaslar uzun zamandır gırmıordum ama kımse kımsecıkler kalmamıs eskılerde herkes hamıle kalmıstır ıns bende kımyasal gebelıkten sonra ıkıncı adetımı beklıorum olsamda bı kontrole gıtsem baslasam yıne maratona hormonlarıma baktırcam bu ay hangı gun gıtmem lazım adetın kacıncı gunu bı bılgısı olan varmı delı gonlum dıyor gıt yıne asılama yaptır:)ama rabbımın veresı olsa verırdı heralde aceleye luzum yok ama bı tanıgıdıgım var gozumun onunde 4 yıldır ugrasıoyr ıkı kezz asılam yaptırdı tutmadı ve bu kez farklı bı dra gıttı ve kıza dedılerkı 4 yıl oncekı sonuclarına falan bakıp hormonların menopoza gırecek bı kadınınkı gıbı bu nasıl gozden kacmıs dedıler hemen tup bebek yapmamız lazım dedıler benım sımdıye kadar gıttıgım dr hıc hormonlarıma falan bakmadı bıle fıkır belırtırsenız sevınırım sızınkıler nası yapıo

kızlar bişey sormak istiyorum çatlatma iğnesinden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlarki bilgilendirirseniz sevinirim

canım sana tavsıyem kendını cok dınleme bugunlerde kendıne ugraslar bul belırtı arama vucudunda cunku ben hıc belırtı yasamadım catlatma ıgnesının etkısı 12 gunde atılıormus vucuttan bılgıne:)

nasılsını şekerler ben bayadır çok yoğunum akşamda cılkım çıkıyo yatıyom napıyosunuz bakalım ben buay gene başladım ılaca iğnemı oldum bakalım ne olucak buay hamıle kalan varmı aranızda buarada sadece ben değil baya kişi gırmemış ben yokken öpuyorum sızı şekerler

bunu duyduğuma çok sevindim teşekkür ederim

cemrecım mrbbb ,,

nasılsın gorusemıyoz uzun zamandır gece 2009 da grıp gırıp kacıyonuz dıyoo..ama ınan yazacak bısıde kalmadı ogrencem bısıde..artık olaya vakıfım ama bebıss yok ortada o ayrı...

cemrecım ınsallah bebgın gelır bu ay bekletmez artık..

gece2009 hamılelık nasıl gıdıyo bebısımızı sev benım yerımede oksayı oksayıver:))

ben yarın yenı doktoruma gıdıyorumm..
bakalım ne olucakkk??

yennı yazıcam bı b kaldıı..

sanırım yıne klomen kullancam...

selam kızlar kimse cevap yazmıyor ama ben yazayım bişeyler. bu ay ben de hap ve çatlatma iğnesi kullandım ve iğneden 3-4 gün sonra hala devam eden akıntılarım var başka da bişey yok. bu belirtiyle olursa haber veririm ...

benimde çatlatma iğnesi olduktan sonra 10 gün geçti üzerinden 2-3 gündür kasıklarımda çok batma var hayırlısı diyorum

herkese günaydınnnn:
canım bende eylülde çocuk düşünmeye başlamadan önce doktora gittim malum tahliller yapılsın diye bana dediki hamile kal öyle gel şimdi yapılacak hiç bişey yok dedi..
sonra bana yeterli gelmedi tabi içim hiç rahat değildi kasımda 1 başka doktora daha gittim çünkü birde adetim 4 gün önce damla damla gelip sonrada normale dönüyodu..
neyse bu gittiğim doktoruma olayı anlattım ve çocuk istediğimizide ..
önce adetimi düzenlemek için dıpahston verdi sonra çocuk planlıyacaz dedi..
neyse tkrar konturole gittiğimde bana klomene başlıyacaz dedi..
fakat neyim var yani neden başlıyacaz hiç 1 açıklama yapmadı sadece yaşım itibariyle yumurtalarımın biraz tembel ola bileceğini söyledi okadar..
ve senin ded dediğin gibi oda hiç 1 test istemedi sonra ben ısrarcı olunca sadece kızamıkçık ve toksaplazmayı istedi
ama ben klomen kuullanacağım için içim hiç rahat değildi..
ve kendisinin haberi olmada 1 başka yerde hormon tyestlerimi yaptırdım allahtan birşey çıkmadı ama en azından benim içim rahatlamış oldu..
ve şimdide klomen konusunda içim hiç rahat değil çok kararsızım yani bi yanım kullan diyo biyanım biraz daha bekle diyo...

ooooooo kimleri görüyorum efendim nerelerdesiniz hanımefendi yaa bir giden gelmiyor artık yaa hayırlısı olsun canım inş. bu ay hamile kalırsın ve bebeğin tutunur sana dinlen bol bol kafayada takma allah hayırlısını neyse onu nasip etsin canım görüşmek üzeree
canım benim iyi dielim iyi olsun çok şükür dün dr.daydık bir sorunumuz yok ikili testin sonuçlarıda gayet iyi çok şükür 5 martta kontrol var cinsiyetinide öğrenicez inş.
sevmemmi teyzesi severim tabi rabbim sizlerede nasip etsin kısa zamanda canım dr. geldikten sonra haber ver bizede merakta bırakma öpüyorum senide hoşçakal
görmemişizdir canım yoksa biliyorsun yani görürsün ben herkese yazıyorum sazan gibi Hayırlısı olsun inş. canım bu ilaçlar iğneler herkeste farklı etkiler yapabiliyor çok dinleme kendini ayrıntılara takılma inş. yumoşun çatlar ve tutar hayırlısı allahtan

Güünayyddıınn kızlaarr..Dün kendimi iyi hissetmediğim için öğlen çıktım işten ve dr. gittim kasıklarımda rahatsız edici sancılar vardı endişelendim haliyle ama çok şükür sorunumuz yok gayet iyiymişiz allah sizlerede bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş.

aminnnnn:
inşallah sende sağlıklı bişekilde alırsın bebişini kucağına..

kızlar MERHABA,YENİYİM BURALARDA DAHA,
SORULARIMI CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM,
FSH DEĞERİM 4,9 ÇIKTI. ACABA BU DEĞER DÜŞÜK MÜ? NASIL?

VE DAHA 2 GÜN OLDU KLOMENE BAŞLADIM SONRAKİ AŞAMA NE? KLOMENDEN SONRA GEL DEDİ DOKTOR NELER OLUCAK BU SÜREÇTE?TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTİYORUM.

HEPİMİZİZE HAYIRLI BEBEKLER NASİP OLSUN İNŞALLAH...

anladım cnm umarım bende senin gibi olurum bnm bugün 10. gün hayırlısı artık

arkadslar ben gecen ay klomen+ovitrelle kullandım hiçbi etkisi olmadı bu ayın 7 sıne yıne regli oldum sankı tum hayallerım bitti gibi kendımde cok buyuk sorun varmş gıbı hissedıyorm hiç olmayacakmış gıbı herkesın doktora gıtmeden oluo ama bız doktora gıdıp birtakım ilaçlar kullansakta fayda etmio
doktor regli olursan da gel olmassan da demşti...bı faydasını görmeyınce 2.defada aynısı olur dıe hhiç gıtmek istemıyorum kendı haline bıraktım artık pes ettim bennn..

cansucum valla al bendende okadar artık donuklaştım şaşkınlıkla hamıle haberlerını almaya devam edıyorum ona bıle tepkısızım napıyım bakalım buay nolur hayırlısı olsun aklımız yerınde kalsında gerısı boş:)bende pek kalmadıda

öyle düşünme bence tabi oluruna bıraka bilirsin ama karamsar olma ve umutsuzluğa kapılma lütfen..
herşeyin hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…