Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar iyi akşamlar.çatlama iğnesinden sonra 15.gün bugün.iki gün önce kan testi yaptırdım sonuç negatif.bu ay yine hayal kırıklığı ile sonuçlandı maalesef...iğneden kaç gün sonra adet oluyorsunuz ortalama?kist falan olmamıştır inşallah.kasık ağrılarım devam ediyor.

çook teşekkür ederim nisbhr cevabın için.insan birilerinden bişeyler duymak istiyo:)
fsh de referans aralığı yoktu o yüzden bilemedim.
inşallah herşey güzel olur.
klomenle hamile kalan çokmu?

kızlar iyi akşamlar.çatlama iğnesinden sonra 15.gün bugün.iki gün önce kan testi yaptırdım sonuç negatif.bu ay yine hayal kırıklığı ile sonuçlandı maalesef...iğneden kaç gün sonra adet oluyorsunuz ortalama?kist falan olmamıştır inşallah.kasık ağrılarım devam ediyor.

canım ben geçen ay iğneden sonraa taa 19.gün oldum.iğneyle tam o gün çatlamayabiliyor daha sonra çatladığı için adette geç geliyor.
ama ben ateş ölçtüğüm için geç çatladığımı anlamıştım.
bu arada klomen ve çatlama iğnesi kullanan arkadaşlara ateş ölçmelerini tavsiye ederim çok doğru bir yöntem.
ayrıca serephone adlı ilacın kağıdında bile ateş ölçmeyi öneriyor.

iğneyi kaçıncı gün oldun bilmiyorum ama siklusun 28-29-30. gününde falansındır şimdi . bence kist değildir ya ..kaç günde bir adet oluyosun?

canım ben geçen ay iğneden sonraa taa 19.gün oldum.iğneyle tam o gün çatlamayabiliyor daha sonra çatladığı için adette geç geliyor.
ama ben ateş ölçtüğüm için geç çatladığımı anlamıştım.
bu arada klomen ve çatlama iğnesi kullanan arkadaşlara ateş ölçmelerini tavsiye ederim çok doğru bir yöntem.
ayrıca serephone adlı ilacın kağıdında bile ateş ölçmeyi öneriyor.

sana aynen katılıyorum. öyle bişey okumadım ama dediğini ben yaşadım bu ay. ateşim 36.1 falan oluyodu hep iğneden sonraki 2. gün sol tarafımda batma hissettim . gün boyu ateşimi ölçmeme rağmen yükselmemişti ama batmadan sonra ölçtüm 36.5 olduğunu farkettim. bakalım beklemedeyim. insan hissediyo ve ateş ölçmeyi deneyin mutlaka....

çook teşekkür ederim nisbhr cevabın için.insan birilerinden bişeyler duymak istiyo:)
fsh de referans aralığı yoktu o yüzden bilemedim.
inşallah herşey güzel olur.
klomenle hamile kalan çokmu?

canım ismim bahar.
referans aralıkları bende 3.5 ile 12,5 arası diyor tabi her hastaneninki farklı.ama aşağı yukarı aynı.
fsh sanırım yumurta rezervleri iyimi kötümü onu gösteriyor.
klomenle gebe kalan da çok kalamayanda.o yüzden çok umut bağlamadan denemek lazım.
ben ilk kullandığım ay kesin olacak gözüyle baktım ve çok yıkıldım.

iğneyi kaçıncı gün oldun bilmiyorum ama siklusun 28-29-30. gününde falansındır şimdi . bence kist değildir ya ..kaç günde bir adet oluyosun?

iğneyi 13.gün yaptırdım canım.normalde siklusum 27-28 gün.ama ilaçlardan sonra belli olmuyor.yumurtalarımın ne zaman çatladığını bilmiyorum.geçen ay 24.gün adet oldum mesela.

iğneyi 13.gün yaptırdım canım.normalde siklusum 27-28 gün.ama ilaçlardan sonra belli olmuyor.yumurtalarımın ne zaman çatladığını bilmiyorum.geçen ay 24.gün adet oldum mesela.

anladım ...hayırlısı olsun o zaman ya beklemekten başka yapılacak bişey yok ...

sana aynen katılıyorum. öyle bişey okumadım ama dediğini ben yaşadım bu ay. ateşim 36.1 falan oluyodu hep iğneden sonraki 2. gün sol tarafımda batma hissettim . gün boyu ateşimi ölçmeme rağmen yükselmemişti ama batmadan sonra ölçtüm 36.5 olduğunu farkettim. bakalım beklemedeyim. insan hissediyo ve ateş ölçmeyi deneyin mutlaka....

evet canım yumurtladığımızı anlamak ve çatladığımızı bilmek için en ucuz ve güvenilir bir yöntem.tabi doğru uygulandığı takdirde.
digital bir dereceyle sabahları 6 ve 8 arasında yataktan kalkmadan dilaltından ölçülmesi gerekiyor.gün içindeki ölçümlerin bi önemi yok.

arkadslar ben gecen ay klomen+ovitrelle kullandım hiçbi etkisi olmadı bu ayın 7 sıne yıne regli oldum sankı tum hayallerım bitti gibi kendımde cok buyuk sorun varmş gıbı hissedıyorm hiç olmayacakmış gıbı herkesın doktora gıtmeden oluo ama bız doktora gıdıp birtakım ilaçlar kullansakta fayda etmio
doktor regli olursan da gel olmassan da demşti...bı faydasını görmeyınce 2.defada aynısı olur dıe hhiç gıtmek istemıyorum kendı haline bıraktım artık pes ettim bennn..:KK43::KK43::KK43:
canım dr klomenı 5 ay kullanmayı onermıstı bana kullandım ama ılacı bıraktıgım ay hamıle kaldım umudunu yıtırme kesınlıkle klomenden sonra hamıle kalan cok demıstı dr banada gulmustum ıcerken olmadıda bırakınca mı olacak dıye :KK70: bu ay amelıyat olcaktım kıstlerımı yaktırmak ıcın ama Allaha sukur gerek kalmadı umutsuzluga kapılma ve bence doktorunu dınle
kızlar bişey sormak istiyorum çatlatma iğnesinden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlarki bilgilendirirseniz sevinirim
12 gun sonra kan tahlılı yaptırıyodum ben oyle demıstı dr um zaten o da adet tarıhımden bı kac onceye denk gelıodu

canım dr klomenı 5 ay kullanmayı onermıstı bana kullandım ama ılacı bıraktıgım ay hamıle kaldım umudunu yıtırme kesınlıkle klomenden sonra hamıle kalan cok demıstı dr banada gulmustum ıcerken olmadıda bırakınca mı olacak dıye :KK70: bu ay amelıyat olcaktım kıstlerımı yaktırmak ıcın ama Allaha sukur gerek kalmadı umutsuzluga kapılma ve bence doktorunu dınle

12 gun sonra kan tahlılı yaptırıyodum ben oyle demıstı dr um zaten o da adet tarıhımden bı kac onceye denk gelıodu

anladım cnm benm yarın 12.günüm fakat adetime 1 hafta var beklemek en iyisi idrarda çıkmaz daha demi?

Canim berabalar yazismalariniz ilgimi cektide bende serophone kullandim ay acaba issue rahim duvarlari ni inceltiyor mu

serephone ve gonaphene gibi ilaçlar zaten klomen türevi canım aynı etkiyi onlar da yapar 3 aydan fazla kullanmamanı tavsiye ederim. kullandığın zaman da rahimi destekleyici artı bir ilaç ullandırmalı bence doktorun.

saol cnm keşke içseydin devam etseydin ama nasip işte olacağı varmış olur inşallah bende kullanmam herhalde daha klomen bu gidişle, korkuorum.

canım basit infertilite ler için tedavi edici olabiliyor ama vücut ilk seferinde verdiği tepkiyi vermiyor diğer aylarda o yüzden 3 aydan sonrası bence zaman kaybı.

mrb arkadaslar uzun zamandır gırmıordum ama kımse kımsecıkler kalmamıs eskılerde herkes hamıle kalmıstır ıns bende kımyasal gebelıkten sonra ıkıncı adetımı beklıorum olsamda bı kontrole gıtsem baslasam yıne maratona hormonlarıma baktırcam bu ay hangı gun gıtmem lazım adetın kacıncı gunu bı bılgısı olan varmı delı gonlum dıyor gıt yıne asılama yaptır:)ama rabbımın veresı olsa verırdı heralde aceleye luzum yok ama bı tanıgıdıgım var gozumun onunde 4 yıldır ugrasıoyr ıkı kezz asılam yaptırdı tutmadı ve bu kez farklı bı dra gıttı ve kıza dedılerkı 4 yıl oncekı sonuclarına falan bakıp hormonların menopoza gırecek bı kadınınkı gıbı bu nasıl gozden kacmıs dedıler hemen tup bebek yapmamız lazım dedıler benım sımdıye kadar gıttıgım dr hıc hormonlarıma falan bakmadı bıle fıkır belırtırsenız sevınırım sızınkıler nası yapıo

hormon tahlilleri adetin 3. günü yapılıyor canım. benden de hiçbir doktor istemedi hormon.ilk başta zaten klomen verdi ilk doktorum gebelik oldu zaten.sonra düşük oldu.ben tüp bebek merkezinde tedaviye başladım.orda da doktor gerek görmedi.1 kez de gebelik oluştuğu için daha önceden.bir de adetlerim düzenli.belki po hastalarında adet düzensizlikleri olanlarda daha sık isteniyordur hormon.bende bi tiroid vardı onu da ben biliyodum zaten ilaç kullanıyorum dedim tamam dedi.
ama geçen ay ben kafama taıldığı için gidip kendiliğimden yaptırdım zeynep kamil de.aşılama raporu için lazım olacak çünü.ve değerlerimin hepsi normal.

kızlar bende ilk defa bu ay klomen kullandım bakalım kısmet beklemedeyimm
ve ilk defada progestan içiyorum kısmetttt :KK31:

bahar nasılsın cnm hatırladınmı beni :KK34:

Kızlar merhaba dün doktora gittim hormon testimin sonucu için ostrojen hormonun biraz düşük dedi.adetimin 12.günüydü ultrasonla yumurtlamama baktı ve yok dedi bir günde anlaşılıyormu yumruta takibi?adet olunca gel ilaç vericem dedi sanırım klomen vericek.bu ilacı verince renkli rahim filmide çektirmen gerek dedi.sizden doktor böyle birşey istedimi.kafam çok karıştı kılzar :KK25:

Kızlar merhaba dün doktora gittim hormon testimin sonucu için ostrojen hormonun biraz düşük dedi.adetimin 12.günüydü ultrasonla yumurtlamama baktı ve yok dedi bir günde anlaşılıyormu yumruta takibi?adet olunca gel ilaç vericem dedi sanırım klomen vericek.bu ilacı verince renkli rahim filmide çektirmen gerek dedi.sizden doktor böyle birşey istedimi.kafam çok karıştı kılzar :KK25:

yumurta vardır yada yoktur cnm ya gercekten yoktu yada çok küçük işe yaramayacığı için yok dedi bende klomen kullandım fakat rahim filmi istemedi cnm

serephone ve gonaphene gibi ilaçlar zaten klomen türevi canım aynı etkiyi onlar da yapar 3 aydan fazla kullanmamanı tavsiye ederim. kullandığın zaman da rahimi destekleyici artı bir ilaç ullandırmalı bence doktorun.

canım basit infertilite ler için tedavi edici olabiliyor ama vücut ilk seferinde verdiği tepkiyi vermiyor diğer aylarda o yüzden 3 aydan sonrası bence zaman kaybı.

hormon tahlilleri adetin 3. günü yapılıyor canım. benden de hiçbir doktor istemedi hormon.ilk başta zaten klomen verdi ilk doktorum gebelik oldu zaten.sonra düşük oldu.ben tüp bebek merkezinde tedaviye başladım.orda da doktor gerek görmedi.1 kez de gebelik oluştuğu için daha önceden.bir de adetlerim düzenli.belki po hastalarında adet düzensizlikleri olanlarda daha sık isteniyordur hormon.bende bi tiroid vardı onu da ben biliyodum zaten ilaç kullanıyorum dedim tamam dedi.
ama geçen ay ben kafama taıldığı için gidip kendiliğimden yaptırdım zeynep kamil de.aşılama raporu için lazım olacak çünü.ve değerlerimin hepsi normal.

mrb ercelfcım nasılsın bu ay tedavı alıomsn yıne ebn kımyasal gebelıkten sonrakı adetımı beklıorum bı profa gozuktum o cok erken ıgnelere falan gectıgımı belkıde bu tedavılere hıc gerek olmadıgını soledı ılk asılamada tutmazmıs genelde herkesın bu ay bı hormonlarına bakalım adet olunca dedı bı tek ultrasonla pko tanısı konmazmıs daha sonra bıde acıbademın tup bebek merkezıne muayene oldum o drda onumuzdekı ay yıne gonal f le asılama deneyelım dedı ultrasonla baktı cok barız pkosun dedı ben dedım benım adet duzensılıgım yok 52 kıloyum ama dedım tuylenmemde yok dedım kendıne dıkkat etmesen tum belırtıler ortaya cıkar dıo ne yapsam bılmıorum profun dedıgınımı yapım yoksa yıne asılamamı bılmıorum bebek ozlemım gunden gune artıyor bı ıkı eltımde hamıle benım esım en buyuklerı evlılıgımızde 4. yıla gırdık ne yapım ercelfım bı sure dru bırakıp kendı halıne bırakım dıorum ama duramıorum sen bı akıl ver:KK37:

yumurta vardır yada yoktur cnm ya gercekten yoktu yada çok küçük işe yaramayacığı için yok dedi bende klomen kullandım fakat rahim filmi istemedi cnm

anladım canım teşekkür ederim cevabın için.rahim filmmi çektirsemmi bilmiyorum korkuyorum biraz.

anladım canım teşekkür ederim cevabın için.rahim filmmi çektirsemmi bilmiyorum korkuyorum biraz.

cnm burdan okuyupta anladığım kadarıyla klomenden sonuç alınamazsa rahim filmi çekiyolar yinede bilmiyorum ndn daha sana klomen uygulayıp sonuç beklemiyo anlayamadım hemen rahim filmi hızlı olmuş sanki biraz

X