Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu ay tedaviye ek olarak hayıt tohumu kullanmayı düşünüyorum. Hormonları ve adeti düzene koyuyormus.ama bir yandanda c life macun iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz ?
Canimmm hatırladın mi beni hamileyim galiba soklar içerisindeyim yaa bugün adetim 3 gün geçti öylesine test yaptım ve kan verdim 90 çıktı

Eklentiler

• D3D67834-9728-4721-A9CD-667C4A6CF463.png
    492,6 KB · Görüntüleme: 24
Canimmm hatırladın mi beni hamileyim galiba soklar içerisindeyim yaa bugün adetim 3 gün geçti öylesine test yaptım ve kan verdim 90 çıktı
Yaaaa çok sevindimmm canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin . :)))

Kızlar diyetleriniz nasıl gidiyor? Ay ben dün tartıldım 90.3 çıktım bakalım bu hafta içi dikkatli olacağım. Bir de Ben klomen kullandım bu ay ama iğne vurunmadım dr çatlamak üzere dedi gerek görmedi bakalm inş nasip olur. Bir haftaya kesinleşir sonucum

Canimmm bnde femara ya başladım.sen beklemede misin?

Ya bişey soracaktm som adet tarihiniz ne zamandı?? Ne zaman kan tahlili yaptırdınız. İğne vurundunuz mu
Son adet 6 Şubat canım. Ben bu ay klomen kullanmıştım doktor yumurta büyümemiş hiç yık dedi iğne falan vermedi bu ay olmaz dedi bende o yüzden bırakmıştım takibi ve diyetisyene başladım bu hafta tam 2 kilo vermişim bu arada. Adetin de gecikir demişti doktor o yüzden çok önemsemedim ama sürekli bitki çayları içiyorum ödem atsın diye bide ilaç icicektim bagirsak boşaltıcı adetim de 3 gün gecikti öylesine bi alıyım zaten çıkmazda bisey olursa vicdan azabı çekmeyim diye işten gelince yaptım önce kenara koydum bisey yok aradan 2 dk geçti anında çizgi çıkmaya başladı inanmadım bekledikçe koyulaştı. Halbuki salı günü adete bi gün kala yine test yapmıştım çıkmamıştı ümidimi tamamen kesmiştim. İlacı içmeden bi yapıyım dedim ciZgi çıktı akşam kan verdik 90 çıktı hala soklar içindeyim hala inanamıyorum rabbim nasip etti çok sukur

canım geçen ay klomen kullandım fayda etti fakat gebelik oluşmadı bu ay femara + klomen kullandırdı doktorum yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek . senin kontrolün ne zaman
inşallaahhh faydası olmustur , femara daha ıyı dıyorlar genelde
bnde ıkıncı hapımı ıcıcem daha işte cumartesı kontrolüm var

Benim bugun bir hafta oldu.gecen hafta 95.5 du bugun tartildim 92.65

Klomenmi adeti geciktiriyor.bende kullandim bu ayda gecikirsem falan umitlenmeyeyim.

kızlar selam ocak ayında klomen kullandım ve subat ayında hamıle kaldım ancak kımyasal ıle snuclandı . Bu at femara kullandım bugün ilacın 11 . günü ve yumurtam 13,5 mm olmus . Dr hersey cok güzel kaliteli adet yumurtan var dedı. Çarşamba tekrardan kontrole cagırdı perşembe iğne yaparız dedı . Ocak ayında klomen ıle hem cabuk hemde 20 mm yumurtam olmustu. Femara biraz gec mı buyutuyor dr sordum evet hem gec hem kaliteli dedi. Bu durumu yaşayan var mı

Merhaba hayırlı olsun öncelikle Rabbim sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin. Bende bu ay klomen kullandım ve yumurtalarım çok hızlı büyüyüp çatlamadı kiste çevirdi dr bu hamile olamayacağın manasına gelmiyor dedi. Bugün adet gecikmemin 3. Günü ne adet ne gebelik belirtim var fakat yumurtlama zamanı çok sancım oldu acaba kistten mi geciktim diye düşünüyorum. Sizin herhangi bi belirtiniz oldu mu acaba ? Benim bi belirtim olmadığı için ümitlenmekte istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…