Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sende ayran kürünü dene mutlaka faydasını göreceksin . Yazdım üstte tarifini bende deniycem daha öncede denedim tadı güzel yanı icilmeyecek gibi değil bildiğin ayran
Deneyim canim.yarin onada baslayayim.o hazirlanan icecegi ikiye bolup sabzb aksammi iccez yoksa iki keremi hazirlancak

Deneyim canim.yarin onada baslayayim.o hazirlanan icecegi ikiye bolup sabzb aksammi iccez yoksa iki keremi hazirlancak
Yok iki sefer ayrı ayrı hazırlanacak canım . Ben geçen denememden memnun kaldım. Bu sefer yine basliycam bakalım

3 yemek kaşığı yoğurt yarım limon suyu bunları çırp canım daha sonra bir şişe sade soda koy içine karıştır . Deneyen herkes kilo vermiş . Üstelik zararlı birşeyde yok içinde
Soda prolaktin yükseltiyor.. daha önce zayıflamak için dukan birası yaptım evet zayıfladım ama prolaktin de uçtu doktor içme soda yükseltiyor dedi bırakınca gerçekten düştü. Yinede seçim sizin. A Aysundeniz

Soda prolaktin yükseltiyor.. daha önce zayıflamak için dukan birası yaptım evet zayıfladım ama prolaktin de uçtu doktor içme soda yükseltiyor dedi bırakınca gerçekten düştü. Yinede seçim sizin. A Aysundeniz
AA bilmiyordum bunu kaş yapayım derken göz çıkarmaya hiç gerek yok o zaman kizlar . Normal diyete devam artık ne kadar verebilirsek

AA bilmiyordum bunu kaş yapayım derken göz çıkarmaya hiç gerek yok o zaman kizlar . Normal diyete devam artık ne kadar verebilirsek
Bencede yapmayın kızlar sonra bide hormonları düzeltmeye çalışmayın karatay diyeti yapabilirsiniz ben onunla çok rahat ve güzel kilo verdim insülin direnci olanlar için bire bir zaten paketli hiç bir gıda tüketmek yok

Bencede yapmayın kızlar sonra bide hormonları düzeltmeye çalışmayın karatay diyeti yapabilirsiniz ben onunla çok rahat ve güzel kilo verdim insülin direnci olanlar için bire bir zaten paketli hiç bir gıda tüketmek yok
Canım ben şekeri falan 0 a indirdim paketli gıda zaten bıraktım eve dahi almiyorum . Yediklerimede dikkat ediyorum ama malesef pcos illeti yüzünden zor kilo veriyorum

Valla motivasyonunuzu bozmak istemem ama canlar . Benimki baya zorluyor yinede bırakmamaya çalışıyorum . Şeker,un,tuz tamamen bitirdim ekmek yemiyorum tek güzel yanı hafiflemiş hissediyorum
Hic ekmek yememek de iyi degil canim.daha dengeli yapmaya calis. Aralikli oruc dene istersen cok rahat oluyor.ben de tatli ve hamur işi sebebiyle zorlaniyorum .

O nasıl oluyor canım. Duydum ama içeriğini bilmiyorum
Belli bir aralikda yemk yiyorsun 12 de kahvalti yapiyorum akszm 7 den oncr yemk yiyorum 7 den sonra bisey yemk yok ertesi gun 12 e kadar .sadece cay kahve soda bitki cayi gibi seyler icebioirsjn o aralikda.17 saat ac kaliyorum

Belli bir aralikda yemk yiyorsun 12 de kahvalti yapiyorum akszm 7 den oncr yemk yiyorum 7 den sonra bisey yemk yok ertesi gun 12 e kadar .sadece cay kahve soda bitki cayi gibi seyler icebioirsjn o aralikda.17 saat ac kaliyorum
Peki tartildinmi canım ?ben 300 gram falan vermişim bu kadar aç kalmaya az bile diyorum ama bakalım yani

Kizlar bu ay tedaviye ek olarak hayıt tohumu kullanmayı düşünüyorum. Hormonları ve adeti düzene koyuyormus.ama bir yandanda c life macun iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz ?

Mrb klomen ile hamile kalmış biri olarak yazmak istedim ilk ay kullandım yumurtam fazlaydı ama gebelik olmadı 2. Ay klomen + çatlatma ignesi ile hamile kaldım bende çikolata kisti vardı kısırlık yapıyordu inşallah sende tez zamanda hamile kalırsın
Merhaba 😍 çatlatma iğnesini ne zaman vuracaginizi nasıl anlıyorsunuz o kısmı okudum okudum birsuru yorum ama anlayamadım 😃

X