Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım teşekkür ederim. Valla doktor bana çok olumsuz konuştu olmaz dedi direk ve benimde hiç bir belirtim yok göğüs sizlamasi dışında test yapmasam anlamazdım o derece. İstersen bi test yap varsa mutlaka çıkacaktır

Eşime söyledim akşam alıcak test. Hakkımızda hayırlısı olur inşAllah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.içinden bizi de ayırmasın.

Eşime söyledim akşam alıcak test. Hakkımızda hayırlısı olur inşAllah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.içinden bizi de ayırmasın.
Amin canım benim
İçini ferah tut benim hiç beklemediğim bi zamanda oldu. Cumartesi 90 di bugün tekrar yaptırdım 182 çıktı bakalım insallah hayırlıca sagliklica ilerler

Amin canım benim
İçini ferah tut benim hiç beklemediğim bi zamanda oldu. Cumartesi 90 di bugün tekrar yaptırdım 182 çıktı bakalım insallah hayırlıca sagliklica ilerler
Çok güzel yükselmiş değeriniz tam 2 katı inşAllah böyle sağlıklı ilerler.

Mrb bende cikolata kistinden ameliyat oldum doktor klomen verdi adetin 5.gunu kullanicam inşallah olur

Ben de aynı durumdayım. Çatladığı gün aşırı bir ağrım oldu. Sonra geçti. Dün adet olmam gerekirdi. Olmadım bugün evde test yaptım negatif. İlk çocuğuma klomenle ilk ayda hamile kalmıştım. İnş tekrar nasip olur. Ama olsaydı silik de olsa belli olurdu diyorum. Bir yandan da geç olduysa henüz testte çıkmayabilir deyip umutlanıyorum. Hayırlısı artık. Çarşamba tekrar evde test yaparım duruma göre adet gelmezse cuma da kam veririm

Benim de ilk çocuğumda dr yumurtayı pek beğenmemişti.iğne vurduğu gün de olumsuz konuştu çok şükür sağlıkla doğdu çocuğum.

Ben regl oldum maalesef ama üzülmüyorum çarşamba yeni tedaviye başlayacağız inşAllah her ay yeni bi umut aslında inşAllah sizin sonucunuz pozitif olur bi umut olursunuz bize de

Kizlar doktordan dönüyorum klomen başladı bu ikinci kullanisim olacak üçten sonra iğneye geçeriz olmazsa iğneden önce rahim filmi cektiririz diyor . Bende iğneden önce femara taraftarıyım ama bakalım artık

Kızlar dün evde test yaptım hiçbirsey yoktu bşr saat sonra baktım silik. Baya umutlandım. Bugün kan verdim maalesef negatif. Bu ayda olmadı nasip artık

Ben cekilecegim galiba ama çok korkuyorum . Anesteziden zor uyanıyorum. Klomeni üç ay kullanabilirmişiz sonra rahim filmi ve igneye geçeceğiz dedi. Bu ikinci ayım
Benim ilk kullanisim.dozu azaltcak adetin ucuncu gunu gidince.ilk niye dusuk dozdan baslamiyorlarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…