Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kist olsa dr söylerdi
Bide karnımın sol tarafına bastırdı ama öyle bir acı yok bı anlık bastirmayla sicradim resmen . Elini tuttum adam tamam bir daha bastirmiycam diyor ben eminmisiniz diyorum :)))) benimde kafam ona takıldı neden bastırdı acaba

Ben de 5 gun gecikmeyle bugun adet oldum.bu ay da gol degil.sali gunune randevu alcam.3. Gun gel demisti

Kizlar aklıma takildi
Benimde sali gitmem lazimdi 3.gun ama doktorun randrvulari dolu.carsambayA aldim artik 4.gun farkedermi bilmiyom.
Bence farketmez canım. Çünkü geçen ayda aynısı oldu bana ilaç bittikten 1 gün sonra gel dedi gittim. Daha olgunlaşmamış dedi geri gönderdi . Eminim bu seferde aynısı olacak

Kizlar kontrole gittim . Tahmin ettiğim gibi daha oluşmamış cuma günü yine gel dedi.

Kizlar kontrole gittim . Tahmin ettiğim gibi daha oluşmamış cuma günü yine gel dedi.
Ben de bugun gittim tekrar klomen verdi.gunde 1 tane 8 gun kullan 1 nisan gel dedi.eşimede tahlillerini yaptir gelirken getir dedi.bilginz varmi erkek gidince hemn yapiliyormu tahlili yoksa 3 dort gun iliski olmadan mi gitmesi gerekiyor

Ben de bugun gittim tekrar klomen verdi.gunde 1 tane 8 gun kullan 1 nisan gel dedi.eşimede tahlillerini yaptir gelirken getir dedi.bilginz varmi erkek gidince hemn yapiliyormu tahlili yoksa 3 dort gun iliski olmadan mi gitmesi gerekiyor
Benim eşimde sperm testi verecekti hatta randevu bile aldım ama ekti tabi. Doktorum 4 gün cinsel ilişki olmasın 5. Gün sperm testi versin dedi .

Benim eşimde sperm testi verecekti hatta randevu bile aldım ama ekti tabi. Doktorum 4 gün cinsel ilişki olmasın 5. Gün sperm testi versin dedi .
Bu sefer ekemicek benimki.doktor daha oncede iki kere soylemisti.bugun tekrar sordu.siz yaptirmayinca bosuna tedaviye baslamayalim diye.randevu aliyo simdi

Bu sefer ekemicek benimki.doktor daha oncede iki kere soylemisti.bugun tekrar sordu.siz yaptirmayinca bosuna tedaviye baslamayalim diye.randevu aliyo simdi
İyi bari benimkide yazın yaptırırım diyor ne alaka diyorum hiç öyle diyor. Bahane işte . Dört gün cinsel perhiz sonrası testini verebilir canım. Randevuyu ona göre ayarlarsin zaten

İyi bari benimkide yazın yaptırırım diyor ne alaka diyorum hiç öyle diyor. Bahane işte . Dört gün cinsel perhiz sonrası testini verebilir canım. Randevuyu ona göre ayarlarsin zaten
Randevu bulanadik 7 nissndan once.pazartesi hastsneye gidip alcaz.yoksa nisana kalcak.boyle sallamalarina sinir oluyorum.ben de bi sıkıntı yok kilodan baska.sende yaptir tahlilini varsa birsey ciksin.yoksada rahat olalim.biz bayiliyoruz sanki doktora bacak açmaya

Hiç sorma canım o çatal meselesinden gına geldi artık vallahi çektiğimiz acının sıkıntının onda biri etmez verecekleri test ama gurur yapıyorlar kendilerince . Benimkinin bir bahaneside şu . Benim bir çocuğum oldu sorun olsaydı oda olmazdı diyor .

Biz de o da yok.ole bi bahaneside yok.illaki kadin ugrascak.illaki sıkıntı kadin da mi olcak.ha insallh yoktur bisey ama yaptirip rahatlamak daha dogru.

Biz de o da yok.ole bi bahaneside yok.illaki kadin ugrascak.illaki sıkıntı kadin da mi olcak.ha insallh yoktur bisey ama yaptirip rahatlamak daha dogru.
Bende İnsülin direncime baktiracagim önümüzdeki hafta içinde . Daha önce hiç baktirmamistim. Hemen hemen tüm belirtileri var ve zaten pcoslu kadınlarda çoğunlukla oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…