Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sende katılıosunnn demiiiii bu kürler kardeşliğineeee :KK55::KK55:

kesinlikle tavsiye ediyorum ilk kullandığım ayda kimyasal gebelik gecrmiş birisi olarak kimyasaldı ama oldu yinede diyebildim ve önce Rabbimin izniyle tabiki sonrada çörek otu kürü vesilem bu diye düşünüyorum her ikisindede gördüm faydasının bu ayda progestandan belli oldu..bu ay aslında soğan ve sonrasında incir kürüne niyetim var ama belki çörek otuna devm ederimm konuşuruz yine canımm öpüyorum seni kuzumm hayırlı haftasonuları bu arada :KK16::KK16::KK16:

sende bu ay gereksız yere o klomenlerı kullanıp hormonlarınla oynama canım
sen ne kadar ugrasssanda zamanı gelınce olacak
Of canım çok karisigim bilmiyorum ne yapacam çok yoruldum ama..
canım benim eşimde gitmedi başta..ama en ben çığrımdan çıktım artık..oturdum ağlayarak konuştum tmm dedi ve gittik yaptırdık..
bence zaman kaybetmeyinn öle hemen naparsa yaptın demek yok gidecek eşşek gibi kuzucumm..
zaman aleyhimize işliyor aslında farkında olmadan

canımm insan hiçbişey anlatamıyor ya ben çevremdeki kimseye nlatmıyorum artık anlatmıcam da sonra deşiyorlar orda burda başkalarını anlatan yrın benide anlatır diyorummm susuyorumm hiçbişey demiyorum olacak zamanı vardır geyip geçiştiriyorum :KK50: insan şöyle bir gönülden güvenemiyor yaaa görüyrsun azz cok :KK14:

canımmm bak gençken gidin herşeiyiniz yaptırın sonra kafanız rahtlar ve herşey daha kolay olur.ertelemeee sakınnn yapma bunu bizde erteledik ha bu ay olure ha öbür ay olur derken aylar geçti yıla geldik... eşim hiç bişey demedi sonuçta bendede sorun olabilirdi hemen gitti yaptırdık bunda bişey yok ki yaaa ben anlamıyorum hangi devirde yaşıyoz artık tıp var eski devirler geçti ama bizim insanlarımız hala değişmedi.eşini gitmesi için mutlaka ikna et canımm bir şey yoksa kafanız rahatlar varsada önlemini alırısınz genç yaşta.

iyi günler arkadaşlar bende 1. 5 senelik evliyim klomene başladım bitti pazartesi doktora gidicem bakalım ne diyecek bişi sormak istiyorum klomen kullandıktan sonra çatlatma iğnesi kesin olunuyormu yoksa klomenle zaten kalınabiliyormu klomen kullanıp hamile kalanlarda yazabilirmi çok merak ettim

kızlar benim adet ağrısı gibi ağrım var ama hafif..aynı yumurtlama zamanında olduğum gibi :KK52::KK52::KK52: ayy gelcekmi acaba..duphastanon son günü bugünnn:18::18:

geldim kızlar size hamileyiiimmmmmmm demeyi cok isterdim ama bu ay da olmadı :KK14: sizlere umut olamadım özür dilerimmmm :KK14::KK14::KK14:

Tatlım sağlık olsun üzülme ya vardır bi zamanı çok iyi anlıyorum seni. Ağla bitanem acilirsin içine atma olur mu

Kızlar misafirim gelecek aksama giremedim bugün pek izin aldım eve geldim temizlik ve hazırlık yaptım çok yorgunum

Isyan canım duphaston u niye kullanıyorsun
canım hamile kalırsam bebeği korusun diye...değilsemde adet olmamı kolaylaştırsın diye verdi doktor..
ben zaten düzenli adet oluyorum ama olsun yinede vericem dedi.hamile kalırsan düşük olmaması için vericem dedi

o zaman önümüzdeki ay napıoruzzz...
klomene devammm...
10. gün yakı yapıştırıoruzz...
adet biter bitmez ateş ölçüyoruz sabahlarııı
2.günde çörek otu+bal+tarçın yiyoruzzz varmı katılannnn banaaaaEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK3::KK3::KK3::KK3:

o bebekler bu göbeklere gelecekkkkkk başka yoluuu yokkkkk
:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ben varimmm isyan123 :KK4:
bugun benim reglim 2. gunu .. Fistiklar yarin klomene + tarcin , bal , corekotu na basliyoruzzzzzzzz
aynen meleklerimizi istiyoruzzzzz gelsinler yavrucuklarimiz onlar suanda melek olarak yeryuzundeki
anne ve babalarini ariyorlarrrr :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yalniz isyan canim ben su ates olcme isini bilmiyorum bana bir anlatirsan cok sevinirim.. ates olcunce ne oluyor
atesin kac olmasi lazim ??? neyi anliyoruz diyelim ki atesimiz cikti ??? :KK9:

corek otu ne ise yariyo

2 yemek kasigi bal + 1 tatli kasigi tarcin ve 1 tatli kasigi corek otu hepisni karistir
macun kivamina gelsin .. Sabah aksam bir tatli kasigi ye zeynepmehmett cim
yumurta kalitesini arttiriyor hemde yumurtlamayi cogaltiyor
bu kurle hamile kalan cok bayan arkadas var... :KK3:

Kızlar bişey sorcam size benim bugün 26 günüm ama benden sümüksü şeklinde akıntı geliyor sizce neden olabilir:KK55:

Artık kırmızılarıı görmekten umudum kalmadı canım

lütfen böyle konusma söyle dusun rabbım bızım ıcın bu ayı hayırlı görmedı ve bu yuzden bu ay nasıp etmedı uzulme daha dur baklm kırmızıları görelım öyle umıdı keselım ne dusunursen o olur bak sadece sabır ve hayırlı zaman...

Geçen ay 26.günde oldum adet ama bugun olmadım şubatın 03.02.2014 tarihinde adet olmuştum

Hayirlisi insallah ozturk06 .. Ben hamile kaldigim ayda da oyle hafiften akinti gelmisti sonra kesildi
regl olmayinca uzerinden 8 gun gecti test yaptirmistim positif cikmisti hadi insallah sabirla bekle canim
haber ver buradan merakta birakmaaaa :KK9:

Hayirlisi insallah ozturk06 .. Ben hamile kaldigim ayda da oyle hafiften akinti gelmisti sonra kesildi
regl olmayinca uzerinden 8 gun gecti test yaptirmistim positif cikmisti hadi insallah sabirla bekle canim
haber ver buradan merakta birakmaaaa :KK9:

Hamile olduğunu öğrenmeden önce mi akıntı geliyodu canım regl ne yakın

X