Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

buaradaaa tatlımmm sendeeee pes etmeee beraberr burdaaaaaaa bi gunn hAmileyizz diyeeeee naralar atcazzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK9:

hımmm ilk duydum canım bi araştırıyım bakim olmazsa hemen başlarım artık ne ilaç kullanacağımı şaşırdım valla :KK76:[/QU

haklisin cnm ilac kolik olduk hepimiz.bi kac gundur giremiyordum siteye.dunde adet oldum 2 tane alinmasi gereken randevum vardi.biri adetin 2.gunu yapilacak kan testi digeride hsg.kan testini hallettim ama hsg 6 gun sonra yani adetim biter bitmez.Yarin Allahin izniyle klomene baslayacam.cok mutluyum ilk defa 35 gunde adet oldum normalde 44 gunden once olmazdim ve bu sure cokta uzardi sadece aspirin,glifor ve folik asit sayesinde erken adet oldum.artik neye sevinecegimide sasirdim adet oldugumdada sevinir oldum :KK53: bu arada varmi hamisimiz kizlar isyan123 senin adetine az kalmisti naptin cnm

cnm az once sormustum bende sende bisey varmi diye uzuldum cidden.ama haktan hayirlisi demekten baska care yok.gelecek ay devammi klomene cnm doktorun ne dedi.

Tatkim çokerken oldum ya..bir daha gelmedi kan ama agrim vvarggelecekbiliyorum.. Canim pazartesi yada sŞali gitcem doktora bakalim ne dicek

Merhaba arkadaşlar ben bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım 5 gun kullan gel dedı doktrum ben ınternetde bıraz arastrma yaptım cogu kısıde etkılı olmuyormus ck kotu oldum acaba aranzda klomn hapı kullnp hamle kalan varmı ... :KK43::26:

Tatkim çokerken oldum ya..bir daha gelmedi kan ama agrim vvarggelecekbiliyorum.. Canim pazartesi yada sŞali gitcem doktora bakalim ne dicek

cnm sakin yerlesme kanamasi olmasin:44:bak gecen ay arkadasim erken adet oldugunu sanmisti,ama yinede test yapmisti olumlu cikti.seninde oyle olabilir dikatli davran yinede.

ben bugün progesteron testi yaptırmıştım ya doktorum bşka testlerde almıştı prolaktin estradiol gibi.yaaa yeni farkettim benim bu estradiol cok yüksek normal değeri 38-172 arsı olması iken benimki 447.4 :KK53: cok yüksek yaa korktum bilgisi olan var mı nedir bu ????

kızlar bende bu ay klomen ve ovıtrelle çatlatma iğnesi kullandım. tek yumurtam vardı solda 20,5 mm suan adetime 4 gün var fakat her ay bir hafta önceden göğüslerimde sızlamalar kasıklarımda sancılar başlardı. bu ay göğüslerimde hiç ağrı yok kasıklarımda da yanlızca asırı gaz ve şişkinlik var karnımda acaba hamile miyim yoksa bunlar klomenden olabilir mi :KK43: çok merak ediyorum 2 yıldır beklıyorum :KK43:

canımm inş yerleşme kanamasıdır :KK50: dua ediyorum snin içinn...

cnm sakin yerlesme kanamasi olmasin:44:bak gecen ay arkadasim erken adet oldugunu sanmisti,ama yinede test yapmisti olumlu cikti.seninde oyle olabilir dikatli davran yinede.

Hala gelen giden yok sekerlerimmmm..hatta az öncede peceteye krem rengi kopuk gibi akinti geldi...yarin ak kara belli olur.... Evrakcummm çoksaolll bebegimmmm:KK16: çok seviom sizi:KK54:

Hala gelen giden yok sekerlerimmmm..hatta az öncede peceteye krem rengi kopuk gibi akinti geldi...yarin ak kara belli olur.... Evrakcummm çoksaolll bebegimmmm:KK16: çok seviom sizi:KK54:

bende seni seviyorum canımm:KK16: sen bol bol dinlen olur mu sakın yorma kendini yerleşme kanamasıda olabilir canım inş öyledir miniğimiz gelirr inşşşş:KK16: kuum ben yeni farketim ya estradiol hormonum cok yüksek cıkmış sağlılı bi bilgi bulamadım sen biliyor musun cok yüsek yaa 447 :KK50:

ben bugün progesteron testi yaptırmıştım ya doktorum bşka testlerde almıştı prolaktin estradiol gibi.yaaa yeni farkettim benim bu estradiol cok yüksek normal değeri 38-172 arsı olması iken benimki 447.4 :KK53: cok yüksek yaa korktum bilgisi olan var mı nedir bu ????

Canim.estradiolde yumurta ile ilgili sanirum...yumurtarezervinin ggösteriyor canim sanirim ama o hormon hakkındacçok bilgim yok:KK25:

vallahi bende sağlıklı bi bilgi bulamadımyaa kistten falan da yazmışlar gözüm korktu inş kistim yoktur:KK50:

Canim bu ay kaçdefa bvakti doktor...kist olsa gorurdu..değerlerine bakarmisin lh FSH dan yuksekmi degilmi? Estradiol pko lularda yuksek cikarmis canim simdi okudum bir yerdr

bende seni seviyorum canımm:KK16: sen bol bol dinlen olur mu sakın yorma kendini yerleşme kanamasıda olabilir canım inş öyledir miniğimiz gelirr inşşşş:KK16: kuum ben yeni farketim ya estradiol hormonum cok yüksek cıkmış sağlılı bi bilgi bulamadım sen biliyor musun cok yüsek yaa 447 :KK50:
Canim hic umudum kalmafi adet agrim var gelecek hissediyorum... Herşeyin hayirlisi
kızlar bende bu ay klomen ve ovıtrelle çatlatma iğnesi kullandım. tek yumurtam vardı solda 20,5 mm suan adetime 4 gün var fakat her ay bir hafta önceden göğüslerimde sızlamalar kasıklarımda sancılar başlardı. bu ay göğüslerimde hiç ağrı yok kasıklarımda da yanlızca asırı gaz ve şişkinlik var karnımda acaba hamile miyim yoksa bunlar klomenden olabilir mi :KK43: çok merak ediyorum 2 yıldır beklıyorum :KK43:
Tatlim belirtilere bakma biz hüsran olduk sende olma gününü bekle canim

Canim bu ay kaçdefa bvakti doktor...kist olsa gorurdu..değerlerine bakarmisin lh FSH dan yuksekmi degilmi? Estradiol pko lularda yuksek cikarmis canim simdi okudum bir yerdr

evet kistin yok demişti ama ilaç mı yaptı acaba diyorumm:26:kimisi iyi bişey kimisi kötü bişey kimisi strsten demiş net bi bilgiye ulşamadım yaa :KK50: FSH ;3.41 LH 5.1 cnımm..pko ne oluyo canımm

Canim hic umudum kalmafi adet agrim var gelecek hissediyorum... Herşeyin hayirlisi

Tatlim belirtilere bakma biz hüsran olduk sende olma gününü bekle canim
:KK14::KK14: canım dur bakalım inş öyle olmaz inş yerleşme kanamasıdır...ne yapsakta olmuyor yaa keşke elimizden birşey gelsee :KK14:elimizden gelenide yapıyoruz bu ay yapmadığım şey kalmadı ama olmayınca olmuyor olmuyor olmuyorr :KK14:

canım belirtilere hiç takılmaaa benim tam gününde göğüs ucu acım başlamıştı ama sonuç hüsran bugün tet yaptırdım adetimi bekş,cem artık inş bebişin seninledir

evet kistin yok demişti ama ilaç mı yaptı acaba diyorumm:26:kimisi iyi bişey kimisi kötü bişey kimisi strsten demPKonet bi bilgiye ulşamadım yaa :KK50: FSH ;3.41 LH 5.1 cnımm..pko ne oluyo canımm

Canim.pko küçük.küçük kistler demek..yumurtlamaya engelliyor yada yavaşlatıyor.. Aynu benim değerinde seningibi canim lh fFSH dan yuksek Pko çok az seviyede var yani..zaten klomende bunun için var canim..sanirim sendede var

X