Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hamile olduğunu öğrenmeden önce mi akıntı geliyodu canım regl ne yakın

evet hayatim.. :KK16: dikkatlice takip et .. uzerinden biraz gecsin halen reglin gelmezse
hemen test alma .. biraz daha bekle .. bu arada hafif pembe veya kahverengi
lekelenme gibi bir akinti gelirse yerlesme kanamasidir .. tavsiyem ama hemen ayaklarini
yukari kaldir istirahat et .. bebisinin yerlesmesine yardimci olmus olursunnn :KK9:
hadi insallahhhhh :21::21::21:

canım hamile kalırsam bebeği korusun diye...değilsemde adet olmamı kolaylaştırsın diye verdi doktor..
ben zaten düzenli adet oluyorum ama olsun yinede vericem dedi.hamile kalırsan düşük olmaması için vericem dedi

Hı anladım canım.. bizim doktorlar niye vermedi ki bize

evet hayatim.. :KK16: dikkatlice takip et .. uzerinden biraz gecsin halen reglin gelmezse
lekelenme gibi bir akinti gelirse yerlesme kanamasidir .. tavsiyem ama hemen ayaklarini
yukari kaldir istirahat et .. bebisinin yerlesmesine yardimci olmus olursunnn :KK9:

İnşallahhh canımmm çokkk içinnn rahar ettiii konuşunca bir umut oldunnn banaaaaaa:KK54::KK54:

Aynı gün adet olmusuz canım yarın mı başlıyorsun klomen e kaç tane ve nasıl alacaksin

Aynı gün adet olmusuz canım yarın mı başlıyorsun klomen e kaç tane ve nasıl alacaksin

evet Ariver gecen sefer 5. gun basladim gunde 1 adet almistim.
Bu sefer 3. gun baslayip Sabah aksam 1 adet alicam ... bu benim ikinci kullanisim
olucak .. Birde kizlarla konustuk okumussundur .. Bal tarcin ve corek otu karisimi kullanip
yumurta catlama zamaninda da yaki yapistiricazzzz birde bu sekilde deneyelim dedikkk

sende katil bu sekildeeeee :KK1:
gelsinnnn :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

İnşallahhh canımmm çokkk içinnn rahar ettiii konuşunca bir umut oldunnn banaaaaaa:KK54::KK54:

Umut kaybetmek yokkkkk her zaman bir umit var daha yeni benim 42 yasinda bir arkadasim
ikiz erkek bebekleri oldu :nazar: .. Gecen sene de ayni yaslarda baska bir arkadasimin ikizi oldu
1 kiz bir erkek :nazar:

Onlarda sonrada bana bir umut oldu.. Biliyorum sen daha kac yasindasin ama her zaman bir umut var ..
Bende cok korkuyorum yasim gececek diye 38 yasindayim :KK5:
Her ay bir umuttur bekliyorum bir sefer kaldim ama 3 ay tam bitti kaybettim bebisimi :KK15:
Daha yeni toparlaniyor duzenim tekrardan .. Yine umutluyum sizlerde bana umut oluyorsunuzzzz
hadi bakalim is basina fazla dusunmeden teslim edelim kendimizi bebis icin degil sagligimiz icin
yapiyoruz herseyi diyelim ... :KK36::KK36::KK36: :KK16::KK16::KK16:

evet Ariver gecen sefer 5. gun basladim gunde 1 adet almistim.
Bu sefer 3. gun baslayip Sabah aksam 1 adet alicam ... bu benim ikinci kullanisim
olucak .. Birde kizlarla konustuk okumussundur .. Bal tarcin ve corek otu karisimi kullanip
yumurta catlama zamaninda da yaki yapistiricazzzz birde bu sekilde deneyelim dedikkk

sende katil bu sekildeeeee :KK1:
gelsinnnn :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Anladım canım ben onu 3. Ayimda denemistim midem çok bulanıyordu düzenli de yyapamadım zaten adetin 5.gününde başlamıştım. Benim doktor ilk kullanista 2 tane verdi akşam. Yarın ne diyecek bakalım . Yakiyi ben de duydum ama burda nerde yapacağım bilmiyorum soğan kürü yapacam ben kaç aydır niyet etmişim bu aya kısmet

Hic hamile kslmadigim için bilemiyorum şekerim :KK1:

Ohhh kuzummm kiyamam sanaaa ben .. Allahim nasip edicek insallah ... Bende kaldim isyan123
kalmasina da kaybettim fasulyemi :2: kalbi durdu .. O cok buyuk aci oluyor simdi dusundum de
tam 6 ay olmus benden ayrilali :KK43: halen yuregim sizliyor kotu oluyor insan ..

O nedenle zor olsun ama tam olsun canim benim..:KK8:

Son düzenleme:
Kizlar ben erken adeylt oluyorum galiba :KK5: simdi WC de peceteye kan geldi :KK5: gecen ay geç geldi bu ay çok erken:KK5:

X