Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benim 2. Klomen+ catlatma oldu ama ikincide oshh oldum sancim var yani yumurtaliklarim.asiri tepki verdi ve buyudu boylede gebe kalina iliyormussun adetime 5 gunvar bakalim nasippp

klomen ve çatlatma iğnesiyle ilk kullandığımda hamile kaldım ama gelişmedi ve düşük oldu kürtaj yapıldı. üstünden 7 ay geçti. şimdi doktor tekrar klomen verdi , çatlatma iğnesi olup olmamak istediğine o gün gelince sen karar ver dedi.
ben şu an çok tedirginim klomen yumurtayı büyütse de acaba dengesiyle oynadığı için gelişmemiş olabilir mi diye çok korkuyorum aynı sıkıntıları çekmek istemiyorum

Aslinda gerek yok dedi drda ,bn cok yogun calisiorum mesaim oluyo esimin de bnm de. Igne yaparsam en azindan catlama zamanini bilirim iliskiyi denk getiririm dedim. Dr igneye gerek yok dedi bn muayeneden cikip eczaneden alip vurdurdum.Bakalim hayirlisi:KK200: kesin demiorum artik kumsal, cook hayal kirikligim oldu kismet
Canim.sonuc ne oldu gebesin insallah

5 aylık oldu bile canım oğlum darısı sizlerin başına...
Rabbim.sana ve ailene bagislasin omru bahti acik olsun insallah diger arkadaslarininda dogmusdur diye dusunuyorum serap derya aynur arkadaslar dan bahsediyorum klomenle hamile kalanlar konusunda takip ettim sizleri o kadar sayfayi heyecanla okudum ve mutlu sonla bitti gebelikler olmus mutluluk olmus cok.duygulandim adiniza

Slm kizlar bende yeni katildim araniza 2 klomen kullandim catlatma ignesi kullandim negatif sonra igneye gectik gonalf kullandim yine olmadi dr degistirdim bu dr da klomenle basladi bugun kullanmaya basladim ve asilama dusunuyorum ama bakalim dr ne dicek insallah bu sefer olur o kadar cok igne hap kullanip negatif sonuc almaktan ve artik umudum kalmadi umitaiz bi sekilde kullaniyorum hapi asilamada da umidim yok hic ama Rabbim buyuk bakalim insallah hayirlisi

Kızlar merhaba.. Ben ilk bu ay kullandım. Şimdi yumurtlama dönemini bekliyorum heyecanla
İlk kullanımda fazlaca gebe kalan olmuş.. Dualarınızı eksik etmeyin

Bende kullandım E encriii ama bende pko yoktu.. Bekliyorum bakalım.
Pkosu olanlarda da bebek oluyor, forumlarda çokça yorum var.. Ümidini kesme, dua et ve kafana da fazla takma.. Çünkü psikolojik etki çok büyük

bende kloneme başladım adetin 4 günde. günde 2 tane kullanıyorum. ikinci klomen denememiz bu inşallah büyür yumurtalarım ve bebeklerim olur :)

İlk kez bu ay bende klomen ve çatlama iğnesi oldum.. Bugün 4. gün kasık ve bel ağrısı çok oluyo iğnenin etkisi galiba... Beklemedeyim bende.. KuLLananlar hamile olanlar bu süreç nasıl geçti.. Belirtiler yanıltıyor diyorlar doğru mu?? Bizlere moral verin biraz :KK51:

Bende gecen carsamba catlatma ignesi oldum. Gaz sancisi gibi sancim var siddwtli agri oluyo bu 2 catlatma ignem oncekinde boyle olmamisti agrim yoktu ama bu sefer cok agrim var yaa kizlar acaba normal mi bu gaz sancisi gibi agrilar...

Ya kızlar klomen kullanan ve hamile kalan arkadaşlar. Hic agri belirti oldumu ??
Benim sol yumurtaligimin alt tarafinda sızı seklinde bazen hafif agrilar var ama hep ayni yerde dikkat ettmde 2 gecedir ve bugn oldu.
Hamile kalanlar bu gebelige işaretmi hayir umut 0 da kendime inanamiyorum hala nasil tahlil vermedim diye.

Ya kızlar klomen kullanan ve hamile kalan arkadaşlar. Hic agri belirti oldumu ??
Benim sol yumurtaligimin alt tarafinda sızı seklinde bazen hafif agrilar var ama hep ayni yerde dikkat ettmde 2 gecedir ve bugn oldu.
Hamile kalanlar bu gebelige işaretmi hayir umut 0 da kendime inanamiyorum hala nasil tahlil vermedim diye.

Umarım hamişsindir.. Test yaptırsana bugün.. Bizi de haberdar et.. Ben klomenle 2. Aydayım. Bende bekliyorum...

Canim o agri bende de var kasiklarim cook agriyo igne olali 11 gun oldu 11 gundur gecmedi ayriyeten 2 gundur goguslerde dolgunluk hassasiyet de var test yapmak istemiyorum negatif cikcak diye korkuyorumm :KK43:

X