Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Selama arkadasim.ben burdayim ve hala durum ayni . Klomeni biraktim anormal rahim cikti baska bir doktora gorundum ve artik bende bir problem.olmadigini ogrendim yani hamile kalmak icin. Sonra esimde varikosel cikti 3 aydir test ustune test bugun ameliyat olmasi gerektigini ogrendik . Hala bekliyoru ve beklemeye devam edecegiz....

Hadi ya cok gecmis olsun cnm.insallah eşinin ameliyatı iyi gecer.tam olarak ne bilmiyorum ama en kısa zamnda iyilesir

29 yasındayım 2 yıllık evlıyım 1 yıldır korunmuyoruz ama bebek olmuyor kıstım oluyordu tahlıl verdım temız cıktı benım kıstım fertıl donemde cıkıyor ve adetle kuculuyor sonrakı ay bırdaha cıkıyor adetım duzenlı doktor yumurta catlamasıyla ılgılı bı sorun olabılır dedı.klomen yazdı bende adetın 5. gunu klomen kullanıcam bakalım ne olucak bıtınce gel dedı sanırım yumurta takıbı yapıcak :KK15:

Arkadaşlar benim de 2.klomen tedavim doktorum hiçbir sorun yok bir ay bekleyelim oluruna bırakalm dedi ben bir ay daha boş gećiremem dedim :) o da klomene başla dedi pazartesi kontrol ve ardından çatlatma iğnesi olucak inşallah bu ay bebek isteyen tüm arkadaşlardan bene dahil olumlu sonuçlar alırızzzz :KK43:

kizlar,dun kontrolum vardi 25m olmus yumurtam bgn sabah da catlatma ignemi oldum.3 gun boyunca hergun iliski diyen drlar var bzmki 2 gunde bir diyor bu sekilde hamis olanlar bi oneriniz var mi? Bide kac gun sonra kan testi yaptirmaliyim

kizlar,dun kontrolum vardi 25m olmus yumurtam bgn sabah da catlatma ignemi oldum.3 gun boyunca hergun iliski diyen drlar var bzmki 2 gunde bir diyor bu sekilde hamis olanlar bi oneriniz var mi? Bide kac gun sonra kan testi yaptirmaliyim
25mm y ken iğneye gerek varmıydıkı ? bence o kendisi çatlardıkı çatlıycak büyüklüğe gelmiş .o zaman kesin gebe kalırsın düzenlide ilişki yaptıysan canım .. tam 14 gün sonra test yaparsan çıkıyor ..sevgiler .

kizlar ya bu igne sivilce yapiyormu bende cok sivilce cikti yari ignenin 9. günü adet belirtisi olmasindan cok korkuyorum bilgisi olan varsa beni aydinlatsin lütfen

25mm y ken iğneye gerek varmıydıkı ? bence o kendisi çatlardıkı çatlıycak büyüklüğe gelmiş .o zaman kesin gebe kalırsın düzenlide ilişki yaptıysan canım .. tam 14 gün sonra test yaparsan çıkıyor ..sevgiler .
Aslinda gerek yok dedi drda ,bn cok yogun calisiorum mesaim oluyo esimin de bnm de. Igne yaparsam en azindan catlama zamanini bilirim iliskiyi denk getiririm dedim. Dr igneye gerek yok dedi bn muayeneden cikip eczaneden alip vurdurdum.Bakalim hayirlisi:KK200: kesin demiorum artik kumsal, cook hayal kirikligim oldu kismet

Aslinda gerek yok dedi drda ,bn cok yogun calisiorum mesaim oluyo esimin de bnm de. Igne yaparsam en azindan catlama zamanini bilirim iliskiyi denk getiririm dedim. Dr igneye gerek yok dedi bn muayeneden cikip eczaneden alip vurdurdum.Bakalim hayirlisi:KK200: kesin demiorum artik kumsal, cook hayal kirikligim oldu kismet
inşallah bu ay boş geçmez canım mutlu haberi alırsın .byy

bende klomen sıvılce yaptı baska bı sıkıntı yok bu gece ıgne vurunucam sonra 1 hafta gun asırı beraberlık bakalım gorucez

Kızlar bu ay 2. Klomen kullanışım . adetime 1 hafta kaldı 3 gündür kahverengine çamur gibi lekelenme yaşadım. Sabah lekelenme kesildi acaba yerleşme kanaması mı diye düşünmeyebaşladım . var mı tecrübesi olan acaba :)

Merhaba kızlar bende şubat ayında klomen ve çatlatma iğnesi kullanacağım biraz sabırsız birisi olduğum için bu yolu tercih ettim. Nasipse ilk bebeğimiz olacak inşallah. Klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar kaçıncı saatte yada hangi saatlerde ilişki oldu?

X