Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Selamlar hanımlar. Ben polikistik over hastasıyım. 50 günü geçti adet olmadım günde 2 klomen kullanmıştım üstelik. 51. günü (geçen pazar) lekelenme başladı günde 1 bilemedin 2 kez vajinal akıntı gibi ama kahverengiydi. akıntının 3. günü salı muayeneye gittim rahim duvarı kalın dedi 9.7ymiş. söktürücü vereyim dedi bende gebelik olabilir mi dedim şüphede kalıp kan testi yaptık ama negatif çıktı (<1.20). söktürücüyü aldım çarşamba sabah içtim ama aklıma şüphe düştü ya gebelik yeni oluşuyorsa o yüzden kanda çıkmıyorsa diye. ovulasyon testi yaptım resimdeki gibi çıktı. bugün daha tekrarlamadım. ama sizce gebelik olabilir mi? yoksa ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum :KK43: lütfen beni cevapsız bırakmayın

Eklentiler

• 13177985_10154167464696310_5785353305003327738_n.jpg
    13177985_10154167464696310_5785353305003327738_n.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 70
Selamlar hanımlar. Ben polikistik over hastasıyım. 50 günü geçti adet olmadım günde 2 klomen kullanmıştım üstelik. 51. günü (geçen pazar) lekelenme başladı günde 1 bilemedin 2 kez vajinal akıntı gibi ama kahverengiydi. akıntının 3. günü salı muayeneye gittim rahim duvarı kalın dedi 9.7ymiş. söktürücü vereyim dedi bende gebelik olabilir mi dedim şüphede kalıp kan testi yaptık ama negatif çıktı (<1.20). söktürücüyü aldım çarşamba sabah içtim ama aklıma şüphe düştü ya gebelik yeni oluşuyorsa o yüzden kanda çıkmıyorsa diye. ovulasyon testi yaptım resimdeki gibi çıktı. bugün daha tekrarlamadım. ama sizce gebelik olabilir mi? yoksa ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum :KK43: lütfen beni cevapsız bırakmayın

Canım seni üzmek istemem ama hamile değilsin gibi çünkü kan testinde muhakkak çıkardı yine çok bilgim yok dediğin hastalıkla ilgili inş bir mucize olur ve hamile olursun cnmm

Canım seni üzmek istemem ama hamile değilsin gibi çünkü kan testinde muhakkak çıkardı yine çok bilgim yok dediğin hastalıkla ilgili inş bir mucize olur ve hamile olursun cnmm
Amin canım inşallah hamileyimdir. kanda çıkmadı ama acaba yeni mi yerleşiyor o yüzden mi kanda çıkmadı diye şüphelendim. inşallah vardır. benimki umut sadece işte bakalım

Canim ovu testinden pek anlamam ama . bende böyle bisey yaşadım. Adetlerim normalde 40 günde olsa da düzenliydi. Evlendikten iki ay sonra uzadı bu döngü.52. Günde adet oldum bu arada test de yaptırdım negatifti tarlusal içmeden 52 .günde geldi. Daha sonra 4 ay olmadım bu zmanda dort defa falan test yaptırdım acaba mi diyip.sonra tarlusalla adet oldum. Ama çok pismanim o kadar ay bekledim diye :KK43: ama ben klomen falan icmemistim

hamilesin gözünaydn :)

Kızlar merhaba. Yazıları takip ediyordum sorum oldukça, eski konulara bakıyordum ama artık yazmaya karar verdim. Bu ay klomen kullandım ben de, sat 14.gününde 16 mm olan bi yumurta var dedi doktor. İki tane daha küçük oluşmuş. 13.gece çalışmıştık biz zaten ve sonrasında çok yogun yumurtlama akıntısını görmüştüm. Tuttuysa eğer 1 mayısta olmuştur diyorum şimdi. O günden beri alt karnıma yayılan bir sancı vardı. Ovulasyon sancısıdır diyordum. Ve akıntı oşarak da sadece, su gibi bir sıvı akıyordu. Bugün kaşıntı başladı sabah, bugün akıntı sarımsı oldu ve çarşıya çıkmıştım çok öu yürüdüm bilmiyorum ama kasıklarımda değil direk rahmimde batmalar ve sancı başladı, vajinaya da ara ara batma oluyor. Yürüyemedim kaldım, eşim aldı gelip arabayla.. Bu kadar sancı çekip de hamile olduğunu öğrenen var mı? Umutlanmak istemiyorum ama umutlanıyorum işte

bnde klomenle şuanki gebeliğimi oğrendim. İkinci kullanmamda pozitifti. İlkinde benmde hiç ağrım yokty ve tutmadı ikincide de ben iğne kullanmadım sadece klomen kullandım.

Bana da umut oldu bu mesajiniz.. Bu ay ben de 2. Kez klomen aldim. Çatlatma ignesi de vuruldum. Doktorun onerdigi gunlerde iliski de oldu. Igneden degil bir onceki reglden sayinca 22. Gundeyim bugun. Hayirlisi bakalim bekliyorum.. Agrim var epey catlama zamanindan beri sanki her an regl olacak gibi kasik agrisi ve basinc hissi.

Bana da umut oldu bu mesajiniz.. Bu ay ben de 2. Kez klomen aldim. Çatlatma ignesi de vuruldum. Doktorun onerdigi gunlerde iliski de oldu. Igneden degil bir onceki reglden sayinca 22. Gundeyim bugun. Hayirlisi bakalim bekliyorum.. Agrim var epey catlama zamanindan beri sanki her an regl olacak gibi kasik agrisi ve basinc hissi.
innşllh sizde alırsınız mujdeli haberinizi innşllh.. Bu sureçte dualarınızı da eksik etmeyin..
ben kullandığımda zerre umudum yoktu hatta adetim 3 gun geçmesine rağmen test bile yapmadım ve çok yakın arkadaşımın zoruyla kan verdim.. İşte nasipte olunca oldu çok şukur

innşllh sizde alırsınız mujdeli haberinizi innşllh.. Bu sureçte dualarınızı da eksik etmeyin..
ben kullandığımda zerre umudum yoktu hatta adetim 3 gun geçmesine rağmen test bile yapmadım ve çok yakın arkadaşımın zoruyla kan verdim.. İşte nasipte olunca oldu çok şukur

Cok tesekkur ederim insallah. Hala beklemedeyim. Igneden kac gun sonra dogru sonucu alirim idrar ya da kan testiyle ki acaba? Doktorum reglin gecikecek mi onu beklemek lazim diyor ama gunler gecmiyoe yine

Merhabalar kızlar lütfen yardımcı olun nisan 28 de catlatma iğnesi oldum sol tafaimda iki tane yumurta oluştu sonra ağrıların odlu doktora gittim doktor catlamamis dedi yumurtan maalesef dedi eşimin baskısıyla başka doktora gittim oda baktı bazen nadirde olsa yumurtlama gerçekleştikten sonra kiste dönüşebiliyor dedi ve progesteron testi istedi 28 çıktı doktor çok iyi dedi sizce kistin etkisivarmıdır bu sonuç nee doktor paArteisye kadar adet olmazsan gel dedi lutfenyardımcı olun sol tarafimda kist var ikitane

Meraba bende polikstk over hastasiyim 3yillik evliyim 6aydr tedavi goruyorum cocuk icin banada doktor klomen kullanmami solesi bi faydasini goren varmi acaba

Meraba bende polikstk over hastasiyim 3yillik evliyim 6aydr tedavi goruyorum cocuk icin banada doktor klomen kullanmami solesi bi faydasini goren varmi acaba
klomen yumurtlamayı hızlandırıyor düzensiz adet oluyorsan düzene sokuyor canım ben şuan 7 aylık hamileyim şükür son 5. paketimi bitirdim klomende 2 ay sonra oldu :) biraz sabret ( birazcıkta zayıfla klomen içerken göbek yağlarını birazcık erit) polikistikover hastaları aşılama ve tüp bebekte çare aramamalı sabredip beklemeli. normal bayanlar her ay yumurtlarken biz pcos .lar 5 - 6 ayda bir yumurtluyoruz sadece düzenli ilişki ve sabır :) sen hapını kullan ama folik asitte iç mutlaka dr yazmıştır yazmadıysa sen kendin alıp içebilirsin . hadi hayırlısı :)

X