Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ben de bu ay hsg çektireceğim bir hada ki ay klomene başlatacak doktorum.. hsg cektireceğim ay içinde klomen e başlatsa doktorum olmaz mı sizce kızlar.. artık zamn kaybetmek istemiyorum, her ay hüsran la sonuçlanıyo :KK43:

ben de bu ay hsg çektireceğim bir hada ki ay klomene başlatacak doktorum.. hsg cektireceğim ay içinde klomen e başlatsa doktorum olmaz mı sizce kızlar.. artık zamn kaybetmek istemiyorum, her ay hüsran la sonuçlanıyo :KK43:

Bence ilkin bi hsg çektir sonucuna göre tedavi verir doktorunuz

Selam hayırlı geceler kızlar bende daha önce bu topiğe takılıyorum ara verdim şimdi yine geldim :) klomen kullananlar danım

Selam hayırlı geceler kızlar bende daha önce bu topiğe takılıyorum ara verdim şimdi yine geldim :) klomen kullananlar danım
Selam canim seni hatirliyorum evet beraber kullandigimiz zamanlar burdaydik tekrar baslamana sevindim...bende yarin son hapi iciyorum insallah carsamba kontrol var...

Yok iğne kullanmadım geçen hafta cuma günü gittim doktora yumurtalar olgunlaşmamış iki gün sonra tekrar kontrole gelmen lazım ama hastane yok dedi bende öyle gitmedim zaten akışına bıraktım adet olmayıbekliyorum
Insallah olmazsin diyelim o zaman...hayirli guzel haberlerle insallah...

Mrb kizlar bendede pko var bikez klomen kullandim kist yapti bende sokturucu kullanmadim 3 ay adet gormedim ama kullanmadim inadina. Sobra yeni dk basladim ilac verdi kullanmadan test yap dedi ve yine ayni dedim umutlanmadim sobucu almaya gittigimde dk hamilesin dedi yalan soyluyosunuz dedim gercekten yoktur diyodum Rabbim kabul etti duami ayin 5 inde gitcem insallah iyidr benimledir. Hic olumsuz dusunmeyin dua edin Rabbim buyuk.

Mrb kizlar bendede pko var bikez klomen kullandim kist yapti bende sokturucu kullanmadim 3 ay adet gormedim ama kullanmadim inadina. Sobra yeni dk basladim ilac verdi kullanmadan test yap dedi ve yine ayni dedim umutlanmadim sobucu almaya gittigimde dk hamilesin dedi yalan soyluyosunuz dedim gercekten yoktur diyodum Rabbim kabul etti duami ayin 5 inde gitcem insallah iyidr benimledir. Hic olumsuz dusunmeyin dua edin Rabbim buyuk.

Hayırlı olsun sevindim sizin adınıza :) haklısın valla herşey nasip kısmet

Bu başlığı hep gizliden takip ediyordum, sonunda ben de hamile kaldım klomenle , şu an 7 aylık hamileyim. Kadınlar kulubune başka bir şey için girmiştim, başlığı görünce paylaşmak istedim. Darısı diğerlerinin başına.. Sevgiler..

Bu başlığı hep gizliden takip ediyordum, sonunda ben de hamile kaldım klomenle , şu an 7 aylık hamileyim. Kadınlar kulubune başka bir şey için girmiştim, başlığı görünce paylaşmak istedim. Darısı diğerlerinin başına.. Sevgiler..
Oncelikle hayirli olsun Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin...surecini anlatirmisin?igne oldunmu sorunun neydi vs...

Merhaba arkadaslar bende bu ay klomen kullandim bugun reglimin 17 günü folekül 27 mm olmus caylatma iğnesi yapildi okadar arastirdim baktim 27 mm yumurtayla ilgili bisi bulamadim cok gerginim endiseliyim...

Merhaba kızlar benim bu ay ikinci klomen kullanışım.
İlk ay olmadı ve kist oluştu
Bir ay doğum kontrol hapı kullandım kist gitmiş
Bu ay tekrar başladım
5 gün günde iki kez klomen kullandım
Bugün 12. Günüm doktora gittim
Doktor iki yumurtan var dedi
Biri 1.58 diğeri 2.69 cm
Çatlatma iğnesi vermedi kiste dönüşmesin diye
İlişki için gün vermedi
Sizce ne yapmalıyım
Hangi günlerde ilişki olmalı
Bide yumurta büyüklüğüm nasıl sizce
Cevaplarınızı bekliyorum kızlar ‍‍

Slm kizlar uzun bi aradan sonra bi bakayim dedim..ocak ayinda dra gittim klomen tedavisi olsum en son ramanda asilma yaptirdim fakat maalesef tutmadi.bende tatile gittim :) gezmenin dibine vurdum :)) henuz dr a gitmedim dr degistircem.ama.esim işi yuzundn yurt disina cikacak bu aralar olmayacak..ve suan midem bulaniyor uyuyamiyorum. 1haftadir mide bulantim var geceleri usutuyorum sanirm normal regl gunume 9gun var...bnde durumlar boyle sizde neler var kimler burda kimler hamilee

Slm kizlar uzun bi aradan sonra bi bakayim dedim..ocak ayinda dra gittim klomen tedavisi olsum en son ramanda asilma yaptirdim fakat maalesef tutmadi.bende tatile gittim :) gezmenin dibine vurdum :)) henuz dr a gitmedim dr degistircem.ama.esim işi yuzundn yurt disina cikacak bu aralar olmayacak..ve suan midem bulaniyor uyuyamiyorum. 1haftadir mide bulantim var geceleri usutuyorum sanirm normal regl gunume 9gun var...bnde durumlar boyle sizde neler var kimler burda kimler hamilee

Selama arkadasim.ben burdayim ve hala durum ayni . Klomeni biraktim anormal rahim cikti baska bir doktora gorundum ve artik bende bir problem.olmadigini ogrendim yani hamile kalmak icin. Sonra esimde varikosel cikti 3 aydir test ustune test bugun ameliyat olmasi gerektigini ogrendik . Hala bekliyoru ve beklemeye devam edecegiz....

X