Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar dün kan testi yaptık bhcg 204 . Biz 4 haftalık olmuşuz. Darısı tüm isteyenlere

tebrik ederim cnm. gözün aydın..maşallah ilk denemede tuttu..sağlıkla kucagına almayı nasip etsim rabbim..

bugun bnde aşılama yaptırdım.hayırlısı bakalm

merhaba arkadaşlar bugün gittim doktora 6 yumurtam var sol tarafta dört tane 12-15-16 mmlerde sağ tarafta 2 tane 21 18 mm yarın çatlatma iğnesi vurunacağım hanımlar dua edin

merhaba arkadaşlar aranızda kist(çatlamamış yumurta) ten dolayı bel ağrısı çeken ve kist tedavisi için doğum kontrol hapı kulanan ve sonrasında hamile kalan var mı? paylaşırmısınız

merhaba benimde yumurtalarım çatlamıyor ama ben sebebi ne olur diye merak ediyorum, önceden çatlıyordu folik asit kullanıyordum bıraktım ve bıraktığım ay mantar ilacı da kullanmıştım, şimdi ben bu ikisinden şüpheleniyorum, acaba sen yumurtanın çatlamadığı ilk zamanlar dikkatini çeken bir değişim yaşadın mı? birde sanki ilişki olması kisti yok etmeye yarıyor gibi ,

selam kızlar bu sitede ilk takip ettiğim forum buydu bende klomen kullananlardanım ama ne yazıkki hiçbir faydasını görmedim hatta 4. tedavide artık rahim kalınlaşmadığını ve hamile kalsamda tutunamayacağını öğrendim. hoşş hamilede kalamadım ya ...sonrasında doktorumun tavsiyesiyle rahim filmi çekildim ve y şeklinde rahime sahipmişim bu hamile kalmana engel mutlaka ameliyat olmalısın dediler. sonrasında doktorumu değiştirdim. ve doktorum bunun kesinlikle hamileliğe engel olmaycağını sadece olursa erken doğum v.s r,isklerin olduğunu bunlarıda ilaç ve istirahatle aşacağımızı söyledi. o nedenle bir doktora bağımlı kalmayın doktorunuzu değiştirin başka doktorların fikirlerini alın. her ay boşuna beklemek çok yorucu. yeni doktorumdan çok memnunum psikolojik anlamda güven veriyor buda insanda bir rahatlamaya neden oluyo. şimdi yeni bir ilaca başladım progesteron içeriyor hem gebeliği hem adet düzenini hem yumurtlamayı ve rahmin kalınlaşmasını sağlıyor. inşallah iyi sonuçlar alırım sağlıcakla kalın

tebrik ederim cnm. gözün aydın..maşallah ilk denemede tuttu..sağlıkla kucagına almayı nasip etsim rabbim..

bugun bnde aşılama yaptırdım.hayırlısı bakalm
Anelya canım nasılsın benimde beta hcg 252 çıktı sonunda inşallah hamile olacağım sana haber vermek istedim

ama yumurtalarınız güzel buyumüş kullanmaya devam edin bence klomeni .6 aya kadar içme süresi var .değerlendirin derim ilkten içip bırakmak bilmiyorum olmaz gibi dr sorun .benim ilk aylar yumurtalarım vardı ama küçücüktü 4. ay içişimde 2 yumurtam baya gelişmişti . ebnde şimdi o gelişen yumurtalarmı değerlendiriyorum :) bakalım ağustosun 4 ünde buyuk gün :)

Kızlar önceki ay klomen kullanırken yaşadığım kasık ağrıları bu ay yine kullanıyorum ama agrim yok , yumurtalarim buyumuyor mu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…