Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Gerçekten mi inşallah büyümüştür canım benim ya mutlaka yaz olur mu :KK66: kasık ağrısı olması iyi bisey gibi değil mi?kaç gündür iciyorsun? nasıl yapıyorsun Ne zaman nasıl iciyorsun? Ictikten sonra hemen bişey yiyomusun yoksa 15 dk yememek mi gerekiyor .çok sordum kusura bakma :KK43:
5 gün içiyorum canım iftar sahurda içiyorum işte adet bitince içiyorum canım

Merhaba, ben de bu ay başladım klomene. Doktor takip veya çatlatma iğnesi vermedi. İlacı yazdı adet olursan gel ikinci ay gunde uç tane kullanırız dedi. Çarşamba akşam ilaç bitti, cuma cumartesi ilişki dedi. Bakalım tutacak mı?

Merhaba, ben de bu ay başladım klomene. Doktor takip veya çatlatma iğnesi vermedi. İlacı yazdı adet olursan gel ikinci ay gunde uç tane kullanırız dedi. Çarşamba akşam ilaç bitti, cuma cumartesi ilişki dedi. Bakalım tutacak mı?
hayırlısı olsun canım. ama takip etseydi iyi olurdu. en azından yumurtaların büyüyüp büyümediğini öğrenmiş olurdun. şimdi eğer büyümediyse 1 ay zaman kaybı oluyor.
kızlr nöbet şekerini duydunuz mu bununla gebe kalanlar olmus
bir ara duymuştum ama araştırmadım

slm kızlar buhun dra gittim yumurtam cok guzel buyumus. ilk defa bu kdr buyuk olarak gordum..
iğne verdi ilşki olsun dedi...dedim aşılama olmucakmı istiyormusun dedi ewet dedim.
pazar gunu çatlatma iğnesi vurdurcam p.tesi de aşılama olucak...hayırlısı artık..son umudum..

slm kızlar buhun dra gittim yumurtam cok guzel buyumus. ilk defa bu kdr buyuk olarak gordum..
iğne verdi ilşki olsun dedi...dedim aşılama olmucakmı istiyormusun dedi ewet dedim.
pazar gunu çatlatma iğnesi vurdurcam p.tesi de aşılama olucak...hayırlısı artık..son umudum..
ay canmm inşallah tutar asılaman kac yumurtan var kac mm?

ay canmm inşallah tutar asılaman kac yumurtan var kac mm?

amiinnn...valla buyuk dedi 14mm di salı gunu 3 gun daha klomen kullandım daha da buyumus cok fark vardı..güzel dedi buyumus dedi ama mm soylemedi bnde sormadım aklmdaydı..1 tane var minik minik de var ama onlara bakmadı

amiinnn...valla buyuk dedi 14mm di salı gunu 3 gun daha klomen kullandım daha da buyumus cok fark vardı..güzel dedi buyumus dedi ama mm soylemedi bnde sormadım aklmdaydı..1 tane var minik minik de var ama onlara bakmadı
hadi hayırlısı canm inşallah tutar asılaman eşinde de sorun yoksa yüksel ihtimalle tutar canm

hadi hayırlısı canm inşallah tutar asılaman eşinde de sorun yoksa yüksel ihtimalle tutar canm

sperm tastınde sorun yok cıktı..2 kez yaptı ilkinde biraz üşük gibi demiş dr. ilk dafa yaptım hastnede stras yaptım fln dedi. 2.seferde sonucları iyi cıktı.. eşimde bugun eğer aşılma da olmazsa bnde sorun vardır diyo..inşallah yoktur..tutar.

hadi inş. hayırlısı olsun canım. aşılama ücreti ne kadar? bende pazartesi gideceğim doktora. bugün klomenin son günü. pazartesi gel bakalım dedi. inş. benimde ilaç işe yaramıştır. ben yarın akşamdan itibaren çalışmalara başlıyorum :)

hadi inş. hayırlısı olsun canım. aşılama ücreti ne kadar? bende pazartesi gideceğim doktora. bugün klomenin son günü. pazartesi gel bakalım dedi. inş. benimde ilaç işe yaramıştır. ben yarın akşamdan itibaren çalışmalara başlıyorum :)

İnşallah seninde basarili olur.
Sperm arindirma işlemini tup bebek meekezinde yaptircaz eşim aradi 300tl dedi ozel hast.ne kadr ister bilmiyorum sormadim

arkadaşlar, sonunda bugün ilk aşılamamı oldum. allaha şükür işlem esnasında çok acı çekmedim. zaten 2 dk süren bi işlem ama sonrasında idrara sıkışık olduğumdan dolayı uzun süre kendime gelemedim. hala ağrılarım var:KK43: şimdi doktor bana bugün mü yoksa yarın mı ilişkiye girmem gerektiğini söylemişti unuttum ya. doktor çok yoğun olduğundan cevap veremedi. napayım sizce. bugün gibi anladım ben ama...

arkadaşlar, sonunda bugün ilk aşılamamı oldum. allaha şükür işlem esnasında çok acı çekmedim. zaten 2 dk süren bi işlem ama sonrasında idrara sıkışık olduğumdan dolayı uzun süre kendime gelemedim. hala ağrılarım var:KK43: şimdi doktor bana bugün mü yoksa yarın mı ilişkiye girmem gerektiğini söylemişti unuttum ya. doktor çok yoğun olduğundan cevap veremedi. napayım sizce. bugün gibi anladım ben ama...
çok geçmiş olsun canım. inş. rabbim gönlüne göre verir. benim bildiğim zaten aşılama olmuşsun ilişkiye girmenin bir anlamı yok. bu gebeliği arttırmaz ya da azaltmaz diye biliyorum. zaten spermler sonuçta içeriye girdi. ben yanlış biliyorsam düzeltsin arkadaşlar. yada zaten spermler bugün verildiği için bugün ilişkiye girme yarından sonra olsun. bugünküler kalitesiz olur zaten.

X