Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

öyle mi napcan canım kısmet artık ya üstüne düştükçe bişeyler çıkıyor doktor çarşamba dedi bir bildiği vardır herelde şimdi yarına kaldı nasıl morelim bozuluyor o kadar içtim ilaç ishal yaptı beni yan etisi oldu sabrettim ama eşim yorgunum dedi bitti erkekler için ne kadar kolay off

odaklanmadan olmuyor ki sürekli kontroller..hap kullanımı... iki günde bir birliktelik veriyo dr..istesek de olmuyor düşünmemek...

eşin istemiyormu canm ya neden öyle yapıyor kii...derdi sıkıntıyı biz çekiyoruz bi ay düşünüp dertleniyoruz.. üzüldüm

eşin istemiyormu canm ya neden öyle yapıyor kii...derdi sıkıntıyı biz çekiyoruz bi ay düşünüp dertleniyoruz.. üzüldüm

Ayni seyden bizde bugun kavga ettik bu aksam kacirma belki catlar dedi. Telle arayip bu aksam olmasi gerek dedim.. hmmm bakariz cok yogundum yorgun gelebilirim dedim kuplere bindim ya. Sersem gibiyim ilacti yumurtlamaydi yarin 2 doz pregnly vurulucam dunya kadar hormon. Cok istiyor ama skntinin farkinda degil

Ayni seyden bizde bugun kavga ettik bu aksam kacirma belki catlar dedi. Telle arayip bu aksam olmasi gerek dedim.. hmmm bakariz cok yogundum yorgun gelebilirim dedim kuplere bindim ya. Sersem gibiyim ilacti yumurtlamaydi yarin 2 doz pregnly vurulucam dunya kadar hormon. Cok istiyor ama skntinin farkinda degil

sanki bütün gece ayakta durcaklar yaa deli oluyorum öyle dendiğinde.....
benm eşimim iyiki öyle değil..vardialı çalısıyor ama işten önce yada sonra olması gerktiğinde oluyor. çok şükür..

maalesef anelya88 eşimin işi çook yorucu taş olsa çatlar bende bekarken aynı sektördeydim ama bu nasıl bişey 2 gün iyise 1 gün kötü oluyor hep o 1 günlerde önemli günlere denk geliyor ,şehir dışı yapıyor kaçıyor yanı bu ay tedaviye başladık 2 tane ilaç kullanıyorum doktorun dediğini uygulamadıktan sonra ben özele niye tonla para vereyim olruna bırakır gecerim çok sinir bozucu gerçekten elde olan bişey yok onun halini de görüyorum kader ya

5 gün ilacı içince hemen 5.gün mü çatlıyor ki yarın olsa çok şey kaçırmayız gibime de geliyor,hem yarın bizim için önemli gün eşimin sperm sonuçları belli oluyor bakalım..

anlıyorum ama cocuk istiyorsa hamile kalana kadar sıkması gerek dişini yoksa zor...
biz gününde saatinde yapıyoruz olmuyor
tabii kısmett herseyin ayırlısı...

5 gün ilacı içince hemen 5.gün mü çatlıyor ki yarın olsa çok şey kaçırmayız gibime de geliyor,hem yarın bizim için önemli gün eşimin sperm sonuçları belli oluyor bakalım..

5 gün ilaç içerken büyüyor.bi gün yada iki gün sonra kontrol eder büyümüş mü çatlamaya hazır mı diye?
bazı dr.lar iğne veriyor bazıları oluruna bırakıyor ona göre ilişki mutlaka olsun diyor

yarın olsa herelde bişey kaçırmayız henüz,eşim doktor söylediği günleri bana önceden söyle kendime daha iyi bakayım yormayım kendimi diyor anlaştık ama bugüne çözüm yok yarın olcak artık ,hemende bugün çatlıcak değil herelde yarında olsa çok bişey kaçırılcağını sanmıyorum anladığım kadarı ile 5 gün içtikten sonra 12.-13 günler çatlıyor

Ben 5 gun ictim ilac bittikten iki gun sonra gittim doktora tabi adetin 12. Gun daha yumurtalar 13mm di 14. Gun tekrar gittim 18 mm olmustu kendisi catlar dedi igne vermedi 3 gun sonra yani dun icin catlar sali gunu birliktelil dedi 17. Gun olmis oldu adetimin anlican en iyisi doktorun dedigi gunler degil gun asiri iliski bence spermler 3 gun yasiyor yumurtanin catladigi zamani denk getirmektense gun asiri iliski daha mantikli tabi benim icin imkansiz esim uzun yol soförü surekli yanimda olamiyor

Kızlar banada bi akıl verin dünden beri karnımda tuhaf bir ağrı var hani böyle ayaklarınız usurde karniniz agrirya oyle bir agri ve kasiklarda hafif batmalar bi de garip olan iliski eanasinda yumurtaliklarimda cok baski ve agri hissettim butun bunlar yumurta catladi diyemi yoksa kistte mi dönüştü bu yumurta ya kafama takildi

kötü şeyler getirme canım aklına ,belki bebiştir döllenme olmuştur inşallah..
bizde birazdan hastaneye gitcez eşimin sperm sonuçları belli olcak çok merak ediyorum.

iğneden sonra bnmde hep batmalım olmuştu geçen ay..büyük ihtimal çatlamıstır cnm..hayrılısı

merhabalar..
benim doktorum iğne vermedi.. klomen tedavisini 4 ay uygulanacak şekilde anlattı.. bu süre zarfında gebelik gerçekleşmezse farklı bi tedavi uygularız dedi ama nsl bişi olacağından bahsetmedi.. iğne yapılmayacak olmasının nedeni ne olabilir ki?
bir de eğer 28. günde regli olursam bugün olmam gerekiyor.. tamda hastalanacak gibi baş ağrım var ama hatırlısı artık

Bnde pko hastasiyim yumurtalarim catlamak yerine kist oluyor bu nedenle klomenle buyuyen yumurtalari igne ile catlatip garantiye aliyiruz. Senin sorunun farkli olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…