Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

:KK43: kac gun gecmisti

5.gün bugun geldi

Insallah mayista gelir bebisin canım

inşallah hepimizin mayısta olur

Uzulme canim herseyde bir hayir vardir. Tekrar denersin kismetse.

her ay bi sonraki aya umut bağlamaya alıştım artık :KK43:

Üzülme diyeceğim ama kendim bile yapamıyorum bende 1-2 güne hasta olurum idrarda negatif zaten hayırlısı zamanı gelmemiş demek ki

bnmde negatifti silik bile çıkmamıstı ama erkendir daha diye kendimi kandırmışım...

5.gün bugun geldi

inşallah hepimizin mayısta olur

her ay bi sonraki aya umut bağlamaya alıştım artık :KK43:

bnmde negatifti silik bile çıkmamıstı ama erkendir daha diye kendimi kandırmışım...
Aslında bende öyle düşündüm bir ara aynen silik bile çıkmadı benimde ama aynı gün iğne yaptırdığımuz arkadaş pozitifi görünce kendimi kandirdigimi anladim

Aslında bende öyle düşündüm bir ara aynen silik bile çıkmadı benimde ama aynı gün iğne yaptırdığımuz arkadaş pozitifi görünce kendimi kandirdigimi anladim

17 aydır hep umut ettim hayal ettim ama bu ay ki kadar inanmaıstım...hep hayal kırıklığı

17 aydır hep umut ettim hayal ettim ama bu ay ki kadar inanmaıstım...hep hayal kırıklığı
İlk bebek mi bu anelya benim bu ikinci ayım ve cok üzüldüm inan ki o kadar bebek odaklı oldum ki iki aydır başka birşey düşünemez oldum

5 gun geciktimi yani igneyle bile gecikiyorsa ben sadece klomen kullandim umarim cok gecikmeden gelir yoksa insan daha cok umutlaniyor

İlk bebek mi bu anelya benim bu ikinci ayım ve cok üzüldüm inan ki o kadar bebek odaklı oldum ki iki aydır başka birşey düşünemez oldum

ewt ilk bebek.. bi yıl fln bekledik bnde 2aydır klomen kullanıyorum..cuma gidicem 3.ay olucak

33.gün sonra geldi işte bugun 34 olucaktı..
bncede gününde gelsin en azından umutlanmayı]
Ama sen igneyi 4 gun gec vurdurdum demistin sanirim belkide ondandir evet canim adetten sonra geven hergun daha cok umutlaniyor insan pko okdugumu bile bile cok test yaptim ben belki belki diye cok yipdaniyor insan

ewt canm geç vurdurdum o da 2 gün geçmiş oluyor ama öylede böylede geldi artık..

Odaklanmamak gerek aslinda o cok etkiliyomus sebepsiz infertilitenin en buyuk sebebi buymus. Cok zor ama farkli seylerle oyalanmaya calisalim kizlar. Suanda bende aynu durumdayim ama odak noktami farklilastirmaya basladim. Bugun yumurta takibinden geldim 21 mm igne aldim yarin sabah vurulucam yine beklemeler beklemeler....

Odaklanmamak gerek aslinda o cok etkiliyomus sebepsiz infertilitenin en buyuk sebebi buymus. Cok zor ama farkli seylerle oyalanmaya calisalim kizlar. Suanda bende aynu durumdayim ama odak noktami farklilastirmaya basladim. Bugun yumurta takibinden geldim 21 mm igne aldim yarin sabah vurulucam yine beklemeler beklemeler....
İnşallah müjdeli haber alırız canım ben ne kadar başka şey düşünsem bile yine aklım oraya geliyor sürekli gebelik haberleri geliyor sagdan Soldan birde

İnşallah müjdeli haber alırız canım ben ne kadar başka şey düşünsem bile yine aklım oraya geliyor sürekli gebelik haberleri geliyor sagdan Soldan birde

Haberler konusuna hic girmeyelim. Bnm eltimde 2. Ye hamile surekli suratima bakip siritiyo cok sinirleniyorum

kızlar bende serophene içiyorum bugün 5.günüm son yani doktor çarşamba birliktelik dedi ama eşim çok yorgun geldi işten yarın olsa olur mu ki o iş oyy valla ya

X