Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Anliyorum cnm bnm aynen hakkımızda hayirlisi

kızlar merhaba bend3e bu ay klomen kullanmaya başlycam 5 gün kullanıcam sabah akşam yalnız doktor bittikten 3 gün sonra mı 5 gün sonra mı çağırmıştı onu hatırlayamıyorum? sizlerin nasıldı eğer kişiden kişiye değişiyosa doktoru arycam sizler bittikten kaç gün sonra gittiniz kontrole?

Kiiizzzz nerdesin napiyosun?bakimmm

Aa şimdi bende mesaj attım sana

kızlar merhaba bend3e bu ay klomen kullanmaya başlycam 5 gün kullanıcam sabah akşam yalnız doktor bittikten 3 gün sonra mı 5 gün sonra mı çağırmıştı onu hatırlayamıyorum? sizlerin nasıldı eğer kişiden kişiye değişiyosa doktoru arycam sizler bittikten kaç gün sonra gittiniz kontrole?

Merhaba cnm bak şimdi ben de suan klomen kullanıyorum 3. gündeyim çarşamba günü bitecek klomen... cumartesi günü doktor çağırdı beni gel dedi bakalım ama sen istersen yine doktorunu ara aklında kalmasin

Canım beni ilaç bittikten 3 cü günü çağırıyordu

Doktorum beni bittikten sonra bir gun bosluk sonra cagiriyo iki seferde oyle yapti. Cunartesi gunu gittim solda 11 mm sagda 9 mm yumurtam olusmus soldakini daha saglikli gordum dedi. Carsamba gunu tekrara bakacagiz. Ve birde glifor verdi. Inofolic ve ikisini kullanmam gerekiyormus. Insallah carsambaya kadar buyur ;(

Kızlar çok tesekkur ederim cevaplariniz için Esimde varioksel var sayı düşük bekliyoruz bu ayin sonunda tam 1 sene olacak ilk defa klomen kullancam bnde bi problem yok klomenin eşime nasıl bi faydası olacak onu tam anlamadım

Naptın canim varmi belirti seni merak ettim

Esinin sperm sayisini arttiracak..prospektuste de yaziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…