Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ah ca
avucdolusudst: 40459404 .!.:
Arkadaşlar bende uç ay klomen kullandım son iki ayda iki catlatma iğnesi oldum ilk ignemde yumurtalar 21 olmuştu ama gebelik olmadı ikincisinde doktor çok umitliydi bu ay tutma oranı çok yuksek dedi 25 olmuştu yumurtalar çok iyi oluşmuş dedi. İlişki günü ve saatini yazdı mutlaka bu saatte birlikte olun dedi öncesinde olmayın dedi o saat gelince esimle birlikte tas kesildik kendimizi sartlandirmisiz o saati bekledim dksina kadar ama olamadik sabaha kadar vaktimz vardi a olmadı :KK43: hic Gunum geçmeden adet oldum doktorun çok umutluydu ama olmadı iste :KK43:
Ah canım ya neden olmadi stres yaptiniz herhalde

kızlar benide alın aranıza serophene ile ilgili başlık açtım kimse yazmamış ,kimse içmiyor galiba benden başka acaba doktorum bana klomen niye vermedi serophene verdi bu umurtlamayadestek ilaçların faydası olduğunu düşünüyorum,benim de 2.günüm 5 gün kullandıktan sonra doktor kontrole çağırdı hayırlısı bakalım birde eşim yarın sperm testi yaptırcak sonuçlar hemen belli oluyor mu bileniniz var mı ??

kızlar benide alın aranıza serophene ile ilgili başlık açtım kimse yazmamış ,kimse içmiyor galiba benden başka acaba doktorum bana klomen niye vermedi serophene verdi bu umurtlamayadestek ilaçların faydası olduğunu düşünüyorum,benim de 2.günüm 5 gün kullandıktan sonra doktor kontrole çağırdı hayırlısı bakalım birde eşim yarın sperm testi yaptırcak sonuçlar hemen belli oluyor mu bileniniz var mı ??

Canım öyle bi ilaç hic verilmedi bana üstelik kimseden de duymadım doktor yumurta güçlendirici olarak mi verdi yoksa adet düzenleyici vs. Özelde çekilmişse bi gün sonra çıkıyor diye biliyorum devlette 5 günde çıkıyor yanlış hatirlamiyosam net olarak belli değil zaten her hastanenin farklıdır büyük ihtimal

[Q"elma_sekerim01, post: 40460572, member: 663590"]kızlar benide alın aranıza serophene ile ilgili başlık açtım kimse yazmamış ,kimse içmiyor galiba benden başka acaba doktorum bana klomen niye vermedi serophene verdi bu umurtlamayadestek ilaçların faydası olduğunu düşünüyorum,benim de 2.günüm 5 gün kullandıktan sonra doktor kontrole çağırdı hayırlısı bakalım birde eşim yarın sperm testi yaptırcak sonuçlar hemen belli oluyor mu bileniniz var mı ??[/QUOTE]
O ilacı duydum ama hic kullanmadım netten bi arastirsana canım

araştırdım beyaz bulut k.k de 375 yorum var serophene kullananlar başlığı altında,kullananların yorumlarını okudum çoğu olumlu

Senin de cuman hayırlı olsun cnm benim durumum da senin ki nin tam tersi geçen ay da ben de klomen + catlatma ignesi vurulmustum doktor hanim eğer hamile olursan 15 gün sonra gel dedi olmazsan da 1 ay ara verelim yani 1 ay sonra gel dedi bende bugün gittim doktor a da bakalim dedi yumurta catlamis mi yumurtam büyüyüp çatlamıs ama tutmamis Allah bilir hayırlısini zamanı ni o biliyor biz sabredemiyoruz ve stres yapıyoruz hakkımızda hayırlısı olsunn yeterki
Günaydınlar olsun hatunlar.. doğru söylüyorsun canım.. hayırlısı olsun hakkımızda.. zamanı geldiğinde olacaktır inşaallah..
ben 3. günü dotora gittim ve atamadığımı daha küçülmediğini söyledi.. yasmin verdi.. hem regl in düzelsin hem de fazla büyüyen yumurtayı atmak için.. yani bu ay bizden geçti.. bir sonraki aya kaldı ümitler.. hayırlısı Allah tan güzelim.. du bakalım..

slm kızlarr.... naslsınız? hala bekleyen kimler varr??
benm bugun gelmesi gerekiyor uzatmaların sonuna geldim..inşallah gelmez de sağlıklı bi bebeğim olur....bu ay ümitliyim...
ama heran da gelebilir. bel ağrım fln yok ama belli olmaz. tetikteyim

slm kızlarr.... naslsınız? hala bekleyen kimler varr??
benm bugun gelmesi gerekiyor uzatmaların sonuna geldim..inşallah gelmez de sağlıklı bi bebeğim olur....bu ay ümitliyim...
ama heran da gelebilir. bel ağrım fln yok ama belli olmaz. tetikteyim
As canim benim kirmizi geldi hemde 3gun onceden ilk defa 28 gunde 1 oldum sasirdim...senin insallah gelmez de bebeis gelir...

As canim benim kirmizi geldi hemde 3gun onceden ilk defa 28 gunde 1 oldum sasirdim...senin insallah gelmez de bebeis gelir...

hayırlısı canm...rüyamda hep bebek görüyorum bi haftadır...ters mi cıkar malum mu olur bilmiyorum...
görümcemin 3 yaşında ki oğlu da ""dayı senin bebeğin var mı "" sonrada bana diyo "" senin bebeğin varmı """ eşimde Allah mı sorduruyo buna ne oluyor diyo hiç öyle şeyler sormaz...kendimi iyice inandırdım..cok buyuk hayal kırıklığı yaşmam inşallah...

hayırlısı canm...rüyamda hep bebek görüyorum bi haftadır...ters mi cıkar malum mu olur bilmiyorum...
görümcemin 3 yaşında ki oğlu da ""dayı senin bebeğin var mı "" sonrada bana diyo "" senin bebeğin varmı """ eşimde Allah mı sorduruyo buna ne oluyor diyo hiç öyle şeyler sormaz...kendimi iyice inandırdım..cok buyuk hayal kırıklığı yaşmam inşallah...
Canim sen yine klomen aldin dimi?igme oldun mum?insallah ruyalarin bosa cikmaz...

X