Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

TE="Latinakis, post: 40125985, member: 212035"]Klomen yüzünden oluşan yumurta kistimi adetle atamadığımı bugün öğrenmiş bulunuyorum. Ancak boyutu 1 cm küçülmüş. Bugün akşam soğan kürüne ve doktorun verdiği Cyclo Progynova adlı hapa başlıyorum ve bu ay korunacakmışım. Çocuk sahibi olalım derken korunmaya başladık. Bugünleri de görmüş olduk. Ne diyeyim. Çok üzgünüm.[/QUOTE]
üzme o tatlı canini vardır bundada bi hayır
afedersin klomeni niçin kullanmıştır tam olarak

üzme o tatlı canini vardır bundada bi hayır
afedersin klomeni niçin kullanmıştır tam olarak[/QUOTE]
Klomen yumurta oluşturup büyütmek için kullanılıyor canım.

anladim canım Dr banadavermisti ben kullandım ama benim yumurtlamayla bi sorunum yok hızlandırmak için vermiş olmalı yumoslar çok büyüyüp ağrı vermişti banada simdi tekrar alicam ama kist yapar diye korkuyorum

Son düzenleme:
Benim de yumurtlama sorunum yoktu. Fazla büyümeden kaynaklı kiste dönüştü yumurtalar. Dikkat et. Kistle uğraşmak kola değilmiş.

Hadi ya üzüldüm şimdi bende. O ilaç kist e çok iyi geliyor canım inşallah sanada şifa olur ben kullandım hormonları da düzenliyor .üzülme geçer inşallah. Neden korunun dediki onu anlamadım doktorum bana öyle birşey dememişti

Hadi ya üzüldüm şimdi bende. O ilaç kist e çok iyi geliyor canım inşallah sanada şifa olur ben kullandım hormonları da düzenliyor .üzülme geçer inşallah. Neden korunun dediki onu anlamadım doktorum bana öyle birşey dememişti

Ay canım öyle mi diyosun? Hadi hayırlısı. Valla ben de korunanı görmedim bu ilacı kullanırken. Doktoru dinlemeyip korunmasam mı diyorum :) Kistim 4.8 cm e düşmüş 6 dan adetle. Umarım tümden gider bu ilaçla.

Canım bu ilaç kilo mu yapıyormuş ?

Evet öyle valla sen bilirsin canım bence korunma boşver :) gider gider inşallah allahın izniyle

Slm kizlar anlamadim buz niye o ine 2veya 3 tane olmuyor ki ben 10tane kullandim kimi 20tane kullaniyor bendemi bi yanlislık var

arkadaslar bu klomen bittikten kaç gün sonra doktor takibe çağırıyo. benim bugün 3. gün yumurtlaman geçmiş olabilir dedi doktor

günde 3 tane kullandım bu ay. klomen bittiği ertesi gün özele gittim orada 24 mm gördü doktor. sonra klomenden sonra 2. ve 3. günler yani bugün gittim devlet e doktor göremedi gelişmiş yumurta hiç niye böyle oldu anlamadım, bana faydası olmadımı bu ilacın acaba bu ay

gününüz aydın olsun kızlar...
Dünkü doktor kontrolümde, bir yumurtamın biraz büyüdüğünü ve 11,5mm olduğunu söyledi..
Eğer bugün de büyünmüş yumurta görmeseydik, bu ayki kontolü sonlandıracaktık dedi..
Neyse , şükür ki bir yumurtam azcıkta olsa büyümüş.. Takip için, Cuma gününe tekrar randevu aldım.. hayırlısı Rabbim den..
Sizde durumalar nasıl? pambix kendine dikkat et kuzum... var mıdır başka bir hamiş haberi hatunlar??

MRB CANIM HAYIRLI OLSUN DAHA DA BÜYÜRLER İNŞALLAH BU KAÇINCI KLOMEN TEDAVİSİNDE Kİ AYIN CANIM, BİR DE İLAÇ BİTTİKTEN KAÇ GÜN SONRA DOKTORUN KONTROLE ÇAĞIRIYO, YANİ TAKİP KAÇ GÜN SÜRÜYO BİLGİ VEREBİLİR MİSİN?

İnşaAllah canım.. Daha il klomen tedavim bu. ama malum pko olunca ne zaman yumurtlayacağın da belli olmuyor hatta hiç yumurtlama bile olmayabiliyor.. mesela ben en son 5 gün önce gitmiştim ve hiç gelişen yumurtam yoktu.. hepsi inci gibi dizilmiş otobüs bekler gibi bekliyorlardı.. bakalım büyüme olacak mı..

Doktor beni ilaç bitiminden 3 gün sonrasına çağırmıştı.. Sonrasında da yumurta gelişimine bağlı olarak 2-3 günde bir çağırıyor. Dediğim gibi benim adet bitiminden sonra 14.günde yumurtam gelişti yani bayağı geç bir gelişim gösterdi.. Normalde bu zamandan sonra yumurta gelişimi değil, gerilemesi oluyor yani regl e hazırlanıyor vücut..
Sen kendini bana endeksleme ama eğer acaba yumurtlamıyor muyum die düşünce girdiyse aklına, doktorunla konuşup yumurta takibi yaptır canım.. yanlız sakın klomen ı doktor ontrolü dışında kullama, Allah korusun.. bir sorun olmasın
Biraz uzun oldu, inşaAllah cevap verebilmişimdir. :)

hm anladım canım teşekkür ederim. ben de doktor kontrolündeyim canım bu 2. ayım benim de. özel e ve devlet e aynı anda gidiyorum da iki doktorum farklı şeyler diyo. ilaç bittikten 2 gün sonra gittim devlet e yumurtlama geçmiş olabilir dedi ve gelişmiş yumurta göremedi. fakat özeldeki doktor bi tane gördü baya gelişmiş bi yumurta ve bugün iğne verdi hatta.. ne yapacağımı bilmiyorum bu iğne de cok zor bulunuyo imiş biraz zor oldu ama buldum bugün akşam 6 da gelecek iğne.. gidip vrulcam sanırım iğneyi.. normalde bu iğneyi devlet de acil den vurulabiliyorum di mi bilginiz var mı.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…