Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kizlar bu igneden sonra gec dollenme ihtimali warmi bgun 18.gunum 15.gun kanda negatif cikmisti acaba gec dollenme olablirmi sonradan Pozitife donen warmi.hc boyle bi durum yasadnzmi yda yasayani duydunzmu

Cok uzuldm canm kandada baktr bence benm 14.gun 2.cizgi olmasna ragmen 15.gun.kanda negatf cikti hc belli olmaz hala adet olmadm 18.gundeym hala umudumz warmi
Cnm ne haldesin. Ben adet oldum. Çok şiddetli kanamam ve sandım oldu. tamamen dağılmış haldeyim:KK43: yarın doktora gidiyorum. İnş sende vardır güzel haberler

Kizlar bu igneden sonra gec dollenme ihtimali warmi bgun 18.gunum 15.gun kanda negatif cikmisti acaba gec dollenme olablirmi sonradan Pozitife donen warmi.hc boyle bi durum yasadnzmi yda yasayani duydunzmu
Canım 15. gün negatifse muhtemelen ihtimal yok. Klomenden dolayı 3-4 gün gecikebiliyor. Benim de 18. gelmişti.

hm anladım canım teşekkür ederim. ben de doktor kontrolündeyim canım bu 2. ayım benim de. özel e ve devlet e aynı anda gidiyorum da iki doktorum farklı şeyler diyo. ilaç bittikten 2 gün sonra gittim devlet e yumurtlama geçmiş olabilir dedi ve gelişmiş yumurta göremedi. fakat özeldeki doktor bi tane gördü baya gelişmiş bi yumurta ve bugün iğne verdi hatta.. ne yapacağımı bilmiyorum :KK43: bu iğne de cok zor bulunuyo imiş biraz zor oldu ama buldum bugün akşam 6 da gelecek iğne.. gidip vrulcam sanırım iğneyi.. normalde bu iğneyi devlet de acil den vurulabiliyorum di mi bilginiz var mı.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah..
Muhtemelen senin yumurtalıklar her ay farklı zamanlarda üretim yapıyor. Klomen içtiğinde 2 günde bir git doktora böylece görebilsin yumurta boyutunu. Hiç yumurta göremezse çatlamış da olabilir.

slm kızlar moralim bozuk dün gittim kontrole 10mm dedi daha büyümesi gerekiyr dedi yine hapa dvm dedi p.tesi yine gidicem..
klomeni 5 + 6gün kullanmış oluyorum.. ama büyümüyor yumurtam :KK43:

Bu klomenle hamile kalan yok mu ki :KK43: herkes beklemede biri bize umut ışığı olsa nede guzel olur:KK31:
Ben ilk kullanımda hamile kaldım.benim yumurtalarımın desteğe ihtiyacı var die dr vermişti.5 dün kullandım sonra çatlatma iğnesi yapıldı.o ay hamile kalmışım çok şükür....

Kızlar klomen kullanınca catlatma iğnesi şart mı. Drum hiç bahsetmedi gel yumurta takibi yapalim da demedi. Sadece gebelik şansını arttırmak için veriyorum günde 2 tane 5 gün iç dedi. Siz nasıl kullaniyorsunuz

Kızlar klomen kullanınca catlatma iğnesi şart mı. Drum hiç bahsetmedi gel yumurta takibi yapalim da demedi. Sadece gebelik şansını arttırmak için veriyorum günde 2 tane 5 gün iç dedi. Siz nasıl kullaniyorsunuz
mrb canım. klomen bittikten sonra yine doktoruna gitmelisin yumurta gelişimine bakacak eğer gerek görür ise iğne vercek. benim bu ikinci ayım. birinci ayda günde 2 tane hap aldım bende fakat olmadı gebelik. . bu ikinci ayımda günde 3 tane aldım ve iğne de yaptırdım. beklemedeyim.. nasip, hakkımızda hepimizin hayırlısı olur inşallah..

mrb canım. klomen bittikten sonra yine doktoruna gitmelisin yumurta gelişimine bakacak eğer gerek görür ise iğne vercek. benim bu ikinci ayım. birinci ayda günde 2 tane hap aldım bende fakat olmadı gebelik. . bu ikinci ayımda günde 3 tane aldım ve iğne de yaptırdım. beklemedeyim.. nasip, hakkımızda hepimizin hayırlısı olur inşallah..
Anladım canım inşallah en kisa zamanda hamile kalırsın. .

Bu ay bende Klomen kullandım günde bir adet 6. Gün doktora gittim 16 ve 14 mm lik iki yumurtam varmış. Az değil mi diye sordum 7-8 yumurtası olan tanıyorum. Bize bir tane büyük lazım dedi. Ertesi gün tekrar çağırdı 19 mm olmuş dedi diğerine bakmadı bile. Pazartesi tekrar çağırdı iğne verecekmiş. O güne kadar ilişki yok dedi. Ama sanki bugün çatladı gibi akıntım var

arkadaşlar aranızda ovulasyon testlerinden kullanan var mı.. ben kullanıyorum d a pek anlamadım bi sorum olcak. bu ay günde 3 tane klomen hap aldım iki gün önce de iğne yaptırdım.. bugün ki ovulasyon testim çok koyu çizgi çıktı.. şimdi benim yumurtlama olayı devam mı ediyo ki anlamadım. yoksa yaptırdıgım iğnenin etkisinden mi öylebi sonuç çıktı sizce..

Bu ay bende Klomen kullandım günde bir adet 6. Gün doktora gittim 16 ve 14 mm lik iki yumurtam varmış. Az değil mi diye sordum 7-8 yumurtası olan tanıyorum. Bize bir tane büyük lazım dedi. Ertesi gün tekrar çağırdı 19 mm olmuş dedi diğerine bakmadı bile. Pazartesi tekrar çağırdı iğne verecekmiş. O güne kadar ilişki yok dedi. Ama sanki bugün çatladı gibi akıntım var
siz cuma günü mü gitmiştiniz doktora.. cumartesi pazar kendiliğinden çatlama ihtimali de olabilir bence . pazartesi gittiğinizde yumurtalar çatlamışsa ve ilişki de olmamışsa geçirmiş olma ihtimaliniz olur diye düşünüyorum çatlama tarihini. o yüzden bence bugün de ilişki olmalı :KK66:

Cuma ve Cumartesi gittim. Bugün çalışmıyor doktorum. Yarın bi daha gideceğim ters bi zaman oldu dedi. Normalde en son cuma birlikte olduk. Doktor Ben söyleyene kadar ilişki yok dedi. Bugün çatladıysa şansımız var mı bilemiyorum. Ya da iğne vurulana kadar çatlarsa bu ay yalan olur. Kısmet artık

X