Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ne bileyim.kuzum ben böle olcagini bilsenlm korunurmuydum hic Rabbik.çok bekletmez ons hicbirimizi...

Ne bileyim.kuzum ben böle olcagini bilsenlm korunurmuydum hic Rabbik.çok bekletmez ons hicbirimizi...
işte korunmasaydın daha önceden anlardın sorunu. ama olsun kuzucum buna da şukur biz elimizden geleni yapalım taktir alllahın . kaldıki umutsuz vakaalarda degiliz çok şukur oyalanacak vakit geçirecek kafamızı dagıtacak bişiyler bulmak lazım aslında. sen çalışıyor musun canım

günaydınnnn nasılsınızı ????
günaydınn şekerimmm nasılsınnnn

kızlarrr gece rüyamda kuzu gördümm ve birde bu sürü içinde bir tane kurt yavrusu gördüm..tabirine baktımmm..
kurt yavrusu evlat ile müjdeye...kuzu ise hamile kadının oğlu olmasına işaret edermişşş çok heyecan yaptımmm acabamı diyeee

iyiyim kuzum bugün ağrım sızım yok cok şükür ki oyy oyyy inşşş hayra yoralımmm öyle olsun ben rüyamda bebek göre göre bi hal oluyom psikolojik benimmm yoksa bu kadr görmen anormal derecede yani

iyiyim kuzum bugün ağrım sızım yok cok şükür ki oyy oyyy inşşş hayra yoralımmm öyle olsun ben rüyamda bebek göre göre bi hal oluyom psikolojik benimmm yoksa bu kadr görmen anormal derecede yani

bende aksine hiç görmüorum canım bebek falannn keşke görsem rüyamda bile olsa yanii...
bende ağrı sızı yok..çok fena kabız oldum birde göğüs uçlarım gala acıyor yanıyorr

bende aksine hiç görmüorum canım bebek falannn keşke görsem rüyamda bile olsa yanii...
bende ağrı sızı yok..çok fena kabız oldum birde göğüs uçlarım gala acıyor yanıyorr

ben hep simsiyah saclı bebek görüyommm hatta ne alakaa ben sarışınımmm eşim dsen o kadar siyah sacı yok kumral adam ...sabah uyanınca nerden cıktı bu bebek diye eşime anlatıyommm eşimde kime benziyo ki acaba diyoooo bende kabızlık yok ama olması da oda iyiye işaretmiş inş bebiştendir

kız ben kucağımda falnda görüyorum bazen yumuşacık poposunun unutamıyorum inanki uyandığımdaa etkisinde kalıyorumm

kız ben kucağımda falnda görüyorum bazen yumuşacık poposunun unutamıyorum inanki uyandığımdaa etkisinde kalıyorumm

inş o rüyalar birgn gerçek olur canım hepimiz için...
Rabbim kimseye aratmasın gerçekten zor kuzucum yaa...

günaydın kızlar.. nasılsınız.. ben geece bi ağrıyla uyandım midem yok sandım valla... çok kötüydü şimdi de başım çatlıyo göğüslerim fena midem bulanıyo acaba bnmki mi gelecek

günaydın kızlar.. nasılsınız.. ben geece bi ağrıyla uyandım midem yok sandım valla... çok kötüydü şimdi de başım çatlıyo göğüslerim fena midem bulanıyo acaba bnmki mi gelecek

dur kuzum çağırma uğursuzları inş gelmeyeceklerrr çok geçmiş olsun üşütmüşsündür..birde dün stres yaptın ya ondan olmuştur..

inş canımm inşşşşşş.bugün 19 günüm yumurtlamam bitmiştir artık heralde :) ağrım yok bugünn aman gelmesinler yeter

benimde 21. günüm az önce progesteron testimi verdimmmmm :18::18:

stres yaptın canım dün ondandır bırak olcakğın varsa da hayırlısı de canım benim allahımın bir bildiği vardır inşallah olmazsın ve bebişin seninle olur

olumsuza hazırladım kendimi canım nolur nolmaz eşimi de test için ikna ettim zor oldu ama oldu.. ona dedm ki bak canım ben her ay doktora gidiyorum tahliller cabası kan vere vere bi hal oldum ama bebek olucaksa doktor canımı istesin tereddüt etmeden veririm senin de test yapman gerekiyo sorun yok diyosun yoksa bunu da testle onaylıyalım varsa da çözüm sürecine gidelim bu kötü bişey değil insanlık hali bende de sorun olabilirdi sende de olursa normal adet olursam 3.gün doktora gidecez ve gerekli olan her şeyi yapıcaz bunda çekinecek bişey yok herkes yapıyo bana da yazık sende bi sorun varsa ben boşuna ilaç kullanıp stres oluyorum dengem bozuluyo dedim kabul etti.

sonuçların ne zaman çıkacak canım

stres yaptın canım dün ondandır bırak olcakğın varsa da hayırlısı de canım benim allahımın bir bildiği vardır inşallah olmazsın ve bebişin seninle olur

evet stresten olabilir canım bekliyorum canım kasık ağrım oldu gece inşallah olmam bebişim benmle olsun

canım bende o şekilde konuşmuştum kabul etmişti eşim..biraz duygu sömürü yapın demiştim faydalı oluyor erkek üzerindeinş temiz çıkar canım sonucunuz..

benim sonuçta 2 saate çıkar sanırımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…