Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bende o şekilde konuşmuştum kabul etmişti eşim..biraz duygu sömürü yapın demiştim faydalı oluyor erkek üzerinde:KK1:inş temiz çıkar canım sonucunuz..

benim sonuçta 2 saate çıkar sanırımmm

inşallah canım sonuçlar temiz çıkarsa en azından ikimzde de sorun olmadığını bilir rahatlarız.... sorun varsa da çözüme gideriz..

güzel çıkacak canım sonuçlar buna inanıyorum:)):KK16:

Canım gebelik varmı yokmu diyede bakılcak mı bu vermiş olduğun kanda
hayır canım yumurtamın ne kadar kaliteli olduğuna bakılıyor değerin yüksekliği bazen hamileliğide gösteriyor..
bakalım yumurtam olmuşmu ve çatlamışmı..
geçen ay değerim 10 çıkmıştı yumurtlamıştım ama tam olgun değil demişti doktorumm

inşallah canım sonuçlar temiz çıkarsa en azından ikimzde de sorun olmadığını bilir rahatlarız.... sorun varsa da çözüme gideriz..

güzel çıkacak canım sonuçlar buna inanıyorum:)):KK16:

inş tatlım güzel çıkar değer..
geçen ayda yapmıştık değer 10 çıkmıştı yumurtlama var ama birazz daha yüksek çıksa iyi olur demişti bakalım şimdi ne olduuu:18::18:

Günaydınnn bayanlarrrr:KK3: benimde bugün 23 günümmm bakalımmm zaman bize neler göstericek:KK16:
hayırlısı inş gelir bebişin canımmm :KK16:
günaydın kızlar.. nasılsınız.. ben geece bi ağrıyla uyandım midem yok sandım valla... çok kötüydü şimdi de başım çatlıyo göğüslerim fena midem bulanıyo :KK43: acaba bnmki mi gelecek
baş ağrısı güzel göğüslerrin ağrıması güzel mide bulantısıda cok güzelll hadi inş güzel haberler bekliyoruz canımm :KK16:
dur kuzum çağırma uğursuzları inş gelmeyeceklerrr :KK20::KK20: çok geçmiş olsun üşütmüşsündür..birde dün stres yaptın ya ondan olmuştur..

benimde 21. günüm az önce progesteron testimi verdimmmmm :18::18:
hadi hayırlısı kuzucummm inş güzel çıkar sonucunn :KK16:
olumsuza hazırladım kendimi canım nolur nolmaz eşimi de test için ikna ettim zor oldu ama oldu.. ona dedm ki bak canım ben her ay doktora gidiyorum tahliller cabası kan vere vere bi hal oldum ama bebek olucaksa doktor canımı istesin tereddüt etmeden veririm senin de test yapman gerekiyo sorun yok diyosun yoksa bunu da testle onaylıyalım varsa da çözüm sürecine gidelim bu kötü bişey değil insanlık hali bende de sorun olabilirdi sende de olursa normal adet olursam 3.gün doktora gidecez ve gerekli olan her şeyi yapıcaz bunda çekinecek bişey yok herkes yapıyo bana da yazık sende bi sorun varsa ben boşuna ilaç kullanıp stres oluyorum dengem bozuluyo dedim kabul etti.

sonuçların ne zaman çıkacak canım
herkeste sorun olabilir Allah tan sonuçta..yanlış anlama ama böyle yapan erkelere hiç anlam veremiyorumm:KK19: benimde bir arkadaşım var tüp bebek yapıcaklar artık son care adam sorumsuzun teki çalışmaz etmez kadın çalışır tüp bebek parasını da kadın vericek hattaa çocuk istiyorum diyormuş ama beyefendiyi aylardır doktora götüremiyor yalvarsada olmuyor cok kıymetli spermleri varmış beyfendininn veremiyor :KK19: gerçekten arkadaşıma cok üzülüyorum heleki onun bebek özlemini gördükçe :KK50:sorun bizdede olabilir sonuçta biz mi istiyoruz herşey Allah'tan :KK16:benim eşimde ufak çaplı sorunlar var ama hiç bebeğim olmasa bile hayatımda bunu asla dile getirmem de hiçbirşekilde başkalarının yanında dillendirmem.keşke bana daha önceki doktorlar deseydi gidin eşininizn testini yaptırın diye kac aydır boşuna beklemişim pişmanım şimdi daha erken önlemini alabilirdik :KK14:

hayır canım yumurtamın ne kadar kaliteli olduğuna bakılıyor değerin yüksekliği bazen hamileliğide gösteriyor..
geçen ay değerim 10 çıkmıştı yumurtlamıştım ama tam olgun değil demişti doktorumm

geçen ayda yapmıştık değer 10 çıkmıştı yumurtlama var ama birazz daha yüksek çıksa iyi olur demişti bakalım şimdi ne olduuu:18::18:

klomen yükseltiyo canım merak etme.. nasıl yani canım progesteron yüksek çıkarsa gebelik olma olasılığı mı oluyo.. benm değerm iyi mi yani gebelik olma olasılığı var mı

kız gitmişken betada vereydin ya :nazar:

klomen yükseltiyo canım merak etme.. nasıl yani canım progesteron yüksek çıkarsa gebelik olma olasılığı mı oluyo.. benm değerm iyi mi yani gebelik olma olasılığı var mı

canım burada öle okumuştumm değeri 30 küsür olanlar falan hamiş kalmıştı ama tam alakalı değil..
değeri 10 küsrü olupta hamile olanıda gördüm çünkü..

kız gitmişken betada vereydin ya :nazar:

vermedim kız daha erken diye...

hayırlısı inş gelir bebişin canımmm :KK16:

baş ağrısı güzel göğüslerrin ağrıması güzel mide bulantısıda cok güzelll hadi inş güzel haberler bekliyoruz canımm :KK16:

herkeste sorun olabilir Allah tan sonuçta..yanlış anlama ama böyle yapan erkelere hiç anlam veremiyorumm:KK19: benimde bir arkadaşım var tüp bebek yapıcaklar artık son care adam sorumsuzun teki çalışmaz etmez kadın çalışır tüp bebek parasını da kadın vericek hattaa çocuk istiyorum diyormuş ama beyefendiyi aylardır doktora götüremiyor yalvarsada olmuyor cok kıymetli spermleri varmış beyfendininn veremiyor :KK19: gerçekten arkadaşıma cok üzülüyorum heleki onun bebek özlemini gördükçe :KK50:sorun bizdede olabilir sonuçta biz mi istiyoruz herşey Allah'tan :KK16:benim eşimde ufak çaplı sorunlar var ama hiç bebeğim olmasa bile hayatımda bunu asla dile getirmem de hiçbirşekilde başkalarının yanında dillendirmem.keşke bana daha önceki doktorlar deseydi gidin eşininizn testini yaptırın diye kac aydır boşuna beklemişim pişmanım şimdi daha erken önlemini alabilirdik :KK14:

hoşgeldin canım bugün olumlusun içime su serptin :KK16: inşallah hepimiz güzel haberler veririz... sonra birlikte cinsiyetlerini bekler kilolarına heycanlanır onları ultrasonda görmenin heyecanını yaşar birbirimize anlatırız canım...

evet canım herkeste sorun olur ben de asla dillendirmem eşimde bi sorun çıkarsa ona daha çok bağlanırım kıyamam ona ben onnla çocuk için evlenmedim ki... illa çocuk diyosak o kadar kimsesz çocuk var.... üzüldüm arkadaşına canım benm de arkdaşım 30 yaşındaydı çocuğu olmuyodu erken menooza girdi doktor ona hemen tüp bebek yapıcaz koş dedi zamanın yok... kadın eşine söyledi eşi ben yapmam para koymam gitmem gelmem dedi... kaynanası da ben torun istiyorum boşn bu kadından başkasıyla evlen sana çocuk versin dedi.. neyse sonra boşandılar şimdi adam köpek gibi peşinden koşuyo ona dönsün diye tabi iş işten geçti artık...

Son düzenleme:
canım burada öle okumuştumm değeri 30 küsür olanlar falan hamiş kalmıştı ama tam alakalı değil..
değeri 10 küsrü olupta hamile olanıda gördüm çünkü..

.

ben de 6 ile hamile kalanı okudum canım... benmki 30küsür değil ama doktorum mükemmel dedi telde:KK76:

hoşgeldin canım bugün olumlusun içime su serptin :KK16: inşallah hepimiz güzel haberler veririz... sonra birlikte cinsiyetlerini bekler kilolarına heycanlanır onları ultrasonda görmenin heyecanını yaşar birbirimize anlatırız canım...

evet canım herkeste sorun olur ben de asla dillendirmem eşimde bi sorun çıkarsa ona daha çok bağlanırım kıyamam ona ben onnla çocuk için evlenmedim ki... illa çocuk diyosak o kadar kimsesz çocuk var.... üzüldüm arkadaşına canım benm de arkdaşım 30 yaşındaydı çocuğu olmuyodu erken menooza girdi doktor ona hemen tüp bebek yapıcaz koş dedi zamanın yok... kadın eşine söyledi eşi ben yapmam para koymam gitmem gelmem dedi... kaynanası da ben torun istiyorum boşn bu kadından başkasıyla evlen sana çocuk versin dedi.. neyse sonra boşandılar şimdi adam köpek gibi peşinden koşuyo ona dönsün diy:KK1: tabi iş işten geçtş artık...

dün olumsuz bi lafım yoktu canım..söylediğim şeyler olmasada üzülme diye sana destek amaçlıydı ...ama sen yanlış anlamışsınn.........

dün olumsuz bi lafım yoktu canım..söylediğim şeyler olmasada üzülme diye sana destek amaçlıydı ...ama sen yanlış anlamışsınn.........

canım ben sana dün olumsuzsun demedm ki sen beni yanlış anladın... demek istediğim bugün bayağı pozitif uyanmışsın dün bana kimse olumsuz bişey demedi ki zaten tüm söylenenler olması gerekendi.

canım ben sana dün olumsuzsun demedm ki sen beni yanlış anladın... demek istediğim bugün bayağı pozitif uyanmışsın dün bana kimse olumsuz bişey demedi ki zaten tüm söylenenler olması gerekendi.

ben yanlşı anlamışım o zmaan kusura bakma canımm...

Ya dün sinemaya gittik okadar çook hamile vardı ki onları görünce hepimize dua ettim inat eder gibi okadar cok karşıma çıktılar ki için bi tuhaf olduu:2::KK17:

X