Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Anladım zormu peki aşamalari nedir olmazsa bende düşünucem artık.ınş bu ay tutar senin bebis kaç yumurtan vardı

Canım kaliteli 2 yumurtam vardı aşılama zor değil. Önce yumurta takibi yapılıyor ona göre çatlatma iğnesi veriliyor. Doktor gün verip çağırıyor eşinin spermleri alınıp yikaniyor 2 saat falan sürüyor. Sonra seni hazirliyorlar eşin de o arada gidip spermleri getiriyor 2 dakikada bitiyor aşılama çok az ağrı oluyor adet sancisi gibi. Sonra dinleniyorsun bir süre. Eve geldiğinde de ilk iki gün çok dikkat ediyorsun. Öyle işte canım

Hadi ikiz olsun ınş .Bizmkini razı etmek zor bakalım ınş gerek kalmazda bir an önce olur .artık senin için geçmez zaman

Hadi ikiz olsun ınş .Bizmkini razı etmek zor bakalım ınş gerek kalmazda bir an önce olur .artık senin için geçmez zaman

Canim var mı bir sorun sende ya da eşinde. Bi yandan zaman geçsin istiyorum bi yandan da dursun istiyorum korkuyorum. Keşke canım keşke ama ben bu durumda bi taneye bile razıyım

Arivercim aşılama mı yaptırdın bu ay ? Ben herhalde önümüzde ki ay yaptıracam, 3. klomen denemem oldu bu ay, Çarşamba günü çatlatma iğnesi yapıldı işte, yalnız pek ümitli değilim açıkçası, olacak gibi değil, tek yumurtalığım var bu ay... Bilmiyorum ya, kendimi üzmek de istemiyorum etkileneyim yumoşları diye ama, kendimi de kandırmak istemiyorum işte...

Evet canım aşılama oldum. Umut her zaman var canım sıkma canını

Canim var mı bir sorun sende ya da eşinde. Bi yandan zaman geçsin istiyorum bi yandan da dursun istiyorum korkuyorum. Keşke canım keşke ama ben bu durumda bi taneye bile razıyım

canım görunurde birsey yok bi oglum var 3 yaşinda ama Olmuyo ikinci ekimden beri

Kizlar ovulasyon testi hangi marka kullaniyorsunuz hangisini oneriyorsunuz

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

İlaç kullanmıyo canım spermiogramı benım doktorum ıstemşti zaten eşim henuz doktora gıtmedı malesef hala cekınıyo ((

Az kaldı bekleyiş kötü ve sıkıcı. ama sinirlerim çok gergin dokunsalar ağlıyorum bugün bi farkettim ki işte terör estiriyorum aslında hiçbirini bilinçli yapmıyorum. sanırım adet olacam ama tuhaf olan şey rahim bölgemde tuhaf bi yanma ve belimde ağrı var. Sanırım klomenin etkileri bunlar. bir de dün bi damla kadar kahverengi akıntım oldu. ne oluyor anlam veremedim. Arkadaşım adet olacaksın dedi. daha erken dedim olsun şaşabilir dedi. daha bir şey yok bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…