Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

selam kızlar,

bende şimdi doktordan geldim.

19mm lik sağda 2, solda 2 yumurtam var.

çatlatma iğnesine gerek yok dedi.

atraksiyon günleri : cuma, pazar, salı

rahimi besleyici bir ilaç verecekmisin diye sordum. ihtiyaç yok. bu yumurtalar çatlayınca yeteri kadar rahim beslenecektir dedi.

birde hepinize hatırlatayım. yumurtaların çatlamasını beklerken kesinlikle ağrı kesici ilaç kullanmamak gerekiyormuş. çatlatmayı
engelliyormuş.

Inşallah bebişine kavuşursun bu sefer canım 😊

merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım ve 10. gün çatlatma iğnesi yapıldı 19-20 mm boytlarında 2 yumrtam vardı prengly iğne yaptrdım 5000 likten 2 tane..fiyatı ikisi 20 tl martta da klomen +ovitrelle oldu ama negatif sonuç aldım bakalım bu ay nolucak ayın 14 ü nü bekliyorum...

merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım ve 10. gün çatlatma iğnesi yapıldı 19-20 mm boytlarında 2 yumrtam vardı prengly iğne yaptrdım 5000 likten 2 tane..fiyatı ikisi 20 tl martta da klomen +ovitrelle oldu ama negatif sonuç aldım bakalım bu ay nolucak ayın 14 ü nü bekliyorum...
inşallah hamilesindir benimde ilk deneyişim 12.beklıyorum :KK70: hayırlı haberler alırız inşllahhh
:KK49::KK49:

Kuzular sizdende sut geliyormu

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

canım merhaba benden de süt geliyor galaktore diye bir hastalık var ondan şüphelendik ancak prolaktik gayet dzgün olunca doktor önemli değil yapısal ozaman gibi bişey dedi. hala dokununca fışkırıo:KK52::KK52::KK52: prolaktinin düzgünse takma kafayı

canım merhaba benden de süt geliyor galaktore diye bir hastalık var ondan şüphelendik ancak prolaktik gayet dzgün olunca doktor önemli değil yapısal ozaman gibi bişey dedi. hala dokununca fışkırıo:KK52::KK52::KK52: prolaktinin düzgünse takma kafayı

Cnm regli donemi disinda bakilmisti prolaktinime bu defa.reglide.baktiracagim bakalim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

ben 67 tl verdım özele giriyor sskk karsılamıyor demişlerdi bana
kandırdılarmı bızı :26:

walla bilmiyorum ki canım ben gittim reçeteyi verdim ne kadar dedim yanlış olmasın 10 15 arası bir para verdim klomenle ikisine çıktım...ben emekli sandığına tabiyim o değiştirir mi ki fiyatı?

walla bilmiyorum ki canım ben gittim reçeteyi verdim ne kadar dedim yanlış olmasın 10 15 arası bir para verdim klomenle ikisine çıktım...ben emekli sandığına tabiyim o değiştirir mi ki fiyatı?
olabilir canım emeklı sandıgına daha ucuz oluyor ılaclar :KK70: yuksek yatırıyorlar ya

olabilir canım emeklı sandıgına daha ucuz oluyor ılaclar :KK70: yuksek yatırıyorlar ya
hımmm bende şaşırdım yani ben yüksek paralar vermedim çünkü....normalde de ilaçlarım hep düşük çıkıyor fiyatları dediğin gibidir o zaman bizden düşük alıyorlardır

Merhaba kızlar bişey sormak istiyorum gecen cuma ovitrellee çatlatma iğnesi oldum ağrılarım hala geçmedi cok sayıda küçük yumurtam 18mmlikte 10yane yumurtam vardı sayı cok olduğu için ağrılarım geçmedi hala bide iğnenin içinde ki hcg hormonunun etkisi kac gun sonra gecıo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X