Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Superrrr bi haber canim. Tebrik ederim. Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin inşaallah :)))

Kizlar adet olmadm 2gundur. 5gn once betam 0.09du bugn 0.5 olms. Grc yymrtladm dunde braz pembe kanamam oldu btti. Acaba yerlesmemi?? Yrdm edn cnm cok skkn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bilemiyorum ki canim yaaa. 2 gün sonra testi tekrarla istersen. Adetin geçti mi? Tedavi görüyor muydun?

Ablacigim ne güzel bir yaxiymis bu boyle. Paylatigin için kendi adima tesekkur ederim. Beni çok motive etti :))

Kizlar iyi aksamlar. Klomen sizde de ilk 2-3 gün bas agrisi yapiyor mu??? Benim çok basim agriyor.

Ablacım paylaştığın yazı için çok sağol. Ben de o şekil yapmaya çalışacam, ama yine De üzülmemek elde değil. Hayırlısıyla dualarımız kabul olaydı ...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Kuzum yeni okudum ya başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki.. çok üzüldüm canım düşük yapmışsın. Sıkma sen canını kuzum.doktorun ne dedi ne yapacaksin
saol canım. çok kısa sürdü benim mutluluğum ama eldn ne gelr. doktor eylüle kadar ara vrdi. önümzdeki ay tahliller yapılckmş ndn tutunamadı dye. zaten bnde ara vrmek istyrm hem maddi hem manevi olarak çöktm. ben özele gdyorm masraflar fazla. hem ramazan geliyo sonra tatile gdcz moral depolayp muhteşem bi dönüş yapcm kuzum öyle umut edyorm ve kuzucuguma tekrar kavuşurm inşallah. sende aşılama yaptrdn hayrlı olur inş. güzel haberler verirsin umutla beklyrum.

Adetm bugn itibariyle birgn gecti kafamu karsttan hiv lekelenmem olmazken dn oldu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O zaman 2 gün daha bekle tekrar yaptir kan testi.belki geç döllenme olabilir canim. Hadi hayirlisi olsun. İnşaallah hayirli haberlerini aliriz :)))

tatlımmm ne yaptınn bi gelişme varmıı merask ettm seni??*

Gelisme yok canim yaa bugun adet oldum yarin tum tahlillerimi yaptiricam bakalim yine prolaktinmi yuksek esiminde spermiogramini aldirdim oda cok iyi cikti yarin belli olcak her sey insallah. Sen simdi heycanlisindir insallah bebisin tutunur sana

Gelisme yok canim yaa bugun adet oldum yarin tum tahlillerimi yaptiricam bakalim yine prolaktinmi yuksek esiminde spermiogramini aldirdim oda cok iyi cikti yarin belli olcak her sey insallah. Sen simdi heycanlisindir insallah bebisin tutunur sana

kuzum ben gttim doktora 3 tane yumoşum vardı ama 16-17 mm idi o yuzden 6 haziran gunu iğne yapılacak:) sende hiç canını sıkma daha tazecik evlisin ayrıcada herşeyi,n normal çıkması çok iyi bence.. i,nşallah bu ay ikimzde iyi haberler veririz tatlım

İnsallah canim yaa ama bu ay klomen kullanmicam dengim sasti valla adetim gunu hic sasmazdi simdi 34 gun 35 gun biraz toparliyim kendimi incir kuru yapiyim dogal yoldan bari

Bence de biraz dınlen canım. Bak en azından hamile kalabiliyorsun demek ki tekrar olursun sıkma canını. Bi bakarsın tatilde kendiliğinden olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…