Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

içimi dökmek istedim ve sadece buraya yazabileceğimi anladım. ne eşime ne çevremdekilere rahatlıkla konuşamıyorum.
bugün adetimin 21. günü ve 7 gün kaldı daha düne kadar olan sancım kayboldu. hiçbir belirti yok hamile olanların genelde iştahı açık olur bilakis bende hiç iştah yok. Allah'a dua ediyorum bu ay ne olacak ben de bilmiyorum.

canım o rüyalar falan çok taktığımızdan oluyor bence...ben nisanda sadece klomen kullandım çatlatma iğnesi vurulmadım hamile kaldım ama malesef düştü...bu ay klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum yani klomen 2.çatlatma 1. olacak...benimde ilk kullanışımda yine küçüktü sonradan büyüdü canım...beniim ayrıca hep 1 yumurta oluşuyor senin baya çokmuş

günaydın kızlar bugün doktora gittim yumurtam 17 mm olmuş doktor iğneyi vurdu...umarım bu ay klomen çatlatma iğnesi ile hamile kalırım

:))

sevindim. bak büyür mü acaba diyodun gayet güzel olmuş.

bu günleri iyi değerlendir. olumlu düşün. çık yürü. çiçek yetiştir. hayvan besle. içine sevgiler doldur arkadaşım.

benim bildigimde ilk zmanlar iştahları olmadıgı... demekki kişiden kişiye değişiyorr... senın ne zman adet gunun

:))

sevindim. bak büyür mü acaba diyodun gayet güzel olmuş.

bu günleri iyi değerlendir. olumlu düşün. çık yürü. çiçek yetiştir. hayvan besle. içine sevgiler doldur arkadaşım.
evet kuzum ya çok şükür ben biraz takıntılıyım sanırımşimdide diyorum acaba erken mi vurdu doktor ya kist yaparsa ben sıyırdım iyice hahah sen nasılsın tatlım

bende fsh değerlerim yuksek çıktı yanı yumurta rezervim az aslında demekki ilaçla çoğu buyuyo ama azalma devam ediyor bir an önce hamile kalmam gerek yumrtalarım azalıyooooooooooo senin adına çok sevindim en azından bebeğinin olabildiğini biliosun çok şükür. de neden düşük oldu ki:44:

Aynı gün tarihlerimiz hemen hemen belki de ikimiz de mutlu haberi burdan veririz ne güzel olur değil mi? peki senin hiç belirtin var mı?
ay ne güzel olurduuuu...inşllah dediğin gibi olur bu sımgeyı cok sevıyoırum
ara ara mıdem bulanıyor ama benım hep olur mıde bulantısı dun belım agrıyordu bugun bısey yok akıntım var devamlı zaten baskada bişeyim yok
doktora sormustum hamıle kalsanda adet belırtılerı gıbı olurmus ılk ay

Son düzenleme:

Hadi hayırlısı bakalım Bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler :)

bilmiyorum canım doktor sağlıksız bebek düşer dedi..bu arada yaşın kaç benim fsh 6.5 gibi bişidi yanlış hatırlamıyorsam

güzel haberler alırsak burdan bırbırımıze haber verelım kı umut olsunnn

Tamam hadi bakalım birbirimiz için dua edelim ve umarım Rabbim hayırlısıyla ikimize ve isteyen herkese istediği kadar bebiş verir. ve dediğin gibi burdan eğe güzel haberi alırsak yayalım. İNŞALLAHHH.

Tmm canim hemen bakiorum cok sagol 😘

evet kuzum ya çok şükür ben biraz takıntılıyım sanırımşimdide diyorum acaba erken mi vurdu doktor ya kist yaparsa ben sıyırdım iyice hahah sen nasılsın tatlım

bende cuma gidicem bakalım.

neyle karşılaşacagım bilmiyorum. herşeye hazırım :)

ama kasıklarım, boşluğum, belim acayip ağrıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…