Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Az once mesaj atti okuz ayaginin duumu nasil die, cok icacici degil aciyor yazdim kurum doktoruna kas gevseyici sor varsa sur yazmis ben de ok yazdim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Az once mesaj atti okuz ayaginin duumu nasil die, cok icacici degil aciyor yazdim kurum doktoruna kas gevseyici sor varsa sur yazmis ben de ok yazdim

genede dusunuyo işte canım seni malesef bu adamların ılgılenme seklı .kapasitelerı bukadar ustune cıkamıolar :))

kalbimin durumu ayağımdan iç açıcı değil yazaydın ya !

yumuşakça laf sokma fırsatını kaçırmıcan hiç bi zaman

Canim su basima gelenede bak prolaktinim 40.2 cikmis o yuzden tutmuomus bebis

aynı skordayız. :)

2. klomen benimde. yarın doktora gitcem bakalım iğne verecekmi.

1. klomende yumurtan kaç tane oldu ? doktor kendi kendine çatlar mı dedi ?

bana öyle deyip çatlatma iğnesi vermemişti.

yumurtalar güzel gelişiyo kendiside çatlıyo spermler sorunlu.. ilkinde sadece klomen deneyelim demişti kaç yumurta olduğunu söylemedi
2.yide iğneyle deneyelim dedik 3 tane yumurta vardı sanırım 21-22 mm
yumurtaların gelişmesi güzel sağlıklı diyo dr bunlara hiç ihtiyacım yok belkide ama spermler iyi değil bunlarla boşuna uğraşıyoruz aşılama için gitcem yarın

aynı skordayız. :)

2. klomen benimde. yarın doktora gitcem bakalım iğne verecekmi.

1. klomende yumurtan kaç tane oldu ? doktor kendi kendine çatlar mı dedi ?

bana öyle deyip çatlatma iğnesi vermemişti.

Bende ayni durumdayim 2. Klomenim kendi catlamazsa cumartesi doktora gitcem catlatma ignesi yapcak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eşine çinko, folik asit ve E vitamini içir.

spermleri çoşturuyor.

Bende ayni durumdayim 2. Klomenim kendi catlamazsa cumartesi doktora gitcem catlatma ignesi yapcak

klomen bittikten kaç gün sonra ilk kontrole çağırdı doktor seni ?

aşılamayı nerde ve kaça yaptırıyorsun acaba öğrenebilir miyim ?

şans oranı neymiş ?

4 tıl biticek canım bu ayın sonunda

Canim.bunlar bir.sekilde oluyor sen bu donemde stresli ve hormonlarin etkisi altindasin...alttan almasi lazim.druna durumunu anlat onuda gotur yaninda ama sen druna anlat biyle boyle siz konusmammisiz gibi konusun sorun stres sinir yaptimi.ilaclar sana diye ordan normal.bunlar fln der dr akabinde esinde dr agzindan duyunca susacaktir

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

klomen bittikten kaç gün sonra ilk kontrole çağırdı doktor seni ?

Adetin 3. Günü basladim 10. Günde cagirdi canim cuma iliski dedi cumartesi kontrola gel catlamazsa catlatiriz dedi

kalbimin durumu ayağımdan iç açıcı değil yazaydın ya !

yumuşakça laf sokma fırsatını kaçırmıcan hiç bi zaman

süpersin tatlım :) ama ben onu o şekilde yazarsam ona sorduguna soracağına pişman olur iice uzaklaşır.
laf sokarak değil de kırıldıımı hissederek hareket edicem :)

haklısın canım ama eşim dr uma gelemez çok yogun ve çok uzakta calışıo, gecen dedim herkes kocasıyla gelio dr a dedim ne guzel dedim. bende inşallah gelebilirim seninle bi gün dedi ama izin alması çok zor

agustos72 bişey sorucam canım spermler ıyı değil derken ne demek istedin cunku benımde yumurtalarımda bı sorun yok .eşimin sperm sayısı yeterlı ama hareketleri orta hızdayms benımde ondan mı olmuo acaba (

agustos72 bişey sorucam canım spermler ıyı değil derken ne demek istedin cunku benımde yumurtalarımda bı sorun yok .eşimin sperm sayısı yeterlı ama hareketleri orta hızdayms benımde ondan mı olmuo acaba (

evet bizde varikosel var sayı iyi ama hız ve morfoloji sorunu var bizimki ondan olmuyo, size dr bişey demedi mi neden olmuyo diye

Son düzenleme:
Hanimlar bisey sorabilirmiyim benim goguslerimden.sut geliyor prolaktin yaptirmistim problem yok demisti drum ancak bayagi sut geliyor naapsamki

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…