Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar ii akşamlar ya ben klomen kullandım 9 gün önce de ovitrelle kullandım şimdide kasıklarımda ağrı göğüslerim çok acıyor neden olduğunu kestiremiyorum bu belirtiler normal mi

Canim bende klomen kullandim sol kasigim agriyor oda yumurta büyüdüğü icinmis seninde öyledir bugun doktor söyledi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben adanadayım canımm bn soğan kürüde çok denedimm ve faydasını gördümm başka bitkisel bişey denemedim

Dun kontroldn mutlu ayrildm cok sukur �� 3 tane 13 mm yumurtan var rahim duvarinin kalinligi mukemmel dedi pazartesi tekrar gidicm insallah bakalim bu ay olur insallah hepimzn ��

inşallah canım peki adetinin kaçıncı gunundesin?
gnde tek doz m kolmen kullanıyorsun?
ateş ölme yontemini de kullanıyor musun fertility friend i ?

Son düzenleme:
günaydın kızlar bugün doktora gittim yumurtam 17 mm olmuş doktor iğneyi vurdu...umarım bu ay klomen çatlatma iğnesi ile hamile kalırım

inşallah canım peki adetinin kaçıncı gunundesin?
gnde tek doz m kolmen kullanıyorsun?
ateş ölme yontemini de kullanıyor musun fertility friend i ?

dun adetımn 7. gunuydu canım klomenı gunde 2 doz kullandm ama bıde AZELTIN diye bi ilaç verdi banada eşimede 3 gun onuda kullandm baskada bişy demedi ateşten bahsetmedi ama eşinmn spermleri cok hareketlı değilmş o moralımı bozdu bıraz :18:

kızlar bugun doktora gittim,
3 yumurta oluşmuş ama 16-17 mm dediki 2 gun sonra çatlatma iğnesi vurulcaksın.. 2 gun sonra buyurmu o yumurtalar yaaaaaaaa:2::2::2: bu 2. klomen tedavim

canım hiç bozma moralini eşinle ilglili aşılamayla hareket sorununa çözüm bulunuyor diye biliyorum. 7.gunu 13mm oldukça güzel hadi bakalaım hayırlısı ben ümitliyim senden :) canım burdaki ateş ölçme yontemi konusunu oku bak çoğumuz kullanıyoruz o yontemi ve tablyu çok rahat oluo ilişki gnlerini filan da giriyorsun. birbirimizi ordan takip ediyoruz hep aşılamayı tup bebeği atlatma iğnesini klomeni herşeyi.

kızlar bugun doktora gittim,
3 yumurta oluşmuş ama 16-17 mm dediki 2 gun sonra çatlatma iğnesi vurulcaksın.. 2 gun sonra buyurmu o yumurtalar yaaaaaaaa:2::2::2: bu 2. klomen tedavim

canım benimde pazartesi 13.5 mm idi bugün gittim 17-18 arası olmuş büyümüş yani ben vuruldum iğneyi hayırlı olsun

canım benimde pazartesi 13.5 mm idi bugün gittim 17-18 arası olmuş büyümüş yani ben vuruldum iğneyi hayırlı olsun

defnecim,
umarım dediğin gibidir. ilk klomende 2 tane 2 cm lik yumurtam olmştu ama tutmadı,
bu kez 3 tane 16-17 mm çapında yumurtalar olmş ama :18::18::18: ben artık anne olmak istiyorum.. her gun bebeğin oluyo erkek olcak gibi ruyalar görüyorum iyice sıyırdım kafayı senin kaçıncı kullanışın tatlım? bir de ilişkiyi nasıl önerdi anlatabilirmisin?

gun gectikçe daha büyüyor yumurtalar kafana takma 2. klomende cok tutan insanlar var hatta benim doktorum ılkıııne %35 demişti daha sonrası olma olasıgı yukselıyormus... inşllah bebegin bekletmez seni hemen gelir :

Son düzenleme:

inşallah ayselcim ,
sanki hiç bizaman hamile kalamayacam ve çift çizgiyi göremeyecekmişim gibime gelior, hamile insanları görünce onların çok özel ve şanslı insanlar oldugunu düşünüyorum hep.. ulaşılmaz insanlar... umarım bizde bir gun anne oluruz hepimizz.. adetimin 10. gunuydu bugun hayırlısı olsun artık senin nasıl gidiyor ne aşamadasın?

benim daha ilkkk denemem 12. haziranda adet gunum bı kac gun öyle beklyecem haftaya cuma test yapıcam yanı beklmedeyımmm
bende hep hamıle ınsan gorurnnce ne guzel dıyorum özenıyorum inşllah bızde fazla beklemeyızz

amin canım inşallahhh .. seninde guzel haberlerini alırız inşalahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…