Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

beni epeyce bi aydınlattn canım cok sağol .bende bekliycem ozman inşallah ilk ve son olur bu ay bu gerginlik cok fena sık sık rahatsız ederim seni sormassam çatlıcam zaten :)

sorma canım gerginliği zor oluyor gerçekten... benim de yas 30 oldu. daha doğrusu 30 dolu dolu oldu 31den gun alıyorum düşün, ama etrafımda benim yasımda olup daha evlenmemiş erkek arkadaşı bile olmayanları görünce biraz rahatlıyorum o kadar da gec değil die, Rabb'im aratmasın inşallah. estf her zaman sorabilirsin yazabilirsin. özelden mesaj atabilirsin ama burdan yazıcaksan alıntı yaparak yaz canım çunku çok fazla giremiyorum siteye dolayısıyla kaçırabilirim yazdıgını. sen bugun hemen adacayına başla :) inofolic i de doktorunla konuş. direk al.

çok şükür ikisi de kiste donuşmedi canım 2 tanesi 14mm di biliosun, eğer kiste donusseydi bu ay klomen kullanamayacaktım zaten. kistler gidene kadar tedaviye ara verecektik. inşallah canım hepimizde tutar. bahsettiğin ilaçları bilmiyorum ama bana da glucophane diye bir şey vermişti şekeri dengelemesi için açlık hissimi de bastırıyormuş.

evet ayni ilaclari kullaniyoruz glucophane , glukofen , glucopage , metformine hespi ayni icerigide ayni isimler farkliymis.. sevindim tedaviye ara vermene gerek kalmadigi icin insallah bu ay tutar canim benimmmm

evet ayni ilaclari kullaniyoruz glucophane , glukofen , glucopage , metformine hespi ayni icerigide ayni isimler farkliymis.. sevindim tedaviye ara vermene gerek kalmadigi icin insallah bu ay tutar canim benimmmm

İnsallah canim, ama ben glucophane i valla ne yalan soleyim 3-4 gunde bir kullandim hep cunku cok bulanti ve sivilce yapti bi de dr gunde 2 foza cikarmisti ben deim dr hanim klomen bende sivilce yapti dedim o degil glucopage yapio dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar perşembe yumilerim 20 ve 22 idi catlatma oldum.dun gittim 24 25 olmuş aksam üzeri bir catlatma daha oldum.bugün gittim catlamamis biri 27 diğeri 28 olmuş bugün 15. Gün yarin pazar 16.gün.inşallah çatlar bu sabah yarin sabah ve pazartesi aksam ilişki verdi.inşallah catlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah allah bu kadar buyuyp catlamayabiliyormus daaaaa valla arkadasim allah sana da yardimci olsun ... bir tavsiye bol bol havus suyu ic.. kaynatip iciyorsun o catlatiyormus .. hemen tarif edeyim sana ; 2-3 adet gecrek taze havusu 3 su bardagi klorsuzda kaynat kaynadiktan sonra 10 dk demlendir Sabah aksam 1 er bardak ic ... bir arkadasda ayni sekildeymis burada ne zaman bunu icmeye baslamis yumoslari da catlamaya baslamis ... bana tavsiye etmisti bende sana diyim bari ... belki faydasi olur sana daaaaa

Serophene kullandim.doktor klomen ile ayni dedi.günde 2 tane ictim

kızlar merhaba. bu ay bende rahim filmi çektireceğim. bbenim sormak istediğim hsg çekildiği ay tedaviye ara mı verilecek? oluşan veya oluşacak yumurtalara zararı veya gebeliğe çekildiği ay için engel mi? nooluuurrrr yardımcı olur musunuz?

tmm canım ılk kontrolum salı gunu ozaman kadar yapıcm dediğini inşallah bu sefer olur. ben 26 yasındayım 1 aylık evlıgm bana kalsa bıraz daha bekleyebılır ama olmuyo işte herkes soruyo bıde eşim tek oglan ister istemez bi baskı var ustumde Rabbım ınşallah hepimzn dileğini yerine getirir hayırlı evlatLAR VERİİR TEZ ZAMANDA :)

Mrb canim benim arkadasim da rahim filmi cektirdi bide klomen kullandi o ay hamile kaldi hic bi sorun olmadi

merhabalar.bende klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalmış birisi olarak deneyimimi paylaşmak istedim.6 ay korunmasız ilişkiye rağmen hamile kalamayınca eşim doktora gitti ve ileri derecede varikosel teşhisi kondu ve ameliyat oldu.(dr ameliyat olmasanda çocuğun olur ama baya zaman alır demişti )sayı ve ileri yavaş hareketi iyi ileri hızlı hareketi sıfırdı.eşimden sonra bende bendede bi sıkıntı var mı yokmu die öğrenmek için bulunduğum yerdeki kadın doğum bölümüne gittim.adetin 3.günü hormon tahlili yapıldı değerlerim iyi çıktı.rahim filmi çekindim tüplerimde açıktı.eşimin ameliyatından 10 ay sonra klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ancak boş gebelik teşhisiyle 6 hafta 3 günlükken kürtaj oldum malesef kürtaj sonrası 2 adet dönemi geçirdim.eşimin son yaptırdığı sperm analizine göre artık doğal yolla gebe kalmama bir engel olmadığını en az 6 doktorla görüşerek öğrendim :) şimdi Allah nasip ederse tekrar istiyoruz.bi kaç ay doğal akışına bırakıp olmazsa yeniden klomene başlayacaz.bugün adetimin 23.günü inşallah bu ay yeniden bu güzel duyguyu yaşarım.bu arada formu sürekli okurdum ama ilk kez üye oldum ve yaşadıklarımı paylaşıyorum.Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin :)

Belki yarin verir canim. Sen yine de israr et. Belki de bildiği bisey vardır.

canım kaçıcı gününde gtti biraz daha büyümesini bekliyodur.ilişkiyi de spermler kaliteli olsun diye cinsel ilişkiye yasak diodur
Canlarim yumurtalarim bugün bayagi büyümüştü doktorum şok geçirdi biri 20 olmuş biri 19.igne verdi vurulacam bugün. Pazartesi aşılama olacak. Bugün de ilişki olsun ne olur ne olmaz dedi merak ettiğim yumurta kac mmde çatliyor.
ariverimmnasılsın kuzummmmmm

Iyiyim bitanem sen nasılsın. Ne yapmaya karar verdiniz kuzucumm

Hadi gözün Aydin canim tebrikler :))) canim kaç cm de catladigini bilmiyorum ama 18 mm olmadan çatlama iğnesi vermiyorlar. İğne vurulduktan 36 sonrada çatlama oluyor. Canim 24 ve 36. Saatleri iyi değerlendirin o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…