Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Uzulme kuzum olcak bak gor en kisa zamnda daha saglikli sihhatli hayirli akilli insallah annesi

inşallah zeynepcim inşallah tez zamanda isteyen herkesin kucağını doldursun rabbim. sende inşallah sağlıcakla al yavrularını kucağına. biri erkekmiş okudum yazını inşallah bitaneside kızdır allahım ne güzel yaaa merak ediyorum öğrenince yaz hemen cinsiyetlerini.

tmm canım ılk kontrolum salı gunu ozaman kadar yapıcm dediğini inşallah bu sefer olur. ben 26 yasındayım 1 aylık evlıgm bana kalsa bıraz daha bekleyebılır ama olmuyo işte herkes soruyo bıde eşim tek oglan ister istemez bi baskı var ustumde Rabbım ınşallah hepimzn dileğini yerine getirir hayırlı evlatLAR VERİİR TEZ ZAMANDA :)

Aminnnn canim ama daha 1 aylik evliyim diyorsun evliliginin jeyfini cikarmaya bak etrafa kulsklarini tika
Bebek yapma demiyorum hic bekleme bile ben 4 yillik evliyim son bir bucuk yildir istiyoruz o kadar posmanim daha once adim atmadigima ama nasip iste
Ve sali gunlu kontrolumh yaz bana :KK66:
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Catlatma ignesinden sonra bugun 8.gunum... beklemek hic bu kadar zor olmamıştı. .özünde sabırlı bi insanim ama bugünlerde cok zorlanıyorum. ..Allahim hepimizin yardimcisi olsun..cok zor.. :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde oyle 30-31 gun dongum 1 mayista adet oldum 14.gun dr gittim catlamisti yumurta yani 3 gunum daha var sabirsizlaniyorum tahlil icin

tatlım merhaba nasılsın?,
çok baktım bişey yazmışmısın diye ama göremedim.. ne oldu bi haber varmı inşallahhh hamişsindir:KK49:

Hadi gözün Aydin canim tebrikler :))) canim kaç cm de catladigini bilmiyorum ama 18 mm olmadan çatlama iğnesi vermiyorlar. İğne vurulduktan 36 sonrada çatlama oluyor. Canim 24 ve 36. Saatleri iyi değerlendirin o zaman.

Teşekkürler canim degerlendiremeyiz çünkü ilişki yasak yarın aşılama olacak :)

Canim halaa gelen giden yok :KK66: yarin nasipse tahlil yaptiricam adetten 4 gun evvel idrar testi yaptim bise cikmadi

inanmıyorummmmmmm:KK53: bu süpr bir haber .. bence hamişsin:KK1: şimdi evde test varmıki yapsan bi 1 gun geçti senin. bu arada daha önce hiç adet geckmesi yaşadınmı tatlım?

inanmıyorummmmmmm:KK53: bu süpr bir haber .. bence hamişsin:KK1: şimdi evde test varmıki yapsan bi 1 gun geçti senin. bu arada daha önce hiç adet geckmesi yaşadınmı tatlım?

Canim bilemedimki progestan da kullanmistim ya acaba omu etkiledi. Yogun bi kremsi akinti var bide kasiklarda agri var ozellikle solda

Kizlar benim canim arkadaslarimm yumurtam kendiliginden catlamadiki bu sabah atesim yukselmedi. Korkuyordum saatim gelip iliski olmadan kendiliginden catlayacak diye, Su an sabirla 36. Saatimi bekliyorum action icin :KK66: benim icin dua edin.

inşallah zeynepcim inşallah tez zamanda isteyen herkesin kucağını doldursun rabbim. sende inşallah sağlıcakla al yavrularını kucağına. biri erkekmiş okudum yazını inşallah bitaneside kızdır allahım ne güzel yaaa merak ediyorum öğrenince yaz hemen cinsiyetlerini.

Inaniyrm olcak eylulum hic stres yapma bak strestende olmaz uzulme hayirlica cifter cifter olck insallah dua ediym senin icin olcak guzelm sadece stres yok sabir dua.insallah yazarim teyzesi

Canim bilemedimki progestan da kullanmistim ya acaba omu etkiledi. Yogun bi kremsi akinti var bide kasiklarda agri var ozellikle solda

içime doğdu sen hamişsin:KK52::KK52::KK52: yoğun akıntı kasıkda agrı oh ohhhhhhhhhhh:KK76::KK76::KK76: yarınmı yapçan tatlım. ben yarın taki,p etcem seni

X