Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Insallah olck abla bzde seni opuyrz teyzesi.bnde kan pihtilasmasindan korkyrdm ailede oldugu icin her gun gunde 2defa limonlu su iciyrm abla kani civitiyo

ınsallah olck abla bzde seni opuyrz teyzesi.bnde kan pihtilasmasindan korkyrdm ailede oldugu icin her gun gunde 2defa limonlu su iciyrm abla kani civitiyo

bende ınternette okudum bırde buradan bır arkadas soyledı .. Faydası oluyor demek lımon suyunun ... Onu da ıcmeye baslıyım ben barı ... Bu arada her gun 1 tane cardıoasprın e basladım .. Kendıne dıkkat et ıyı oldugun zamanlarda ugraaaaa

Kizlar gunaydinnnn. Size yeni havadislerim var ama lutfen yorum yazacaksaniz da icinizden gecirecekseniz de masallah diyerek baslayin. Simdi bugun dr kontrolum vardi 19. Gunumdeyim. 16. Gunumde 15mm olan yumyum 19.gunde 18mm olursa igneni yapalim demisti dr um. Ben de ona ama dr hanim bana 21mm de yapsak daha iyi demistiniz o yuzden ben pzt bidaha geleyim o zaman yine bakalim o zaman yapalim demistim o da tamam demisti. Bugun gittim kizlar 21mm olmus ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN hemen bugun pregnyl 5000 iki doz vurul ve tam 36 saat sonra iliski olsun dedi. Benim icin dua edin kizlar lutfen bu sefer olsun bu kez iliski gun asiri olsun her gun olmasin dedi, kizlar lutfen dualarinizi benden eksik etmeyin, Rabbim isteyen kimseye aratmasin. Aminnnnnn.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aminnnn canim insallah tutar .. yumoslarin guzel olmuslar ... Hadi hayirlisi canimcimmmm Happymeal bende pregnly 5 binlik olmustum 2 adet ..

arkadaşlar ben bu hafta doktora gıttım yumurtam 20 mm olmustu 13. gununde sol dakı sagdakıde 14 mm olmustu hemen iğne yapıldııı dünde dktora gittim ve çok ıyı durumda dedııı çatlama gerçekleşmiş dedi hazıranın 12. den sonra kan testı yaptıracam inşllah hepimiz olumlu sonuc alırızzz.... allah isteyen herkese nasip ettsin

arkadaşlar KLOMEN BİİTTİKTEN SONRA bu hafta doktora gıttım yumurtam 20 mm olmustu 13. gununde sol dakı sagdakıde 14 mm olmustu hemen iğne yapıldııı dünde dktora gittim ve çok ıyı durumda dedııı çatlama gerçekleşmiş dedi hazıranın 12. den sonra kan testı yaptıracam inşllah hepimiz olumlu sonuc alırızzz.... allah isteyen herkese nasip ettsin

Son düzenleme:

inşallah RAbbim gonlune gore verir seninde hepimizinde :)
bide bişey sorucm klomenle mi buyudu yumurtaların canım

aminnnn canim insallah tutar .. yumoslarin guzel olmuslar ... Hadi hayirlisi canimcimmmm Happymeal bende pregnly 5 binlik olmustum 2 adet ..

sen hamişsin di mi tatlım?
sende kaç mm di çatlatma iğnesi oldugunda?
bende tek folikul gelişmiş bu ay tek yumurta yani, hadi hayırlısı :)

inşallah RAbbim gonlune gore verir seninde hepimizinde :)
bide bişey sorucm klomenle mi buyudu yumurtaların canım

canım gecen ay gunde tek doz klomenle adetimin 20 gunu ancak 14mm olmuştu ve başka bişey kullanmamıştım.
he bi de inofolik var suda eritilen folik asit ondaki ino kısmı yumurta geliştirici bişeyin kısaltmasıymış onu da kullanmıştım ve dr um ne yazıkki ben de bilinçsizdim bana 14mm iken iğne yapmıştı.
bu ay klomeni gunde 2 doz kullandım adetimin 5 ve 9 gunleri arasında. adetimin 11.gününde 10mm 16.gununde 15mm idi şimdi 19. gunundeyim 21mm olmuş.
gecen ay 4-5 yumurta oluşmuştu 2si 14mm ye kadar çıkabilmişti.
bu ay tek bir yumurta gelişmiş.ama ben bu ay gunde 2 -3 fincan dacayı içtim. lipton %100 adacayı var ondan aldım. doğuş ya da doğadan %100 değil ona dikkat et. bi de bu ara hastalandım gribal bi durum söz konusu oldu dr um takviye edici enerji verici olarak magnorm diye bir magnezyum verdi suda eritilen 2-3 gun ondan içtim sonra bi gittimki 3 gunde 6mm buyumuş. bunları detaylı yazıyorum okuyan arkadaşlarıma aydınlatıcı bilgi olur belki die.
işte böyle canım.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

sen hamişsin di mi tatlım?
Sende kaç mm di çatlatma iğnesi oldugunda?
Bende tek folikul gelişmiş bu ay tek yumurta yani, hadi hayırlısı :)

yok canıkommmm maalesef benım gecen ay tutmadı ... Doktorda sasırdı Bende de 22mm 24 mm ve 14 mm 3 tane vardı hatta ıkız olma olasılıgı var dedı .. 14mm lık kucuk oldugu ıcın onu saymadı bıle ... Ama tutmadı hayatım Nasıp kısmet oyle dıyelım artık ... Bu ayı hazıranı bos bıraktık bakalım bu ayın 12 sınde tekrar kontrolum olucak ve asılamaya gecıcez tahmın edıyorum temmuz ayında ... Hayırlısı kuzum senın ıcınde ... Kendını rahat tutmaya calıs .. ıgne ve klomen gecıktırme yapıyor heyecan yapma kendıne olur mu ???? Opuyorum senı cokkkk

cok tesekkurler canım gercekten aydınlatıcı olmuş :)) ben daha dun başladım klomen kullanmaya , kullanmadan once yumurta sadece 16 mm di bakalım kullanınca kaç olucak. dediğin gibi bu konuda bilinçsiz olmak sıkıntı her doktor bir değil ve bizleri cok yanlış yonlendırıp psıkolojımızıde bozabılıolar

saol bitanem tşk ederim ilgin alakan için,
tabi biz her türlü hazırlık ve tedbirle yola çıkıyoruz ama yazımızı Allah'u Teala biliyor. ona emanet hislerimiz hayallerimiz geleceğimiz. Rabb'im isteyen herkesin yuzunu guldursun kucaklarını doldursun inşallah. senin için de hayırlısı olsun :) dualarımdasın.

aynen canım ben gecen ay ne kadar ümitliydim işte burdaki arkadaşlar biliyorlar ama hevesimi kırmamak için bana söylememişler oysaki 14mm yumurtanın hiç sansı bile yokmuş :s sen klomene bugun basladıysan adacayına da başla canım. bana kalırsa inofolic de kullan zarar değil faydasını görürsün. bi de canım bazı dr lar benim artık tecrube edindiğim kadarıyla yumyum hemen 14. gun çatlasın istiolar o da olmadı mı en gec 20 gun. 20 gunde hala buyumediyse ya hemen kucukken çatlatıolar ya da bu ay omladı diolar. benim 28. gunde bile buyudugu oluyordu yani buyumesini bekle. gerekirse her gun baktır ama en az 18mm olmadan iğne olma. Canım hakkında hayırlısı Rabb'im emeklerini boş çevirmesin. bi ihtiyacın sorun oldugunda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim :)

beni epeyce bi aydınlattn canım cok sağol .bende bekliycem ozman inşallah ilk ve son olur bu ay bu gerginlik cok fena sık sık rahatsız ederim seni sormassam çatlıcam zaten :)

evet bende hatırlıyorum senı gecen aydan hatta demıstım sana 14 mm de ıgne vurulmaması lazım yıne sanslısın kı kıste donusmemmıs Aslında benım yumosların buyumesınde bır sıkıntı yok esımde de bır sorun yok ama olmuyor .. Ben sadece gecen ay sansı arttırmak ıcın klomen ve ıgne olmustum .. Ama dedıgın gıbı bende 2 aydan berı ınofolıc kullanıyorum bu ayda ılaveten cardıoasprın + metformıne ne basladım .. Kanımı sulandırması ve kan sekerını dengelesın dıye.. Herseyın hayırlısı canım ınsallah sende tutarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…