Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yanlış anladın canım. Igne vermedi. Igne vermediği için de yumurtanın ne zaman catladığını nerden bilecek. Ilıskıyi de yasakliyor eee nasıl olacak bu iş. Kafam karmakarışık

iğne vermediyse yumurtan nasıl çatlıcakmış ki bilemedim valla gidnce sor bi bi ldiği vardır doktorn muhakkak

Evet canim çarşamba yaptirdim. Hem adet gunumdu. Bugün adet günümü geceli de 3 gün oldu.

bi yerden okumuştum birinn daha negatif çıkmış dktora gitmiş tekrar kan testi istemiş doktor pozitif çıkmış ola biliyomuş böle bi kaç gün daha bekle hasta olmazsan bi daha dene bnce cnm

Belki yarin verir canim. Sen yine de israr et. Belki de bildiği bisey vardır.

bi yerden okumuştum birinn daha negatif çıkmış dktora gitmiş tekrar kan testi istemiş doktor pozitif çıkmış ola biliyomuş böle bi kaç gün daha bekle hasta olmazsan bi daha dene bnce cnm

Gerçekten mi???? Agzindan bal damliyor :)))) inşaallah canim yaaa. Muhtemelen yarin tekrar test ister gibi geliyor bana da. Sol kasigimda ve belimde agri var.

evet canimmm oyle oluyor insanin ici aciyor ... tekrar basa donmek zor oluyor ama bak ne guzel demissin nasipppp herseyin hayirlisi canim benimmm

Ariver immm harika ... pazartesiye kadar o birkac mm daha buyuyecek de ondan dedi sana belki pzts asilama olabilir diye .. 18 mm olmadan asilama olmuyor biliyorsun eeeee pazartesiye kadar da olur zaten ... bana bak canimmmcimmm bol bol incir yeeee ciddi soyluyorummm cabuk kuru incir allll hemen butuyor 4-5mm inan banaaaa

Anladım canım.kirmizilar gelmediği sürece umut var

Kendiliğinden çatlar dedi. Bışey demedim ben de içime de sinmedi ama.

canım kaçıcı gününde gtti biraz daha büyümesini bekliyodur.ilişkiyi de spermler kaliteli olsun diye cinsel ilişkiye yasak diodur

Kuru incir konusuna kesinlikle katiliyorum. Sabah AC karnina ve gece yatarken 3-4 taneye canim. Ben iki aydir faydasini ggörüyorum.

kızlar kolmeni bugün unuttum almayı şimdi aldım acep bişey olurmu

Sirine ben de unutmustum doktorumu arayıp sormustum bi sikinti olacagini düşünmediğini ancak bir sonraki gun eski saatinde almam gerektigini söylemişti. Ayrica ne kadar düzenli yani saati saatine alinirsa daha faydalı olurmus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol tatlım cevabın için son zaten yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…