Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

anladimmm canim insallah kisa zamanda duzene girer adetlerin ... sen hangi sehirdesin .. birde bitkisel seyler denesen .. :26: deneyen arkadaslar var cok memnun kalmislar .. bende su sekeri dengeleyen ilac vardi ya glukopage ondan aliyim dedim ... ama eczaci dediki metformin 850 lik verdi ikisi de ayni icerikleri isim farkli ticari olarak dedi :44:

inş. tek temenlim o zaten düzene girmesi :)
ben kayseride oturuyorum ya sen?
incir kürünü denemeyi düşünüyorum :)
anladım cnm kilo vermek için mi kullanıcan ilacı yalnz

yinede pkoslularda kilo önmli kilo aldkça adet olamıyosun vede kistler çoğalıyor onn için kilo wermemizi istiyorlar kilo verince adet düzene giriyo ve kistlerin yok olma şansı varmış :)

bende syle br durum var cnm evet cook kiloluyum adetlerim duzensz dye dr bana polikistikoverlisin dedi ama yumurtalıklarıma baktıgında hiç kist görmemiş ayrıca nezmn byle oldgmu flan da sordu aralıktan beri dedim bişi demedi

bende 25 gün önce öğrendim pkoslu oldumu özel hastaneye gitmiştim
bndan 4 gün öncede dewlet hastanesine gittim yine ultrason çekildim pkoslu değilsin dedi dewlet hastanesi kime inanacağımı bilemiyorum o yüzden doktorumu değiştrcm
sen nerde yaşıyosun kaç yıllık ewlisin cnm

hmm :? 1 yıllık evliyim kocaelide oturuyorum :)

inş. Tek temenlim o zaten düzene girmesi :)
ben kayseride oturuyorum ya sen?
Incir kürünü denemeyi düşünüyorum :)
anladım cnm kilo vermek için mi kullanıcan ilacı yalnz

anladımmm canım ben aslen ıstanbulluyum ama yurtdısında yasıyorum brukselde ... Anne tarafımda gızlı seker var , bendede var belırtılerı artı bıraz kılo aldım son 4 yılda hemde onu verıyım dıyorum ... Bu bana verdıgı ılacta aynı mı sızce kılo vermeme yardımcı olur mu ? Metformın 850 mg lık :26: Sen bılıyor musun bıtırım yada bılen arkadaslar varsaaaaa

senin kilon iyi cnm.mekik felan çekebilirsin göbek için.inşallah bu ay gelir tutunur bebeğin.

metformin,glucophage ve glifor bu şeker ilaçlarının hepsinin içeriği aynıymış eczacıya sormuştum ben de.doktorlara göre değişiyor farklı verebiliyorlar canm.

ben bilmiyorum cnm ben glucophageyle aynı görevi gören glufor u biliyorum

anladım selında cımmm cok saolasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…