Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

saol canim selindacim bende yarin alip baslicam buradaki eczaneye sordum telefonla dedki bir yan etkisi yok kandaki sekeri dengeler kilo vermeye yardimcidir ben basliyim de dr a da gidince soylerim dedigin gibi

faydası olur büyük ihtimal cnm..benim aylardır yumurtlama günlerimde ağrım olmazdı..bu ilaçtan sonra yumurtalıklarımda bi hareketlenme oldu kasıklarımda ağrı oluyor.. iki aydır yumurtlama da oldu bu ilaçla

biraz daha bekle cnm,3-4 gün geçsn en azından test yaparsın..adetini beklemek daha iyi tabi ama ben genelde adetten önce idrar testi yapıyorum dayanamıyorum,yapmıcam test diyorum ama olmuyor

biraz daha bekle cnm,3-4 gün geçsn en azından test yaparsın..adetini beklemek daha iyi tabi ama ben genelde adetten önce idrar testi yapıyorum dayanamıyorum,yapmıcam test diyorum ama olmuyor

Kalbim soz dnlemior :)))) yapsakta smdi negatf çıkar hamilrlk varsa. Cnm ck skkn. Ama ovulasyn da poztf cknca brlkte olduk olmusdr de ya :) ((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kalbim soz dnlemior :)))) yapsakta smdi negatf çıkar hamilrlk varsa. Cnm ck skkn. Ama ovulasyn da poztf cknca brlkte olduk olmusdr de ya :) ((

şimdi yapsan da negatif olur boşuna canın sklır..çok erken de yapma..az kalmış biraz daha sabret

adete kadar beklemeye çalış canım İnşallah hamilesindir

Iyi aksamlar nerde bizimkiler ozturk evrakcu zozitos abla ariver eylulnaz funda19 benim ask pastam isyan 123 nerdsnz canlarim

zeynep çok kötüyüm bebegimi kaybettim. leke geldi dn doktora gttk degerm düsmş doktorda tutunamamş dedi mahvoldm icim acıyo zeynep.

zeynep çok kötüyüm bebegimi kaybettim. leke geldi dn doktora gttk degerm düsmş doktorda tutunamamş dedi mahvoldm icim acıyo zeynep.

Tatlm skma canini . Rabbm bu persembe gecesi dualarmizi kabul görsün insAllah. Alllahm tekrardan hayrlisiyla bi evlat verir skma canini.

Tatlm skma canini . Rabbm bu persembe gecesi dualarmizi kabul görsün insAllah. Alllahm tekrardan hayrlisiyla bi evlat verir skma canini.

vakit geçtkce daha çok canım acıyo daha minicik ama canlı kahrlyrm düşündkce allahım kimseye yaşatmasn çk zormuş.

evet dedi egzersiz felan yap bu ilaç da zayıflamana yardımcı olur dedi.boyuma göre kilom fazla kalıyor..ocakta 71 kg dum 64 e düştüm dikkat etmeye çalışıyorum..
bende dün gittim doktora 52 kiloyum ama biraz göbeğim var bana tatlıdan ve ekmekten uzak dur dedi göbek yağları yumurta gelişimini engelliyormuş bide bnde an pıhtılaşması var hamile kalana kadar hergün aspirin ve folik asit içmemi söyledi ve klomen verdi yarın başlicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…