Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sende haklısın cnm ama yumurta yeterli olgunluğa ulaşmadıgı için çatlamıyormuş o şekilde biliorm ..tabi ne kdr dogru biliorm orası muamma hemşire arkadaşım demişti

yumurtada istenilen büyüklük 18-21mm ama bazen 28-30mm olduğu halde çatlamayan yumurtalar oluo ve kocaman bir kist olarak kalıo ve bir sonraki ay tedaviyi kesip doğum kotrol hapıyla kisti atmaya çalışıosun v.s.

ekmek yemiyim akşam yemenn yanında dondurmada getrdi ama offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

akşama çok az yersin yemeği dengelersin :KK1:

peki bitirimmm bisey sorucam sana ... bende direk seker cikmadi ama bende mesela son 4 yilda 57 kilodan 72 kg a ciktim hatta 2 sene once anne tarimda genetik olarak seker var bende sekerime baktirdim ama normal cikti .. kullansam birsey olur mu ? annem tecrubeli yaaa bana bakiyor bazen diyor ki kesin sende de gizli seker var .. cunku onlardaki gizli seker :KK52:
ay ben de alayim bu ilaci yaaaa ne dersiniz 12 haziranda dr da randevum var yine sorarim kendisine de ... hem de biraz zayiflamis olurum hamis kalmadannnnnnn :KK9::KK9::KK9:

ben doktora gitmeden gliforu kullanmaya başlamıştım, dr a gittikten sonra dr da bu ilacı yazdı; ben zaten kullanıyorum dedim..devam et zayıflamana da yardımcı olur dedi.. bence kullanlbr sen yine de danış druna tabi

Aslında ne yapacağım ben de bilmiyorum zaten şuanki iş ortamımı sevmiyorum her şey üst üste geldi ama çok şükür her şey daha iyi olur umarım.

herşeyi gönlüne göre versin rabbim :KK16:

Cok cok saolun arkadaslar evet 12 sinde gittigimde doktorumla hepsini konusucam ve gerekli ne test varsa yapilmasini isticemmm .. ama beni aydinlattiniz uyarmis oldunuz ... :KK16::KK16::KK16: Insallah hayirlisi ile aliriz bebislerimizi kucagimizaaaa :nazar:

elimizden gelen başka şeyler de olsa keşke yapabildiğimiz tek şey destek olmak dua etmek rabbim bizi daha fazla bekletmesin inşallah :KK49:

ben doktora gitmeden gliforu kullanmaya başlamıştım, dr a gittikten sonra dr da bu ilacı yazdı; ben zaten kullanıyorum dedim..devam et zayıflamana da yardımcı olur dedi.. bence kullanlbr sen yine de danış druna tabi

yararımız olduysa ne mutlu bize :)

inş. öle olur aakşam yemeğide yapmadım yemem belkide

kilo almadan önce pko diye bir problemim de yoktu :KK50: korunmayı bıraktıktan sonra 2. ayımda hamile de kalmıştım ama olmadı işte herşey bu kilolar yüzünden :KK47: :KK47: :KK47:

aynen zaten doktorlar o yüzden kilo verin diyolarya kilo çıkarıyo pkos öne kilo olmayınca onlarda yok olup gidiyo çünki adet düzene giriyo o zamn :KK16:

saol canim selindacim bende yarin alip baslicam buradaki eczaneye sordum telefonla dedki bir yan etkisi yok kandaki sekeri dengeler kilo vermeye yardimcidir ben basliyim de dr a da gidince soylerim dedigin gibi :KK16:

pıstığım kaç kilosun ki

bitrim ben suanda 72 kg im hayatimda hic bu kiloya cikmadim .. isin tuhafi veremiyorumdaaaa :KK14:

saol canim selindacim bende yarin alip baslicam buradaki eczaneye sordum telefonla dedki bir yan etkisi yok kandaki sekeri dengeler kilo vermeye yardimcidir ben basliyim de dr a da gidince soylerim dedigin gibi :KK16:

bitrim ben suanda 72 kg im hayatimda hic bu kiloya cikmadim .. isin tuhafi veremiyorumdaaaa :KK14:

ozamn glucophage 850mg bndan al zayıflarsın kesin

Kızlar yumurtlama günümü bi hafta gecti haftaya adet olucm . (Olmcm ins.) :KK66: yumurtlama gunmden bikac gun snra basladi camasrimi hergun degstryorm beyaz akntydi ama iki gundurde sari akıntı glmeye basladi bde bas donmem var. Bu ay klomenle 3yumrtam olmstu ama esim asker oldgndan sadece yumrtlama gunu ve 3gyn ustuste iliskmz oldu. Hamilemym pskoljm bozuldu yardmnza ihttcm var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X