Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar bende bu ay ilk kez klomen kullandım doktor bugünleri önemli boş geçme dedi bende elimden geleni yapıyorum inşallah mutlu sona kavuşuruz

Bak bende tedirgindim ha iki kere denedik klomenle olmadı diye ama her birinde birer ay denemiştik. Ve ilk ay günü kaçırmıştık. Ben artık eşime azosperm yaptırmayı düşünürken pkos olduğumu öğrendim.

Üstüste klomeni hiç denemedik. Eşim yine yurtdışında yaş 27 seneye geldiğinde yine klomen deniyicez artık en son çare otuzda tüp :KK50::KK50:

aaaaaaaaaa bak hiç böyle düşünme tatlım.. eşin şimdi yok ve sen kendini iyişeltirebilecek bisürü zamana sahipsin... şöyle düşün.... önce bak sende pko luymuşsun.. ne yap biliomusun bir ay testere dişli aslan pençesi,,, diğer ay hayıt otu.. diğer ay soğan kürü.. diğer ay incir kürü yap.. yada bunları değişik periyotlarla üstüste yap... kendini iyileştir ki buluştugunuzda hemen bebişiniz olsun.. hen doğru duzgun yanyana değilsinizz.. Allah aşkına yaa olmuo diyip çıkma işin içinden tamammı:KK54:

haaaa ıyı bak ne guzel vermıs doktorun sızede ... Yok canıkommm bızde de bır sorun yok ama bende esıme faydası olsun dıye e vıtamını verıyorum her sabah kendımde duzenlı olarak folık asıt ve vıtamın alıyorum sımdı bırde aspırın alıyım dıyorum kanı sulandırmak ıcın .. Senın bıldıgın baska bır ılac varsa ondan alıyım :26:

canımmmmmm ınsallah sıpsak olup bıtecek ... :KK17: Dondugunde mesaj yaz lutfennnn

ısyancımmmmm nasılllsın guzel anne ıyı mısın bakıyımmmmm :KK1: Sen bebısını buyutuyorsunnnn bızde halen aynı devammm ugras dur ısyancım yaaaaa :KK14:

canım şükür iyiyiz sanırım yaa..
benim hamilelik biraz sor geçiyor ama bunada şükür tabiki canımmm...
inş sizlerde büyütceiksiniz kuzucum aklım duam sizinle..
Kızlar Merhaba; Geçen ay adetin 3. günü başlayarak 5 gün klomen kullandım ve 12. gün çatlatma iğnesi vuruldum. Çalışmalar falan oldu.

Benim döngüm 26 gündür ve genelde erken gelir geç kalmaz. Perşembe günü olmam gerekiyordu olmadım. CUma akşamı test yaptım negatifti. Pazar akşamı yatarken bir baktım çok az kırmızı gelmiş ama çok azdı.. Gelicek sandım ped koyup yattım. Ondan sonra hiç gelmemiş? Hala reglimde gelmedi ??

canım bende de aynısı oldu kuzucum..
adetimin 23. günü pembe bir kan geldi sonrası gelmedi.. ertesi gün adet ağrısı çektim diğer günde test yaptım çok silikti..aynı gün kan verdim 17 çıkmıştı değerim..
yani senin test yaptığın gün bend eyapmış olsam negatif çıkacaktı kuzucumm..
ayy çok ümitlendim sendenn

aaaaaaaaaa bak hiç böyle düşünme tatlım.. eşin şimdi yok ve sen kendini iyişeltirebilecek bisürü zamana sahipsin... şöyle düşün.... önce bak sende pko luymuşsun.. ne yap biliomusun bir ay testere dişli aslan pençesi,,, diğer ay hayıt otu.. diğer ay soğan kürü.. diğer ay incir kürü yap.. yada bunları değişik periyotlarla üstüste yap... kendini iyileştir ki buluştugunuzda hemen bebişiniz olsun.. hen doğru duzgun yanyana değilsinizz.. Allah aşkına yaa olmuo diyip çıkma işin içinden tamammı:KK54:

Tedirginlik neden biliyormusun? Herkesin başına gelmiştir. Heray negatifi görmek test yapmaya çekinmek regli olduğunda eşine söyleyememek kötü söylediğinde surat ifadesini merak etmek vs.. Zor dönemler Allah'a şükür bir evlat sahibiyim.

Ama eşimin çok çocuklu bir aile olmak istediğini bunu benden beklediğinin farkındayım. O yüzden eşim gelmedende bu sefer yine klomen kullanıp gün beklermiyim bilmiyorum. Hiç o psikolojide değilim. Biraz oluruna bırakmak belki de

Ben ilk gebeliğimde de pkosmuşum ve şansa gebe kalmışım. Bunu yıllar sonra öğrendim.

Tedirginlik neden biliyormusun? Herkesin başına gelmiştir. Heray negatifi görmek test yapmaya çekinmek regli olduğunda eşine söyleyememek kötü söylediğinde surat ifadesini merak etmek vs.. Zor dönemler Allah'a şükür bir evlat sahibiyim.

Ama eşimin çok çocuklu bir aile olmak istediğini bunu benden beklediğinin farkındayım. O yüzden eşim gelmedende bu sefer yine klomen kullanıp gün beklermiyim bilmiyorum. Hiç o psikolojide değilim. Biraz oluruna bırakmak belki de

Ben ilk gebeliğimde de pkosmuşum ve şansa gebe kalmışım. Bunu yıllar sonra öğrendim.

Bence butun hersey stresle alakali...ilk bebegin oluruna bırakıp kendini uzmedigin icin ve odaklanmadigin icin rahatlikla oldu..keske yormasak kendimizi. ..ben de klomeni bitirdim gectimis c.tesi ignemi oldum...simdi 15 gun nasil beklerim kara kara onu düşünüyorum. ..bu sekilde cok zor bu psikolojiyle...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence butun hersey stresle alakali...ilk bebegin oluruna bırakıp kendini uzmedigin icin ve odaklanmadigin icin rahatlikla oldu..keske yormasak kendimizi. ..ben de klomeni bitirdim gectimis c.tesi ignemi oldum...simdi 15 gun nasil beklerim kara kara onu düşünüyorum. ..bu sekilde cok zor bu psikolojiyle...

O zamanda yeni evlendiğimde 10 ay dkh kullandım. Bıraktım 5. ay gebe kaldım. Doktoruma görede rahatlıkla gebe kalırsın dert etme dediği bu, ama altı ayda bir gelip 15 gün kalan eşle ben nasıl gebe kalacağımki o zamana denk getirip klomen kullanmak zamanı beklemek gerçekten zor.

Canım senin içinde hayırlısı olsun inşallah. Bana son klomende doktorum iğne vurmadı. Yumurtan sınırda 16 mm demişti. Ve beklediğimdende 1 hafta önce regli oldum. Yani eşim geldiğinde bir hafta temiz bir hafta regliydim.

Beklemek zor o dönem stres uff şuan bile aklıma gelince içime sıkılma giriyor. Allah hepimize yardımcı olsun..

Ve her zaman tek duam Benim yine bir tane var. Allah ilk önce hiç olmayanlara daha sonra geç yaş gebelik bekleyenlere versin kucaklarını doldursun inşallah ..

anlıyorum canım ... Bazı arkadaslar 2-3 gun gecıkme yapmıs ıgne .. Bende 1 gun yaptı gecıkme ... Aslında normalde ıgneden sonra 14. Gun reglının gelmesı gerekıyormus ... ıyı bak test yaptırmıssın sonucu haber et bende merak ettım sımdı :KK52: Hayırlısı ınsallah :KK16:

ayyy arıverrr bılmez mıyım bende ılk yattıgımda hemsıre dedıkı tromboz gecırecek korkudan yapamıcam ıslemı :KK1: Doktorum geldı yanıma dedıkıııı lutfen bıze yardımcı ol , bak senın gıbı yesıl gozlu bebek gelecek ondan yapmamız lazım , soyle lazım boyle lazım derkennnnn yaptılarrrrr :KK53: Ama aklımıda aldılarrrrr ... Yalnız sunu dıyımmm sımdı bır daha dese hemen kosa kosa gıderım cunku ılk gebelıgımı bu rontgenden sonra yasadım .. Doktorumda demıstı zaten kanallarda bırsey yok ama rahatlama oluyor sonucta ( hazıran 11 2013 te yaptırdım ) temmuz ayında senden umıtlıyım hamılelıkle ılgılı dedı ve dedıgı gıbı de olduuuuuuu hayatımda ılk defa cıft cızgı olduuuuu ınsallah sende de oyle olucak canım benımmmmm :KK16:

Kuzum düşük mü yaptın. Beni anestezi ye hazırlarken uyutmayin doktorumu istiyorum diye ağladım. Çok aglayinca eşimi cagirdilar yanımda durdu doktor gelene kadar. Doktor gelince de çıktı doktora çok korkuyorum dedim korkma ben burdayım şimdi bi rüya göreceksin sonra yanıma gelirsin sonuçları degerlendiririz dedi.o anda igneyi vurdu zaten biraz yanma olacak korkma dedi. Beynim uyuştu sanki karincalandi ve uyudum. Anestezi uzmanı beni uyandırdı sonra eşimle hemşire gelip giydirip odaya aldılar tabi tam ayilmamistim. Yarım saat dınlendım öyle. Biraz kanama oldu şimdi de kasık ağrısı var uzun sürmez inşallah. Akşam düğün var :)

Kimyager canım bence adetini bekle, ama yine de sen bilirsin. Ben adetim başlayınca kuru incir yiyorum günde 3-5 arası, siklüsümün 14.gününe kadar, o gün de rdvum oluyo Drda, geçen ay çok faydalı oldu bende, bi sürü yumoşlarım oluştu, en az 4 tanesi 20mm civarında, daha fazla da bakmadı Dr ağrı veriyordu çünkü. Dr bile çok şaşırmıştı, senden bu kadar beklemezdim dedi bana, çünkü ilk klomene başladığım ay, sadece tek yumoş vardı, o da zar zor oluştu, tabi ilk ay incir fln yememiştim... Herşey bahane aslında da işte, Allah bize daha fazla çektirmesin...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
haaaa ıyı bak ne guzel vermıs doktorun sızede ... Yok canıkommm bızde de bır sorun yok ama bende esıme faydası olsun dıye e vıtamını verıyorum her sabah kendımde duzenlı olarak folık asıt ve vıtamın alıyorum sımdı bırde aspırın alıyım dıyorum kanı sulandırmak ıcın .. Senın bıldıgın baska bır ılac varsa ondan alıyım :26:

Ablacım dediğim gibi L Arginine diye bi ilaç var, çok faydalı, Dr bunu sabahları bir bardak sütün içine, bir tatlı kaşığı bal ile vermemi söyledi. İnşallah faydasını görürüz, burda her eczanede bulunmuyor, yurtdışında üretilen bir ilaç. Ayrıca ablacım sen tam olarak regl olmadın mı yani şimdi ?

Kuzum düşük mü yaptın. Beni anestezi ye hazırlarken uyutmayin doktorumu istiyorum diye ağladım. Çok aglayinca eşimi cagirdilar yanımda durdu doktor gelene kadar. Doktor gelince de çıktı doktora çok korkuyorum dedim korkma ben burdayım şimdi bi rüya göreceksin sonra yanıma gelirsin sonuçları degerlendiririz dedi.o anda igneyi vurdu zaten biraz yanma olacak korkma dedi. Beynim uyuştu sanki karincalandi ve uyudum. Anestezi uzmanı beni uyandırdı sonra eşimle hemşire gelip giydirip odaya aldılar tabi tam ayilmamistim. Yarım saat dınlendım öyle. Biraz kanama oldu şimdi de kasık ağrısı var uzun sürmez inşallah. Akşam düğün var :)

Arivercim geçmiş olsun, nasıl hissediyorsun ? İnşallah iyisindir, sonunda eşin seninle beraber gitti mi ?

sağol tatlımm.. bugun doktora gittim ne dedi biliyormusun? çok fazla stres yapmışsın ondan 22 gunde hasta olmuşsun dedi.. eşime sperm tetsi istedi.. banada tekrar klomen verdi.. öyle hemen rahim filmi çekmeyelim dedi.. ilacı aldım yarın başlıycam sen d ne var ne yok.. ben yarından sonra fazla giremeycem ama hafta sonu girerim .. sen de bi gelişme varmı?:KK49:

Stres insann dengesiyle nasi oynuyor yaa :KK43: bende kasik agrilari yogunlasti halsizlik baya bir basladi testte 2 hazirana adet olmazsam artik

bun ay çatlatma iğnemi oldum ve ilk defa 12-14-16-18. günlerin hepsini değerlendirdik gerisi Allahın takdiri artık hayırlısı :emir_bebek:

Arkadaşlar çok doluyum, yazma ihtiyacı duydum, bebekleriyle çekinen anneleri-babaları görünce içim parçalanıyor ya 😪😪😪 en az bi sefer tattırsın Rabbim bizlere bu duyguyu ne olur !!! Benden sonra evlenenlerin hepsinde var büyüdüler bi de üstelik, biz ise, hala tek bir evlat için bu kadar uğraşıyoruz, bu kadar sıkıntı, stres, üzüntü, bekleyiş... Biz daha hamile kalmadan bu kadar yoğun duygular yaşıyoruz, bu kadar çaba sarfediyoruz, Allah'ım bizleri daha fazla bekletmesin artık !!!

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

O zamanda yeni evlendiğimde 10 ay dkh kullandım. Bıraktım 5. ay gebe kaldım. Doktoruma görede rahatlıkla gebe kalırsın dert etme dediği bu, ama altı ayda bir gelip 15 gün kalan eşle ben nasıl gebe kalacağımki o zamana denk getirip klomen kullanmak zamanı beklemek gerçekten zor.

Canım senin içinde hayırlısı olsun inşallah. Bana son klomende doktorum iğne vurmadı. Yumurtan sınırda 16 mm demişti. Ve beklediğimdende 1 hafta önce regli oldum. Yani eşim geldiğinde bir hafta temiz bir hafta regliydim.

Beklemek zor o dönem stres uff şuan bile aklıma gelince içime sıkılma giriyor. Allah hepimize yardımcı olsun..

Ve her zaman tek duam Benim yine bir tane var. Allah ilk önce hiç olmayanlara daha sonra geç yaş gebelik bekleyenlere versin kucaklarını doldursun inşallah ..

Dediğin doğru..o 15 günün denk gelmesi cok zor...benim de yumurtalamam donemim gec oluyormuş. ..ikinci kontrolumde 22 ye ulasinca vurdu...benim iki tane yumurtam catladi. .nasip olursa ilk bebegim olcak. .1 bucuk yil erteledim..simdi gecen zaman üzülüyorum. ..keske ihtitacimiz olduğunda değil her zanan bilinçli davransak. .envazindan bi tane bebisin var...insan her duruma sukretmeli...ben hep istedigim bir sey olmadığında mutlaka daha kotu bir sey olucakti diye kendimi uzmemeye çalışıyorum. ..insan hep pozitif olmali...hep sukretmeli dedigin gibi.Allah hakkımızda hayirlisini versin. .

Kizlar iyi aksamlar, ben bisey sormak istiyorum. Ben bu ay klomenle birlikte incir kuru de yapmistim. 21 gün yapip 7 gün ara 21 gün tekrar deniyor. Benim 7 gün ara bugün bitiyor. Hala regli olmadim. Acaba tekrar baslamalimiyim yoksa adetini bekleyipte başlasam??? Lutfeenn yardimci olabilir misiniz????

Kuzum senin sonuc belli oldu mu...kandilde seni de unutmadim dua ettim :))) butun umudum sizlersiniz...haberlerini bekliyorum

ayyy oncelikle esinin yaninda gelmesine cok sevindimmmm inanki .. insan ihtiyac hissediyor gercekten birsey yapmasa bile :KK16: evet hayatim dusuk degilde bebisimizin kalbi durdu 11. haftaya girerken yani neredeyse 3 aylik olacakti fasulyemiz :KK14: nasip degilmis ne diyelim ... o nedenle bu ayki ve sonraki ayki iliskilerine dikkat et .. :KK49: kalma olasiligin daha fazla :KK16::KK16::KK16::KK16:

Stres insann dengesiyle nasi oynuyor yaa :KK43: bende kasik agrilari yogunlasti halsizlik baya bir basladi testte 2 hazirana adet olmazsam artik

evet stress çok kötü ya..inşallah kasık ağrıların bebiştendir.. 2 haziranda mutlaka bakıcam nete senin için :) Allahım nasip etsin inşallahh..

Ablacım dediğim gibi L Arginine diye bi ilaç var, çok faydalı, Dr bunu sabahları bir bardak sütün içine, bir tatlı kaşığı bal ile vermemi söyledi. İnşallah faydasını görürüz, burda her eczanede bulunmuyor, yurtdışında üretilen bir ilaç. Ayrıca ablacım sen tam olarak regl olmadın mı yani şimdi ?

canimmcimmm yok hahatim tam olarak acik ve net bir sekilde regli oldum :KK14: pazar gunu geldi 1 gun gecikti sadece o kadar kor olasi yinede geldi .. kaldi umutlar haziranaaaaaa :KK14: tamam bu ilaca ben buradan bakiyim fistigim .. tam olarak ne icin vermisti doktoru bunu ? birde sen degilde sanirsam esin kullaniyor degil mi bu ilaci ? sen neler kullaniyorsun ve nicin vermisti doktorun ? :KK34:

Kuzum senin sonuc belli oldu mu...kandilde seni de unutmadim dua ettim :))) butun umudum sizlersiniz...haberlerini bekliyorum

Allah bin kere razı olsun tatlım Rabbim gönlüne göre versin :KK16::KK16::KK16: şekerim dün yaptıramadım test, bugünde yaptıramadım. kısmetse yarın sabah vericem tatlım. sonucu alınca haber veririm canım :KK16::KK16::KK16:

X