Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım hayırlı olsun, Allah sağlıklı sıhhatli Nur topu gibi bebiş nasip etsin, inşallah güzel geçer hamileliğin. Darısı bizlere ;-)

sağol canım benim ya rabbim inşallah nasip eder

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende akıntım çoktu canım ama gögüs hassasiyeti bende de yoktu....klomen burda birçok arkadaşa iyi gelmiş inşallah sana da gelir ki zaten ilk kullanışınmış daha zamanın var bence...birde adet gününe kaç gün var yumurtlama gününü takip edebildin mi?

4 mayıs son adet tarihim dolayısyla 1 haziran gibi adet olmam gerek. klomen bittikten 1 gun sonra doktora gittiğimde yumurtaların olmuş dedi iğne yaptı 36 saat sonra ilişki dedi tam 36. satte çatladığını hissettim çünkü o gun hep agrım olmştu ve tam 36. satte birden bire çok fazla akıntım oldu. umarım çatlamıştır. senin yaşın kaç bilmiyorum ama ben 28 yaşındayım yani yaşda geciyor ondan da biraz tedirginliğim var eger gebelik olursa çok sevinecem gerçekten. sana ve tüm arkadaşlarıma Allahım nasip etsin için de de bana:2: biz de anne olalım

Amin inşallah canım bende 27 yaşındayım eşim 32 bizim 1 yıl eşimden dolayı olmadı şükür ameliyatla yendik o ay bende garanti olsun diye klomen kullanmıştım ve yanında incir kürü yaptım şükür kaldım en azından kalabildiğime sevindim....canım bu ay olmazsa öteki ay incir kürüne başla derim çünkü yumurta rezervini artıyor...birde eğer tüplerinde tıkalı falan değil ya da eşinde sorun yoksa rabbimin izni ile bu ay hamile kalırsın çünkü yumurtan çatlamış....rabbim gönlüne göre versin inşallah canım

bu doktor bana 36 saati deseydi bende ona göre uygun bi ssaatte yaptırırdım iğneyi. bizim 36. saat artık bu gecemi diyim yoksa sabaha karşımı diyim saat 4te oluyo uyanır yaparız diyo eşimde :)

yarın cmtesi canım bişey olmaz :):):) yada bu akşamı ve yarın akşamı değerlendirirsin yapacak bişey yok artık

aynen canım benim rabbim gonlumuze göre versin rabbim sağlıkli hamilelik geçirmeyi nasip etsin herkese valla böyle 1ay yatcam çok zor yani

olsun canım. sonunda hayırlısıyla bebişini kucağına almak var. bunu düşünüp kendini motive et canım yapacak bişey yok. bizde olsun diye uğraşıyoruz işte herkesin derdi başka. benim bu ayda boşa gitti artık hazirana inşaallah sonra da temmuzda ramazan giriyor olmaz sonra taaaa ağustosa kalıyor. böyle böyle derken zaman akıp gidiyor maalesef......

Bu ayda bosuna gitti derken?

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

bugün sabah idrarda test yaptım negatif çıktı. gerçi henüz adet olmadım ama yine de moralim bozuldu

Canim moralini sakin bozma kanda hcg belirli seviyeye ulastiktan sonra ancak idrarda cikar. Mesela en basiti benim bhcg 132 cikmista idrar testi yaptigimda yine negatif cikmisti

Canim moralini sakin bozma kanda hcg belirli seviyeye ulastiktan sonra ancak idrarda cikar. Mesela en basiti benim bhcg 132 cikmista idrar testi yaptigimda yine negatif cikmisti

erken gebelik testi yaptım yinede yanılma payı var mıdır canım? normal idrar testi 50 hcg, erken gebelik testi ise 10 hcg'ye hassamış. h. sonu adet olmazsam pztesi kan testi mi yaptırsam?

erken gebelik testi yaptım yinede yanılma payı var mıdır canım? normal idrar testi 50 hcg, erken gebelik testi ise 10 hcg'ye hassamış. h. sonu adet olmazsam pztesi kan testi mi yaptırsam?

En garantilisi kan testi bence hic uzme kendini bebiste uzulmesin

Kızlar dün eşimle konuştuk rahim filminden vazgecmistik . Doktorumu aradım rahim filmi olmadan olmaz diyor aşılama yapamam diyor. Ne yapacam ?

Kızlar dün eşimle konuştuk rahim filminden vazgecmistik . Doktorumu aradım rahim filmi olmadan olmaz diyor aşılama yapamam diyor. Ne yapacam ?

olmaz cnm yapmaslar rahım fılmı az sancılı bn polıplerımı aldrrken bna lakoroskopi yaptılar emın ol o daha beter sımdı gobegım enfeksyon oldu amelıyttan bı yıl sonra dusun cekın cnm korkma hıc ertelemede

Canım korkudan ölüyorum. Benimki anestezili olacak o da ayrı korkutuyor.

Canim malesef teste gerek kalmadan adet oldum fakat kocaman bir kan pıhtısi geldi :'(

uzulme teologcummm insallah bu onumuzdeki ay olur .. bendede bir gelisme yok suanda

ayyyyy canim dikkat et kendine ... idrar yollarini en iyi temizleme yontemi maydonoz suyu .. 1 demet maydonuzu 1 lt suya koy kaynat suz .. Sabah aksam 1 su bardagi yada kupa ic .. hemen temizler ... yalniz bu suyu icerken dikkat et yumurtlama donemine kadar ic sonrasinda birak oldumu canim benim .. hicbirseycigin kalmaz hemen sokturu birde kendini sicak tutmaya calis ... bana gelince valla ne yalan soyliyim pek kendimi hamis gibi hissetmiyorum maprincesse .. bakalim yarini beklicem olmadi pazartesi test yaparim ama ben tahmin ediyorum yarin gelir ... bazi arkadaslarda gecikme yapmis igne belki de oyle olur hayirlisi ne diyimmmm :26:

aynen canım benim rabbim gonlumuze göre versin rabbim sağlıkli hamilelik geçirmeyi nasip etsin herkese valla böyle 1ay yatcam çok zor yani

canım sen adet gecikmesi yaşamışmıydın? testi ne zaman yaptırdın? belirtilerin nelerdi? benim belim ağrıyor ve kasıklarımda sancılar, ağrılar oluyor, sabahları çok acıkıyorum :)

evet ariverim maalesef bu benimde basima gelmisti gecen sene bende ilk doktoruma onu cekmeden yapalim dedim ama doktorum ikna etti beni .. aynen soyle dedi ; Ok Rahim filmi cekmeden yapalim sunlari hazilayalim bunlari yapalim dollenme olsun gorelim dollenme oldugunu ama dis gebelik olmus olsun .. Nedennnn ???? cunku kanallarda sorun var , bebek oldu ama yuvasina kanallardan gecip gidemedi .. Eeeee peki o zaaman nolcak ? hem dis gebelik oldu diye uzuleceksin hem zaman kaybedeceksinnn hemde mecburen bu filmi yine cektireceksin bir daha olmasin diye ... 5 dk bile surmeyen is icin bunlari cekmeye deger mi dedi ve ikna etti ... hemde anestezi olmadan

Son düzenleme:
canım sen adet gecikmesi yaşamışmıydın? testi ne zaman yaptırdın? belirtilerin nelerdi? benim belim ağrıyor ve kasıklarımda sancılar, ağrılar oluyor, sabahları çok acıkıyorum :)
canım o testlere inanma bende adetimin 4.günü öğrendim onun öncesi hep erken gebelik testiyle bakmıştım.4.günü testim bitince eczanedem satılan o 3 tl liklerden aldım ve çıkmıştı en garantisi kan testi ama kafanı kurcalamasın diyorsan doktora git hamilelik belirtim var kafam başım midem ağrıyor de onlar hemen yaparlar zaten hcgni yaparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…